Меню
Вгору

Протезування зубів

 • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Коли трапляються такі ситуації, що зуби неможливо зберегти або можливо це зробити лише частково, фахівці вдаються до протезування. Така процедура вимагає від лікаря навичок і майстерності, так як від правильного вибору ортопедичної конструкції, залежить не тільки зовнішній вигляд пацієнта, але і збереження всіх функцій зуба.

Доктора клініки «Стоматологічна Династія» мають великий досвід в установці і виборі ортопедичної конструкції (коронок, вінірів, знімних протезів), а висококласне обладнання та матеріали допомагають робити це якісно. Протезування зубів може бути знімним і незнімним, а ось методик і матеріалів для виконання робіт існує маса. Випадок кожного пацієнта індивідуальний, тому про те, які протези підійдуть саме Вам, зможе сказати лікар після проведення огляду і особистої бесіди.

Знімне протезування

Зубное протезирование

Суть цієї методики полягає в тому, що лікар знімає відбитки з верхньої та нижньої щелеп, відливає моделі і по ним виготовляються знімні протези, які дають можливість відновити жувальну функцію щелепи і візуально зробити зубний ряд естетичним. Протези зазвичай виготовляються з пластмаси. Перевагою такої конструкції є її легкість і швидкість виготовлення.

До недоліків таких протезів відносять об’ємність, дискомфорт при пережовуванні їжі, тривалість звикання для відновлення мови, з часом атрофія кісткового гребеня.

Бюгельні протези – більш комфортні, тому і звикання до них – не таке тривале. Але обидва види протезів залишаються знімними і створюють певний дискомфорт (знімати при чищенні зубів і звикати до чужорідного тіла в порожнині рота).

Сьогодні знімні протези можна виконувати не тільки з акрилу, а також нейлону, більш еластичного матеріалу. Це робить носіння протезів значно комфортніше.

Незнімне протезування

Зубні протези, як правило, не потребують якогось особливого догляду. Досить чистити їх зубною щіткою і промивають водою. За рекомендацією лікаря можна використовувати спеціальні засоби для протезів.

Догляд за протезами

Зубні протези, як правило, не потребують якогось особливого догляду. Досить чистити їх зубною щіткою і промивають водою. За рекомендацією лікаря можна використовувати спеціальні засоби для протезів.

Не варто забувати про те, що відвідувати стоматолога слід 2 рази на рік навіть при наявності імплантів, а якщо лікар наполягає на більш частому відвідуванні – не ігнорувати рекомендації.

Етапи протезування

Встановлення будь-яких протезів вимагає ретельної підготовки ротової порожнини до втручання, тому обов’язковим є терапевтичне лікування. Після цього лікар складе індивідуальний план ортопедичного лікування, яке буде проходити в такій черговості:

протезирование зубов стоматология
 • підготовчий етап;
 • зняття відбитка зубів;
 • моделювання протеза або зуба воском на моделі;
 • остаточне виготовлення констукці з металокераміки, кераміки або пластмаси;
 • ретельна медикаментозна обробка місця установки протеза;
 • установка і фіксація протеза в порожнині рота пацієнта.

Комплексний підхід до збору всіх необхідних аналізів і всебічне обстеження порожнини рота дає гарантію того, що протезування буде виконано якісно. Для максимально точного обстеження пацієнта найкращим способом вважається використання спеціальної апаратури. Комп’ютерного томографа (тривимірного знімка зубів і щелеп), артикулятора і лицьової дуги (для діагностики висоти прикусу і рухи нижньої щелепи). Оцінивши отримані дані, стоматолог може призначити правильне лікування і підібрати найбільш підходящий спосіб протезування.

Адаптаційний період

Так як установка ортопедичних конструкцій – це серйозний вид лікування і відновлення функції, то і адаптаційний період має місце бути. Адаптація у кожного пацієнта займає різний час, в залежності від обраного виду протезування та індивідуальних особливостей організму.

У перший час пацієнт може відчувати дискомфорт у роті, підвищене слиновиділення, а також може порушитися дикція (при знімному протезі). Всі ці неприємні моменти дуже швидко проходять, якщо перед тим, як провести установку протезів, лікар підготував пацієнта до можливих тимчасових труднощів і пояснив, як себе вести в період адаптації. Жувальна і мовна (при знімному протезуванні) функції відновлюються досить швидко, якщо пацієнт сам психологічно налаштований на якнайшвидше звикання до конструкції.

