Меню
Вгору

Лікування зубів

 • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Терапевтичне лікування зубів в клініці «Стоматологічна династія»

Терапія в стоматології - це, мабуть, основний вид роботи докторів, який є найважливішим способом збереження зуба і його функціонального призначення. Звичайно, будь-який кваліфікований лікар зробить все можливе для того, щоб вирішити проблему в ротовій порожнині з мінімальним втручанням. Лікарі нашої клініки, керуючись отриманим досвідом і знаннями, виконують свою роботу так, щоб якість роботи і комфорт пацієнта під час проведення маніпуляцій були на вищому рівні. У стоматології ми надаємо такі види терапевтичного лікування:

Карієс є найчастішою проблемою, з якою пацієнти звертаються в стоматологію. На жаль, початок каріозного процесу в ротовій порожнині помічають не багато, і тому до лікаря приходять лікувати зуби вже з каріозними порожнинами. Коли цей процес не затягується, тоді і лікування не буде довгим. Але в тому випадку, коли карієс не вилікуваний вчасно, він може перейти в більш складні форми, такі як пульпіт. Це захворювання не залишається непоміченим, тому що супроводжується гострим болем через запалення в пульпі - нервовому пучку, який розташований в корені зуба. Якщо і на цій стадії розвитку хвороби не відвідати стоматолога, процес руйнування зуба піде далі, і почнеться періодонтит - запалення навколокореневих тканин зуба. В цьому випадку зуб не завжди вдається зберегти, не дивлячись на всі дії стоматолога.

Фахівці «Стоматологічної Династії» радять пацієнтам проходити профілактичний огляд 2 рази на рік, щоб вчасно виявити патологічні процеси в ротовій порожнині і вилікувати їх на ранніх стадіях.

block, icon

2177
ВСТАНОВЛЕНИХ ІМПЛАНТІВ

block, icon

7510
ПАЦІЄНТІВ

block, icon

10
РОКІВ ДОСВІДУ

Знеболювання і наркоз

Сучасні методики лікування зубів включають в себе обов'язкове знеболювання в тому випадку, коли без нього обійтися неможливо. Як правило, лікування ускладнених видів карієсу вимагає обов'язкового знеболення, так як запалені тканини і кореневі канали дуже болючі. У нашій клініці для знеболювання застосовуються препарати «Ультракаїн» і «Убестезін», а в те місце, куди буде введена ін'єкція, наноситься анестезуюча паста для зменшення больових відчуттів від введення голки.

Такий комплексний інноваційний підхід до знеболення дозволяє пацієнтам не відчувати дискомфорту під час лікування, а лікарю - спокійно виконувати необхідні маніпуляції.

У деяких запущених ситуаціях не представляється можливим вилікувати зуб з використанням місцевої анестезії, тому доводиться застосовувати седацію (медикаментозний сон). До ускладнень, після невдалого терапевтичного лікування, відноситься утворення кіст в області верхівок коренів зубів. Лікування таких поразок - досить важке, і вимагає застосування дентального мікроскопа, високої майстерності лікаря і знання своєї справи. У тих випадках, коли це неможливо - проводиться повне видалення зуба.

Профілактика стоматологічних захворювань

Всім відома істина, що проблему легше запобігти, ніж вирішити. З зубами цей принцип дуже дієвий, так як все ж легше правильно доглядати за ротовою порожниною, ніж виліковувати вже серйозні проблеми. Виконуйте ряд щоденних нескладних маніпуляцій:

 • чистите зуби мінімум 2 рази на день за допомогою зубної щітки і пасти;
 • після кожного прийому їжі використовуйте зубну нитку або йоржики;
 • намагайтеся не їсти багато солодкого і кислого;
 • коли немає можливості почистити зуби після прийому їжі, просто прополощіть рот водою.

Майте на увазі, що правильне чищення зубів включає в себе очищення не тільки емалі, але і ясен, внутрішньої поверхні щік, язика, неба. З'їдене яблуко або якийсь твердий фрукт не відноситься до методу очищення зубного ряду, як вважає багато хто. Вміщені у фруктах цукор і кислоти можуть завдати шкоди зубам, тим більше - якщо там є мікротріщини або вже почався карієс.

Не забувайте про те, що стан зубів залежить від стану здоров'я багатьох внутрішніх органів, тому наші фахівці радять лікувати будь-яке захворювання організму, як тільки Ви його виявили. Не затягуйте з відвідуванням лікарів, і тоді Ваша посмішка завжди буде предметом Вашої гордості!

