Меню
Вгору
  • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Наші фахівці

Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.

Доктор вищої категорії. Член асоціації стоматологів України. З 1987 року займається приватній стоматологічній практикою. Більше 20 років паралельно займався викладацькою діяльністю.

Прагне завжди бути в курсі нових методів лікування, матеріалів, обладнання, технологій використовуваних в стоматології.
Великий клінічний досвід, накопичений за довгі роки практики, Володимир Миколайович передає молодим лікарям. Бере участь з ними в проведенні консультацій, функціональної діагностики.

Спільно з колегами складає комплексний план лікування пацієнта!

Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії. Член асоціації стоматологів України. Закінчила Донецький державний медичний університет в 2000 році. З іноземними пацієнтами спілкується англійською мовою.

Спеціалізація – естетична стоматологія (вініри, люмініри), протезування на імплантатах. Є сертифікованим лікарем – фахівцем компанії Cerinate, США (виготовлення Люмініри). Постійно відслідковує появу нових технологій і методик в галузі стоматології, переймає досвід відомих стоматологів США, Ізраїлю, Німеччини, відвідуючи майстер-класи, лекції та курси підвищення кваліфікації.

Про різнобічних і поглиблених знаннях доктора кажуть сертифікати та дипломи, отримані в рамках додаткової освіти. У комплексному лікуванні пацієнтів взаємодіє з докторами інших спеціальностей, координує складне лікування.

<
КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.