Меню
Вгору
  • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Клініка «Стоматологічна ДИНАСТІЯ»

До ваших послуг дві клініки «Стоматологічна Династія»: на правому і лівому березі Києва. Розташування клінік дозволяє зробити життя наших пацієнтів простіше. Їм не доведеться їздити через центр міста, пробки, щоб отримати безкоштовну стоматологічну консультацію або стоматологічну допомогу. Парковки зроблять ваше відвідування ще більш зручним. Обидві клініки «Стоматологічна Династія» знаходяться в безпосередній близькості біля метро. Який би вид транспорту ви не вибрали, вам буде зручно добиратися. Ми про це подбали.

  • 5 хвилин від м. Голосіївська Київ, пр-т Голосіївський, 58а

Стоматологічна ДИНАСТІЯ

Клініка «Стоматологічна ДИНАСТІЯ» створена спеціально для того, щоб створювати Вам позитивні емоції і душевний комфорт. Адже ні для кого не таємниця, що клініка це тільки інструмент, набір засобів для докторів, в клініці «Стоматологічна ДИНАСТІЯ» ми піклуємося в першу чергу про пацієнтів і професіоналізмі наших співробітників.

Записатися

Галерея

Технологія


У клініці «Стоматологічна ДИНАСТІЯ» проводиться діагностика всіх захворювань зубів і порожнини рота. При цьому використовується найсучасніше діагностичне обладнання провідних західних фірм.

Рентгенографія є основним методом дослідження зубів і кісток щелепно-лицевої ділянки. У нашій клініці рентгенографія проводиться за допомогою цифрового радіовізіографа, що дозволяє за лічені секунди отримати рентгенівський знімок в будь-якій проекції не на плівці, а на екрані комп'ютера.

Цифрова рентгенографія дозволяє отримати високоякісне зображення, а найголовніше - значно знизити променеве навантаження на пацієнта.

Крім того, Ваш знімок буде збережений в нашій електронній базі даних, що дозволяє повернутися до нього в будь-який момент часу.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Діагностика


Функціональна діагностика в стоматології використовується для оцінки стану тканин зуба. За допомогою цих методів можна об'єктивно оцінити, наскільки вдалося відновити стан зуба і при необхідності скоригувати лікування. На підставі цих досліджень, доктора нашої клініки запропонують Вам оптимальну схему лікування.

У нашій клініці ми проводимо діагностику і лікування всіх видів хвороб зубів і порожнини рота із застосуванням сучасних лікувальних і діагностичних методик, новітніх матеріалів і обладнання провідних західних фірм.

Ми надаємо всі види терапевтичної стоматологічної допомоги -реставрація і реконструкція зубів при каріозних і інших ураженнях зубів, лікування каналів зуба (ендодонтія), лікування пародонтозу.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Протезування


У клініці «Стоматологічна ДИНАСТІЯ» виконуються будь-які види протезування зубів: металокераміка, знімні зубні протези будь-якого виду:

Бюгельні зубні протези,
Часткові і повні знімні зубні протези,
Знімні зубні протези з еластичних матеріалів (нейлон)

Зубні протези виготовляються в найкоротші терміни (не більше тижня). Тимчасові коронки можуть бути виготовлені безпосередньо під час відвідування нашої клініки. Фахівцями нашої клініки здійснюється протезування зубів на імплантатах.

Використовувані імплантанти з титану, виготовлені за космічними технологіями дозволяють зробити протезування надійним і зручним. Ми надаємо всі види послуг косметичної стоматології: відбілювання зубів, вініри, косметичні реставрації зубів. У клініці «Стоматологічна ДИНАСТіЯ» проводиться ортодонтичне лікування - здійснюємо всі види ортодонтичних корекцій за допомогою найсучасніших брекет-систем.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.