Протезування зубів в клініці «Стоматологічна династія»

Наша клініка має великий досвід роботи в області виготовлення і установки ортопедичних конструкцій будь-якого виду та складності. Записавшись на безкоштовний прийом до наших фахівців, Ви зможете отримати вичерпну інформацію про методику і види протезування, які підійдуть саме Вам. Провівши особистий огляд і збір необхідних даних про стан Ваших зубів, лікар зможе скласти індивідуальний план лікування і уточнити його вартість. Ми намагаємося встановлювати лояльні ціни на послуги, тому вартість протезування цілком можна назвати доступною.

Записатися на прийом можна на сайті або зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Вибираючи нас – Ви обираєте якість, перевірену часом, і досвід, що передається з покоління в покоління. Ваша здорова усмішка – наша щоденна робота!

Протезування зубів в нашій стоматології (Київ)

У більшості столичних стоматологічних клініках Вам нададуть послуги по відновленню зубів, але ціни на повне зубне протезування значно різняться, втім як і якість послуг, що надаються цими клініками. Щоб дійсно повернути собі і чарівну усмішку, і впевненість в своїй привабливості, бажано не затягувати з процедурою і вибирати тільки перевірених, надійних фахівців, яким Ви будете повністю довіряти. При тому, що пропозицій від всіляких клінік безліч, підходити до питання, на якій зупинитися, слід відповідально.

Сколько стоит зубной протез

Дантисти клініки «Стоматологічна Династія» мають багаторічний досвід в сфері протезування, якісні матеріали та обладнання. Тільки професіонали клініки виконають цю відповідальну роботу так, що відрізнити «нові» зуби від справжніх буде неможливо жодній сторонній людині. Коли ми говоримо про якісне протезування, то маємо на увазі, крім бездоганного зовнішнього вигляду штучних зубів, їх службу протягом багатьох років.

Від втрати зубів (часто, повної), на жаль, ніхто не може бути застрахований. Сьогодні, враховуючи досягнення в сучасній стоматології, виходом з подібних неприємностей є протезування. Зараз зубопротезування виконується із застосуванням сучасних матеріалів і методик. Практично всіма з них володіє наша клініка (стоматологія). Ми пропонуємо протезування зубів в Києві на найсучаснішому обладнанні та новітніми матеріалами. Звернувшись до нас, Ви, безсумнівно, залишитеся задоволеними отриманим результатом.

На сьогоднішній момент в стоматології представлені два види протезування зубів, хоча технологій, матеріалів і методів значно більше:

 • знімне;
 • незнімне.

Консультація з фахівцем обов’язкове, якщо Ви вибираєте, якому з видів протезування зубів віддати перевагу.

Протези зубні знімні

Повне протезування – це виготовлення зубних протезів (знімних). Такий протез кожному з пацієнтів роблять індивідуально – він повністю повторює обриси щелепи і неба людини, яка хоче ним скористатися. В основному такі протези робляться методом лиття з акрилової пластмаси. Вона дуже легка і практично не дає навантаження на щелепу, крім того, зовні такі протези виглядають досить естетично, так як пластмаса повністю імітує колір зубів і ясен.

Мінусом цих протезів є громіздкість і атрофія альвеолярного гребеня (при тривалому носінні протеза). До них буває важко звикнути, вони можуть викликати роздратування ясен, і, спочатку, дефект дикції і утруднене пережовування їжі. Тому рекомендується вибирати пластмасу більш м’яку, і бажано на ніч не знімати зубний протез. Відмінно себе зарекомендувало бюгельне протезування. Металева основа протеза робить його дуже легким.

У зв’язку з розвитком сучасних технологій, з’явився і новий тип протезів зубів – еластичні (нейлонові) або як в народі називають «м’які», тому вирішувати пацієнтові, який вид зубного протеза варто купити.

Протези незнімні

Коли в ротовій порожнині збереглися зруйновані зуби або коріння (при можливості їх відновлення), то можливе відновлення їх коронками, вкладками або накладками (за показаннями). Якщо ж зуб втрачений повністю або повна відсутність зубів – відновлення можливо за допомогою імплантатів з наступною фіксацією на них незнімних конструкцій (коронок), які стоять, в подальшому, дуже довго і надійно.

За протезами потрібен догляд

Протезы зубные цена

Цю нескладну процедуру слід виконувати регулярно:

 • почистити звичайною щіткою;
 • обполіскувати під проточною водою.

