Меню
Вгору

Виправлення прикусу

 • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Красива посмішка – запорука успіху!

Навряд чи знайдеться той, хто зможе оскаржити, що людині з красивою і привабливою посмішкою підвладне багато. Але не завжди люди можуть пишатися зубами, що дісталися їм від природи або генетики. У цьому випадку на допомогу приходить лікар-ортодонт, який здатний зробити зубний ряд рівним і посмішку – як на обкладинках дорогих журналів. У суспільстві прийнято думати, що ортодонтія – виключно «дитячий» напрям стоматології і брекети встановлюють теж тільки в дитячому віці. Але це велика помилка. Виправити зубний ряд і зробити прикус правильним можливо будь-якій дорослій людині.

Причинами виникнення неправильного прикусу і викривлення зубного ряду можуть бути генетична схильність, травми щелепи, вроджені особливості та патології і т. д. Завдяки сучасним методикам і технологіям, більшу частину проблем вдається виправити благополучно.

Щоб виправити прикус, існує кілька видів конструкцій:

 • знімні (капи, трейнери, пластинки, LM активатори і тд)
 • незнімні (брекети: металеві, керамічні, сапфірові)

Установка брекет-систем – абсолютно безболісна, а носіння вимагає деякого часу для звикання. Але в цілому, брекети досить комфортні, не псують емаль зуба. Пацієнтам потрібно запастися терпінням, тому що час носіння брекетів – досить тривалий.

Вибір клініки і фахівця

Будь-яке втручання в природний плин процесів організму вимагає від лікаря знань, умінь і навичок, щоб підсумок роботи був якісним. Який би вид брекет-системи не був підібраний, дотримання всіх етапів діагностики і установки повинно бути обов’язковим. Якщо хтось із Ваших знайомих відвідував ортодонта, Ви можете поцікавитися усіма нюансами і побачити підсумок роботи на власні очі. Якщо ж Ви хочете вибрати лікаря самостійно, зверніть увагу на кваліфікацію, отримані дипломи, пройдені курси, досвід роботи.

Говорячи про фахівців нашої клініки, ми з великою впевненістю можемо сказати, що в нашому штаті працюють тільки висококласні кваліфіковані лікарі-ортодонти, які відмінно знають специфіку своєї роботи і мають досвід в цій області. На прийомі Вам обов’язково проведуть діагностику зубо-щелепної системи і дадуть рекомендації щодо необхідної саме у Вашому випадку ортодонтичній конструкції. При цьому лікар обов’язково доведе свої рекомендації, щоб Ви могли розуміти, чому потрібно саме таке лікування, а не якесь інше. Також лікар проконсультує щодо термінів носіння брекетів, частоти профілактичних оглядів, догляду за конструкцією і дасть поради для прискорення адаптації до брекетів.

Види ортодонтичних конструкцій

Исправление прикуса, фото

Видів брекетів на сьогоднішній день існує велика кількість, що дозволяє лікарям вибирати найбільш оптимальний варіант для кожного клінічного випадку. Класичні брекети складаються з таких елементів:

 • брекет;
 • дуга;
 • гумові тяги.

Матеріал, що використовується для виготовлення брекетів, може бути абсолютно різним (метал, пластмаса, кераміка і т.д.), і кожен вид брекетів матиме свої позитивні і негативні моменти. У нашій стоматології, крім лігатурних (класичних) брекет-систем можливо встановити і інші варіанти ортодонтичних конструкцій:

Исправление прикуса, фото
 • елайнери (прозорі капи);
 • самолігуючі брекети, які не потребують щомісячної корекції в клініці;
 • лінгвальні брекет-системи, які закріплюються з внутрішньої сторони зубного ряду і непомітні для оточуючих.

Перед початком установки брекетів в обов’язковому порядку пацієнтові варто пройти терапевтичне лікування і вилікувати всі наявні стоматологічні проблеми (карієс, зубні відкладення і тд).

Пройти ортодонтичну діагностику і зафіксувати брекет – систему на зубах.

Лікування проходить повільно, так як переміщення зубів в правильне положення повинно бути поступовим, щоб кісткова тканина і зв’язковий апарат зубів встигали адаптуватися до змін.

Відвідувати ортодонта Вам потрібно буде 1 раз на місяць, якщо лікар не порекомендує більш частого огляду. Після зняття брекет-системи на внутрішню поверхню зубів ставиться ретейнер (для утримання їх в цьому положенні), а зубна емаль полірується.

Тепер Ваша посмішка бездоганна – посміхайтеся частіше!

Посмішка відкриває світ

Людині з красивою і щирою посмішкою відкривається величезний світ. Наявність у Вас рівних, сніжно-білих і здорових зубів є ознакою загального здоров’я організму. Ортодонтія – розділ стоматології (правильний або рівний – в перекладі з грецького), займається відновленням неправильного прикусу, використовуючи для цього спеціальні знімні і незнімні системи:

 • капи, пластинки, трейнери (знімні);
 • брекет-системи (незнімні), виготовлені з різних матеріалів (метал кераміка, сапфір);
 • лінгвальні брекети (незнімні, фіксуються на зворотному боці зубів).