ПЕРЕВАГИ НАШИХ КЛІНІК

 • advantage, ico
  КОМАНДА
  ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ
  ФАХІВЦІВ
 • advantage, ico
  НОВЕ І СУЧАСНЕ
  ОБЛАДНАННЯ
 • advantage, ico
  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  ПІДХІД ДО КОЖНОГО
  КЛІЄНТУ
 • advantage, ico
  КОМФОРТ І ВИСОКИЙ
  РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
 • advantage, ico
  РЕЗУЛЬТАТИВНЕ
  ЛІКУВАННЯ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Прийом пацієнтів

Щоб потрапити на прийом до фахівців нашої стоматології, слід попередньо записатися на сайті або за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Первинний прийом та консультація лікаря проводяться безкоштовно. Прайс-лист на стоматологічні послуги клініки можна подивитися на сайті, але про вартість лікування в конкретному випадку зможе сказати лікар тільки після особистого огляду та бесіди.

Посміхайтеся частіше - це допоможе Вам бути завжди в гарному настрої, а ми допоможемо зробити так, щоб Ваша посмішка була красивою і здоровою!

Лікування зубів у сучасній клініці із застосуванням інноваційних технологій

Сучасна стоматологія надає широкий спектр послуг, пов'язаний з лікуванням зубів.

 • карієс;
 • запалення кореня або внутрішніх тканин (пульпіт),

а також забезпечити косметичне відновлення пошкоджених зубів або їх реставрацію.

Своїм клієнтам, лікарі, що працюють в столичній клініці «Стоматологічна Династія» (Київ), рекомендують проводити профілактичний огляд ротової порожнини не рідше двох разів на рік, щоб своєчасно виявити проблеми і використовувати мінімальне втручання в процесі їх усунення. Клініка використовує сучасні методики, що дозволяють лікувати зуби за короткий проміжок часу, без больових відчуттів і за доступними цінами. Слід пам'ятати, що якщо вчасно не вилікувати патологічний процес, що протікає в зубних тканинах, то під регулярним впливом несприятливих факторів (їжі, води, тютюну та ін), може початися запальне ускладнення (пульпіт), що супроводжується больовими відчуттями.

Багато пацієнтів, навіть відчуваючи безперервний біль, не поспішають на прийом до стоматолога, використовуючи народні методи лікування. Дійсно, використовуючи частину рекомендацій, опублікованих в інтернеті, можна на час «заглушити» біль, але при цьому не припиняться процеси, що руйнують тканини зуб. Біль вщухає на короткий час, а потім повертається вже в більш гострій формі.

Запущена стадія карієсу призводить до важкої форми захворювання - періодонтиту. Внаслідок запалення, що вражає околокорневі тканини, порушується цілісність структури, що утримує зуб в альвеолі. Щоб уникнути ускладнень слід не затягувати з відвідуванням стоматолога і хоча б два рази на рік навідуватися в профільну клініку.

Давно минули часи, коли стоматологічне крісло викликало переляк. Сучасні методи лікування характеризуються повною відсутністю болю, здійснюються в комфортній атмосфері, з використанням інноваційного обладнання. Ефективні знеболюючі засоби (ультракаїн / убестезін) не тільки безпечні для здоров'я, але і дозволяють безболісно здійснювати маніпуляції будь-якої складності. Укол, зроблений руками професіонала з використанням останнього покоління анестетиків, не завдасть дискомфорту. Прогресивні методи лікування передбачають також можливість «занурення» пацієнта на час лікування в стан медикаментозного сну.

Своєчасне лікування зубів - короткий шлях до збереження здоров'я

Бажання бути здоровим повинно бути підкріплено практичними діями. Несвоєчасно розпочате лікування існуючої хвороби, здатне ускладнити життя і негативно вплинути на стан організму в цілому. В результаті поширення інфекції можливе ураження зубної тканини, аж до появи кісти.

# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

Значення гігієни ротової порожнини

Для чищення - процедури, яка повинна проводитися за всіма правилами, застосовують:

 • зубні щітку і пасту;
 • спеціальну нитку;
 • іригатор;
 • засіб для очищення ротової порожнини (ополіскувач).

Так, чистити потрібно всі елементи порожнини рота (поверхню ясен, язика, внутрішню сторону щік, піднебіння). Здійснюйте чистку після кожного прийому їжі. Чищенням не рахується з'їдене яблуко - фруктова кислота підступна, якщо зародки хвороби вже присутні в порожнині рота.

Скільки коштує лікування зубів?

Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися
КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.