Можна також використовувати спеціальний розчин, якщо його порекомендує стоматолог. А для нейлонових протезів знадобиться ще і ультразвукова ванночка.

Важливо пам’ятати, що який би протез не був обраний, потрібно обов’язково відвідувати стоматолога двічі на рік, щоб він міг перевірити стан ясен і протезів, при необхідності – підкоригувати.

Безпосередньо сама установка протеза (вставляння), як і будь-яке втручання в організм, має ряд протипоказань: деякі захворювання, неправильний прикус, крихкість зубів, вік пацієнта – до 16 років.

Вартість протезування зубів

Протезування зубів, яке виконує висококваліфіковані фахівці, зовсім не означає, що вартість зубного протеза буде захмарною і доведеться витратити велику суму грошей. Ціна на послугу – поставити зубний протез (різні види зубопротезування, повний протез зубів) в Києві залежить від тих матеріалів, які використовуються в процесі роботи. Перед початком роботи стоматолог клініки завжди розповість, які матеріали є можливість використовувати для зубного протезування (Київ), і скільки безпосередньо в Вашому випадку буде стояти зубний протез (протез зуба). Пацієнт сам вирішує, скільки грошей він може витратити на необхідне йому протезування. Стоматолог надасть інформацію, як правильно за протезами доглядати, щоб максимально продовжити їх термін служби.

Клініку і лікаря вибирають дуже уважно, і тільки тоді навколишні побачать Вашу чарівну посмішку, а комплекси, які змушували Вас ніяково себе почувати, підуть назавжди.

Ортопедичне лікування хворих, які потребують протезування

Процес протезування зубів проходить в кілька етапів. Перший – це обстеження пацієнта (повне), а також, попереднє лікування. Після проведення необхідного обстеження і рішення попередніх проблем, складається план ортопедичного лікування. Основні його етапи:

Услуги протезирования зубов
 • попередня підготовка;
 • отримання відбитка;
 • моделювання базису протеза або зубів (на воску);
 • переклад конструкції в постійну (кераміка, металокераміка, пластмаса);
 • фіксація протеза, коронки в порожнині рота.

Персональне (індивідуальне) протезування дозволить отримати кращі результати, оскільки пацієнт проходить всі етапи.

Правильний підхід до ефективного зубного протезування передбачає попереднє тотальне обстеження пацієнта. Від нього багато в чому залежить кінцевий результат.

Кращий ефект дають методики, при яких порожнина рота сканується спеціальним датчиком, а дані виводяться комп’ютером у вигляді спеціальної тривимірної моделі. Після цього можна вибирати вид зубного протезування, призначати процедури санації, ставити протез. Дуже важливо правильно обробити місце майбутнього протезування, щоб мінімізувати ускладнення у вигляді інфекції.

Протезування і адаптація

На сьогодні актуальними видами є:

 •  протезування на імплантатах (незнімне);
 • протезування на зубах (коронки, вініри, накладки);
 • бюгельне (знімне).

Як вибрати вид протезування? Підкаже лікар, розглянувши клінічний випадок пацієнта. Грає роль при виборі виду протезування зубів (Київ) і вартість послуги, адже ціна в клініках може відрізнятися. У будь-якому випадку, звертайтеся до професіоналів. Тільки фахівець високої кваліфікації вибере пацієнтові тип протеза, найбільш для нього відповідний, що забезпечує довготривалий комфорт і безпеку.

Етап адаптації до нової конструкції, розміщеної в порожнині рота, – завершальний в процесі протезування. Для відновлення функцій – жувальної, мовної, буде потрібен певний період. У перший час може турбувати відчуття чужорідного тіла в роті, зайвий тиск на м’які тканини. Для більш успішного проходження цього етапу лікар повинен психологічно підготувати пацієнта до всіх труднощів, які виникають в період звикання. Пацієнт, ознайомившись з нюансами користування протезом і правилами догляду за ним, швидко звикне до конструкції, і його функції: мовні і жувальні, повністю відновляться. Не буде ніякого дискомфорту.

Запрошуємо Вас пройти обстеження і протезування у кваліфікованих фахівців-стоматологів клініки «Стоматологічна Династія», вартість (ціна) протезів зубів у нас цілком доступна. А висока якість послуг Ви оціните самостійно.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися

Приклади виконаних робіт

# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.