Брекет-система сама по собі не завдає поверхневій емалі шкоди, але бажаний результат швидким не буде, доведеться потерпіти тривалий період (1-2 роки, залежно від складності патології).

Щасливчиків – володарів виключно рівних зубів і ідеального прикусу, виявляється, дуже мало. І причин тому не злічити: генетика, травми, нестандартний розмір щелепи, інші чинники. Сучасна стоматологія в змозі повернути ротовій порожнині належний вигляд, а зубам – здоров’я і красу, незалежно від віку пацієнта.

Як вибрати стоматологічну клініку і ортодонта

Лечение предстоит длительное и по стоимости недешевое. Практика исправления прикуса брекет-системами в нашей стране появилась не так давно, поэтому подбирать врача, обладающего навыками для работы с брекетами, следует не по солидному стажу работы. Но критерии, на которые стоит обратить внимание, и которые присутствуют в киевской Лікування тривале і за вартістю недешеве. Практика виправлення прикусу брекет-системами в нашій країні з’явилася не так давно, тому підбирати лікаря, який володіє навичками для роботи з брекетами, слід не по солідному стажу роботи. Але критерії, на які варто звернути увагу, і які присутні в київській клініці «Стоматологічна Династія», існують і допоможуть у виборі ортодонта:

 • Стоматолог повинен розбиратися у всіх видах ортодонтичного лікування, повинен аргументовано пояснити, чи потрібні пацієнту дорогі брекети або слід поставити металеві, більш прості.
 • Перед початком лікування пацієнту пропонується пройти всі необхідні діагностичні дослідження.
 • Після установки, зубні брекет-системи вимагають спеціального догляду, гігієнічної чистки, регулярних відвідувань ортодонта для спостереження за процесами, активацій апарату, контролю за переміщенням зубів.

Щоб дізнатися, скільки коштує в стоматології Києва поставити систему, яка вирівнює зуби, ціни на різні моделі брекетів, а також отримати повну інформацію про вартість процедури, можна зайти на сайт клініки «Стоматологічна Династія». Ціна, за якою можна встановити зубну брекет систему на зуби в Києві, варіюється в залежності від обраної моделі та тривалості ортодонтичного лікування, в вартість послуги, що надається може входити попередня діагностика.

Технологія лікування

Початковий етап – зняття відбитків, аналіз рентген знімків, виготовлення гіпсової моделі Вашої щелепи, а потім по ній – виготовлення конструкції для вирівнювання зубів, прикусу. Її види:

 • Пластинки для вирівнювання зубів (знімні) – для підлітків, у яких зуби ще ростуть;
 • Капи або елайнери (знімні) – їх не видно, а процес вирівнювання йде;
 • Брекети – допомагають впоратися з широким спектром недоліків. Бажано встановлювати після зміни зубів.

Конструкція брекет-систем

Конструкція складається з декількох компонентів:

 • сам брекет;
 • дуга;
 • лігатура;
 • гумові тяги;
 • опорні елементи.

Види існуючих брекетів: металеві, керамічні, пластмасові, сапфірові і лінгвальні.

Найсучасніші клініки, в тому числі і «Стоматологічна Династія», застосовують при ортодонтичному лікуванні:

 • елайнери (прозорі капи);
 • самолігуючі брекети (які не потребують щомісячної коригування);
 • лінгвальні невидимі системи (кріпляться на внутрішню поверхню зубів).

Установка брекет-систем на зуби (Київ) не може коштувати дешево, але ціна виправдана, оскільки результат перевершує всі очікування. Ставити брекет-системи рекомендується в сучасній клініці, куди входить і «Стоматологічна Династія», де вартість процедури цілком виправдана професіоналізмом лікарів і застосуванням інноваційних технологій. У клініці (Київ) поставлять брекет-системи, які повернуть Вам чарівність посмішки.

Перед установкою брекет-системи потрібно обов’язково вилікувати всі стоматологічні захворювання, щоб виключити можливість запального процесу. Надалі Вам потрібно буде відвідувати ортодонта приблизно раз на місяць для огляду і корекції лікування. Після зняття брекетів (будь це навіть самолігуючі брекети), емаль піддається шліфовці, а на зуби при необхідності ставиться ретенційний апарат (ретейнер).

Частіше посміхайтеся і пишаєтеся ідеальними зубами!

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися
# ОРТОДОНТІЯ
Ціна
Брекет-система (1 щелепа)
від 15900 грн
Платівка ортодонтическая на одну щелепу
від 4200 грн
Елайнер-капи мінімальний кейс
від 62500 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.