Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Лікування періодонтитуЗаписатися
Лікування періодонтиту, фото

Пародонтит – симптоми і лікування захворювання

Утримує апарат зуба називають пародонтом. Захворювання пародонту: парадонтоз, пародонтит, а також гінгівіт. Останній – первинна стадія захворювання, що виявляється запаленням ясен. При гінгівіті кровоточать і набрякають ясна, з’являються гіперемія і запах (досить неприємний) з рота.

Пародонтозом називають дистрофічні захворювання тканин пародонта. Етапність проходження лікування така:

 • Проводиться урок гігієни
 • Необхідно зняти надясеневі зубні відкладення
 • Надясеневі камені знімаються апаратом Vector
 • Проводиться лікарська обробка патологічних кишень
 • Проводиться протизапальна терапія
 • Накладаються лікувальні пов’язки
 • І останнє – шинування рухомих зубів

Етап захворювання пародонту, при якому звертається в клініку пацієнт, безумовно впливає на ефективність лікування. Результативність останнього буде вище, якщо лікування розпочато при появі найперших ознак. Якщо зуби вже рухливі (III стадія), на жаль, вилікуватися повністю не вдасться. Але слід знати – навіть якщо пізно почати лікування, цілком можливо продовжити життя Ваших зубів.

Пародонтитом називається запалення околозубних тканин (пародонту) з утворенням гною. Внаслідок порушення зубоясневих з’єднань з наростанням твердих відкладень формуються пародонтальні кишені. Відбувається розсмоктування альвеолярного відростка, коріння зубів оголюються, і вони починають хитатися. Головний симптом, який вказує на розвиток захворювання – кров на зубній щітці після чищення зубів. При появі таких симптомів необхідно лікування пародонтозу у фахівців, яких ви можете знайти в нашій клініці.

Причини пародонтиту

Головною причиною виникнення пародонтиту залишається недостатня гігієна зубів. Наліт, що залишився після чищення з часом перетворюється на зубний камінь і відсуває альвеолярні відростки від зуба, утворюючи кишеню. Він є прекрасним місцем для хвороботворних бактерій, розвиток яких призводить до запалення тканини.

Лечение пародонтита, фото

Причиною пародонтиту може стати наявність у пацієнта захворювань: цукровий діабет, хвороби крові, ослаблений імунітет. Бажано не допускати захворювання до такої стадії, що буде потрібно хірургічне лікування пародонтиту. Необхідно своєчасно звернутися до фахівців-стоматологів. Негативними факторами є порушення прикусу, гіпертонус жувальних м’язів і ін.

Профілактичні заходи допомагають звести до мінімума можливий ризик появи захворювання, це:

 • регулярна і ретельна чистка зубів;
 • видалення зубного каменю;
 • рівномірний розподіл їжі під час жування;
 • вживання твердої їжі (морква, зелені яблука і ін.).

Лікування кровоточивості ясен

У весняний період року, на жаль, відбуваються загострення багатьох захворювань. І до їх кількості зараховують пародонтит, а також гінгівіт. Пацієнти, які звертаються до нас навесні, набагато частіше приходять зі скаргами на кровоточивість ясен.

Так як же проявляється загострення даних захворювань – пародонтиту та гінгівіту? Спостерігаються наступні симптоми: виникає кровоточивість ясен, яка супроводжується свербінням і болем, дуже неприємним запахом. Десна змінить колір – якщо у здорової людини колір ясен блідо-рожевий, то при захворюванні вони стають червоними. Міжзубні сосочки, які раніше щільно прилягали до зубів, стають набряклими, що призводить до утворення патологічних кишень, в них будуть затримуватися залишки їжі. Утворюється м’який наліт, спровокований залишками мікроорганізмів, їжі. Надалі він ущільнюється та призводить до утворення зубної бляшки. Остання, в свою чергу, перетворюється на зубний камінь. Виявивши у себе раніше перераховані симптоми, не рекомендується займатися самолікуванням, не слід ризикувати і ще більше посилювати проблему. Краще рішення – звернутися до стоматолога.

В нашій стоматологічній клініці лікар-пародонтолог позбавить Вас від проблеми – неприємні відчуття в роті. Перший сеанс – лікар уважно огляне Вас, ознайомить з процесом лікування. Першочергова процедура – гігієнічна чистка зубів, необхідна для видалення зубного каменя. У клініці «Стоматологічна Династія» для зняття зубних відкладень використовують ультразвуковий скейлер, а також Air-flоw – піскоструминний апарат. Після гігієнічної чистки необхідно провести кюретаж патологічних кишень. У клініці «Стоматологічна Династія» кюретаж здійснюється вручну, в цьому нам допомагає апарат «Вектор». Всі ці процедури безболісні, а найголовніше призводять до чудових результатів.

