Меню
Вгору

Лікування ясен

 • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Кровоточиві ясна і їх лікування

У ротовій порожнині захищений емаллю твердий зуб безсумнівно менш вразливий і схильний до захворювань, ніж тканини м’які. Запалення ясен – проблема, що найчастіше зустрічається у наших пацієнтів. Стоматологами давно освоєні і добре відпрацьовані ефективні методи лікування цієї недуги. При лікуванні використовують як новітні досягнення в сучасній стоматології, так і «дідівські» методи, які довели свою результативність. Як відомо, профілактика дуже важлива, і, використовуючи методи гігієни порожнини рота, можливо запобігти кровоточивість ясен. Але не забувайте – самолікуванням займатися не можна ні в якому разі. Обов’язково звертайте увагу на що з’явилися перші ознаки цього захворювання:

 • з рота з’явився неприємний запах;
 • кров’яні згустки;
 • хиткий зуб;
 • гнійне виділення.

Звернувшись в нашу клініку, Ви отримаєте професійну допомогу і позбудетеся від неприємної хвороби.

Пародонтоз

При пародонтозі – дистрофічному захворюванні пародонту – спостерігається зниження харчування і кровопостачання тканин, і, як наслідок, вони втрачають здатність регенеруватися. Поява кровоточивості ясен – ознака захворювання, вимагає лікування, що проводиться, в основному, медикаментозними методами.

Бактерії легко проникають в ясна, що призводить до їх відшарування від зуба, оголюючи шийку і корінь. У навколозубних кишенях накопичується наліт, який пошкоджує зуб і м’які тканини. Може з’являтися свищ на яснах. Лікування цієї неприємності пов’язано з усуненням першопричини – карієсу. Якщо зуб вже почищений і захищений пломбою, можна спробувати лікування ясен лазером або ультразвуком (в будь-якому випадку, рішення приймає стоматолог).

У боротьбі з кровоточивістю яснами

Лечение десен, фото

Наслідки кровоточивості ясен можуть бути досить серйозними, тому необхідно з’ясувати причину даного захворювання. При неправильному дотриманні гігієни порожнини рота, в ній утворюються бактерії, що сприяють появі зубного нальоту на зубах і запалення ясен.

Найпоширенішими причинами, через що можуть кровоточити ясна, є:

 • нездорові звички людини, стреси, які призводять до інфекційних захворювань організму;
 • порушення або зміни гормонального фону;
 • нестача вітамінів, особливо вітаміну К;
 • травмування ясен;
 • перебудова організму в період вагітності;
 • наявність зубного каменю, який перетворюються бактерії.

Хворобу запускати не можна, тому при першій появі кровоточивості ясен, необхідно почати лікування ясен і відвідати стоматолога, який підбере індивідуальне лікування і призначить спеціальний догляд за яснами.

Необхідно також щодня вживати в правильній кількості свіжі фрукти і овочі.

У разі, якщо у Вас є будь-які неприємні відчуття, або ж кровоточивість ясен, навіть сама мінімальна – зайдіть і подивіться наші ціни на лікування ясен. А коли Ви прийдете в клініку, пародонтолог огляне Вашу слизову і прорахує вартість необхідної для Вас послуги. Ви будете приємно здивовані.

Мережа клінік «Стоматологічна династія» – ефективне лікування будь-якого захворювання ясен

Запалення ясен – поширена стоматологічна проблема, яка може привести до втрати зубів. Основні причини захворювання: недостатня гігієна порожнини рота, травми, інфекції, нестача вітамінів і мінералів, зміна гормонального фону, наявність зубного каменю. Наступні симптоми свідчать про наявність проблем з яснами:

 • набряклість і почервоніння;
 • сліди крові при чищенні зубів;
 • підвищена чутливість;
 • неприємний запах з рота;
 • рихлість тканин;
 • гнійні виділення;
 • ясна починають відставати від зубів.

За наявності щонайменших ознак необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівців. «Стоматологічна Династія» надає жителям Києва спектр професійних послуг з лікування запалення ясен.

Сучасні методи лікування захворювань ротової порожнини в стоматології

Займатися самолікуванням категорично протипоказано. Запущене захворювання може призвести не тільки до втрати зубів, але і до зараження крові. Стоматолог після первинного огляду підбере необхідний курс процедур. У клініці застосовуються як класичні, так і найсучасніші технології. Хірургічний спосіб боротьби з пульпітом і пародонтит має на увазі проведення операції в ротовій порожнині під місцевою анестезією. Застосовується таке лікування в разі неможливості усунення проблеми шляхом медикаментозної обробки.

Сучасна безболісна «Вектор-терапія» являє собою вплив ультразвуком. Емаль зуба не порушується, процедура проходить з найменшим дискомфортом для пацієнта. Спеціальна суспензія швидко і ефективно очищає коріння, знезаражує ротову порожнину. У стоматології для лікування ясен також використовують популярний піскоструминний апарат Air Flow.

Гарантія якості

Перед початком будь-якої процедури з лікування ясен та ротової порожнини проводиться гігієнічна чистка зубів. Фахівці клініки докладно розкажуть про переваги і недоліки класичного або сучасного способу лікування захворювань ясен, а також прорахують вартість. Ціни на послуги залежать від кількості і тривалості необхідних сеансів. Під час роботи медичний персонал дотримується всіх необхідних правил гігієни. Використовуються виключно оброблені і знезаражені інструменти. Після завершення курсу лікар надає рекомендації по догляду за зубами в домашніх умовах.

Переваги лікування в «Стоматологічної династії» (Київ)

Зручне місце розташування клініки і прийнятна ціна на комплекс процедур по лікуванню ясен підійде широкому колу клієнтів. Стоматологія надає послуги не тільки дорослим, але й дітям. Для кожного клієнта підбирається індивідуальний і оптимально зручний комплекс послуг по усуненню стоматологічних проблем.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.