Меню
Вгору
 • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Гарантії

Стоматологічна клініка «Династія» надає своїм клієнтам повноцінну гарантію на використані матеріали і надані послуги!

Згідно з чинним законодавством України, стоматологічні гарантії були скасовані, але ми залишаємося максимально відкриті для своїх клієнтів і впевнені в якості послуг, що надаються, тому зберегли всі гарантійні зобов’язання. У нас ви отримаєте максимальні терміни гарантії на надані послуги і використані стоматологічні матеріали!

Гарантійний термін і особливості наданої гарантії

Гарантійний термін на стоматологічні матеріали та якість наданих послуг в клініці «Династія» – це період, протягом якого пацієнт має право вимагати безкоштовного усунення виявлених дефектів або зниження вартості наданих послуг.

Наші гарантії на реставрації зубів

 • На художню реставрацію зубів із фотополімерного композиту (без урахування рецесії ясен) — 2 роки.

Наші гарантії на дитячі пломби

 • Послуги дитячої стоматології поширюються на лікування тимчасових (молочних) і постійних зубів.
 • Пломба із фотополімерного матеріалу (молочний зуб) 6 місяців
 • Пломба зі склоіономерного матеріалу (молочний зуб) 3 місяця
 • Коронка на молочний зуб 1 рік
 • Пломба із фотополімерного матеріалу (постійний зуб) 2 роки
 • Пломба зі склоіономерного матеріалу (постійний зуб) 1 рік

Наші гарантії на протезування зубів

 • Металокерамічна коронка 2 роки
 • Цирконієва коронка 2 роки
 • Знімна конструкція 2 роки

Наші гарантії на імплантати

Згідно зі світовою статистикою (приблизно у 1,5% випадків) може мати місце неприживлення (або безпричинна втрата) імплантату. В таких випадках у МЦ ТОВ «Династія-СТОМ» виконується безкоштовна заміна зубного імплантату. У разі механічного зламу зубного імплантату ми замінимо його абсолютно безкоштовно в будь-який період часу, оскільки на механічну цілісність імплантату діє довічна гарантія виробника. Гарантія поширюється на всі зубні імплантати, що встановлюються в наших клініках та у випадку протезування на цих імплантах в наших клініках.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Претензії клієнтів до мережі київських стоматологічних клінік «Династія», можуть бути подані адміністрації клініки тільки в період гарантійних зобов’язань. Також варто враховувати, що гарантією можуть скористатися тільки пацієнти, що дотримують рекомендації і вимоги лікуючого лікаря, в тому числі:

 • Суворе дотримання правил особистої гігієни – чистка зубів 2 рази в день, використання зубної нитки флос і ополіскувачів;
  Відсутність травм зубів, отриманих в наслідок механічних ударів або через створення екстремальних умов для зубощелепної системи людини: розкусуванні твердих предметів або їжі (шкаралупи, кісток, пластикових виробів і т.д.);
 • Систематичне відвідування лікаря-стоматолога для проведення профілактичного огляду (не рідше 2-х разів на рік). Також кількість відвідувань стоматолога може бути скориговано лікарем під час огляду, в залежності від здоров’я зубів пацієнта на момент прийому;
 • Негайне звернення до клініки за стоматологічною допомогою при появі ускладнень, викликаних проведенням процедури або поломкою встановлених протезів.

При невиконанні клієнтом перерахованих вище рекомендацій і вимог лікаря, стоматологічна клініка «Династія» залишає за собою право на перегляд гарантійних зобов’язань, аж до відмови в обслуговуванні пацієнта або надання тільки платних послуг.

Згідно зі світовою статистикою, після установки імплантатів, в 1,5% випадків спостерігається їх відторгнення (НЕ приживлення). У таких випадках, лікарі клініки «Династія» виконують заміну відторгнутого імплантату на новий абсолютно безкоштовно! Також безкоштовна заміна імплантату здійснюється в разі його механічної поломки. Незалежно від часу поломки, виробник надає довічну гарантію на механічну цілісність конструкції імплантату.

Гарантія на інші стоматологічні процедури.

Стоматологічна клініка «Династія» не надає гарантію на стоматологічні процедури, в тому числі лікування зубних каналів. Надається тільки «прогноз лікування», який залежить від широкого спектра анатомічних і фізіологічних особливостей організму пацієнта. Як показує практика, час і успішність лікування зубних каналів на 50% залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта і активності його імунної системи.

Ми гарантуємо виконання всіх узятих на себе зобов’язань перед пацієнтом по стоматологічного лікування в повному обсязі!