Уже на друге відвідування ми чуємо від пацієнта: «Мені стало краще, кровоточивість зменшилася, а в роті стало свіжо і легко». Після цього починається найприємніше. У клініці «Стоматологічна Династія» вам роблять масаж ясен, накладають лікувальні пов’язки, до складу яких, входять трави і мікроелементи.

Якщо в силу будь-яких обставин Ви не маєте можливості продовжувати лікування, пародонтолог нашої клініки дасть Вам рекомендації з приводу подальшого лікування в домашніх умовах.

Що необхідно знати про захворювання ясен

Утримуючим апаратом наших зубів є пародонт, захворювання якого можуть привести до їх втрати. Існує цілий розділ стоматології – пародонтологія, що вивчає захворювання пародонту (навколозубних тканин) і його патології.

За своїм впливом на здоров’я ясен поділяють 3 види захворювань: гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Найбільш легкою формою вважається гінгівіт, що супроводжується такими симптомами:

 • запалення околозубних тканин зуба;
 • кровоточивість ясен;
 • набряклість ясен;
 • свербіж;
 • гіперемія;
 • неприємний запах з рота.

При пародонтиті, крім перерахованих вище симптомів, спостерігаються:

 • набряклість міжзубних сосочків;
 • не щільне прилягання ясен до поверхні зубів;
 • утворення патологічних кишень – порожнини для скупчення гною;
 • утворення м’якого нальоту, який згодом перетвориться в зубні камені.

Парадонтоз – найбільш небезпечне захворювання, при якому відбувається:

 • дистрофічне захворювання тканин пародонта;
 • розсмоктування альвеолярного відростка;
 • оголюються корені зубів в результаті утворення зубного каменю;
 • спостерігається розхитування і втрата зубів.

Причини, що викликають захворювання пародонту

Найбільш часто зустрічаються захворювання ясен у вигляді гінгівіту і пародонтиту. Основною їх причиною є недотримання правил гігієни догляду за зубами. Після очищення у разі необхідності часто залишається м’який наліт на поверхні зубів, який з часом перетворюється на зубний камінь і починає дратувати прилеглі тканини ясен. Вони запалюються і, за відсутності належного лікування, можна спостерігати симптоми, зазначені вище. Крім цього, причинами виникнення захворювань пародонту можна назвати і наявність внутрішніх хронічних захворювань, таких як:

 • цукровий діабет;
 • хвороби крові;
 • ослаблений імунітет.

Сучасна стоматологія може повністю вилікувати цю проблему (пародонтит), але в одному випадку – звернення до стоматолога при найперших симптомах цієї хвороби. Кровоточивість ясен вже повинна стати приводом відвідування лікаря-стоматолога.

Лікування пародонту зубів (пародонтиту) в Києві

У клініці «Стоматологічна Династія» усунення даної проблеми проходить в кілька етапів:

 • роз’яснення правил догляду за ротовою порожниною;
 • очищення зубних відкладень;
 • зняття надясневого каменю за допомогою апарату Vector;
 • лікарська обробка кишень;
 • протизапальна терапія;
 • прикладання лікувальних пов’язок;
 • усунення рухливості зубів за допомогою шинування.

Тільки почавши лікування, пацієнти відчувають полегшення. При цьому зменшується кровоточивість ясен, з’являється легкість і свіжість в роті. Про це можна судити з відгуків пацієнтів. Наш пародонтолог зможе запропонувати Вам альтернативне лікування (на дому) в разі, якщо у Вас не буде можливості відвідувати процедури в нашій клініці.

Вартість (ціна) лікування пародонтиту або пародонтозу в місті Київ

Клініка «Стоматологічна Династія» пропонує ефективне лікування пародонтиту, ціни послуг вказані на нашому сайті dynastystom.kiev.ua. Своєчасно розпочаті заходи по усуненню проблем з яснами в початковій стадії захворювання, як правило, дають дуже хороші результати і практично повністю усувають кровоточивість ясен та інші проблеми, пов’язані з ними. Не займайтеся самолікуванням!

Звернувшись в клініку «Стоматологічна Династія» Ви отримаєте кваліфіковану допомогу при лікуванні не тільки пародонтиту, а й інших проблем ротової порожнини. Уважно ставтеся до свого здоров’я. При перших симптомах необхідно звернутися до лікаря, і позитивний результат не змусить себе чекати.

Лікування пародонтиту в нашій клініці – це ефективне і якісне усунення «наболілих» проблем.

Скільки коштує Лікування періодонтиту?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Приклади виконаних робіт

# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.