Меню
Вгору

Імплантація зубів

 • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Міцні зуби і приваблива усмішка - мрія багатьох. Але, на жаль, життєві обставини часом складаються таким чином, що зуби не завжди є предметом гордості, і люди перестають посміхатися через сорому. Причин, чому зубний ряд не ідеальний, може бути безліч. Але, якими б вони не були, в сучасному світі існують варіанти вирішення навіть такої, здавалося б, складної дилеми, як відсутність одного або декількох зубів.

Імплантація зубів - це інноваційний і дієвий метод для усунення дефектів зубного ряду, як естетичних, так і функціональних. Втрата одного або декількох зубів несе в собі і втрату певних функцій - пережовування їжі, що викликає дискомфорт людині і шкодить здоров'ю. Крім цього, при відсутності зуба порушується природне положення сусідніх зубів, і під тиском один одного вони починають зміщуватися вперед або в сторони. Це призводить до того, що формується неправильний прикус, псується зовнішній вигляд обличчя і викривляється весь зубний ряд.

vЯк стверджують статистичні дані, зубні імплантати користуються великим попитом серед пацієнтів стоматологічних клінік, так як вони дуже близькі візуально до природних зубів і з ними - досить комфортно. До того ж, великою перевагою імплантатів є те, що вони зносостійкі і довговічні. Установка проводиться лікарем-хірургом після огляду пацієнта і терапевтичного лікування. Постановка одного імплантату займає до півгодини, а період приживлення становить близько 2-3 місяців. Після закінчення цього терміну встановлюється коронка, лікарем-ортопедом.

Особливості методики

Имплантация зубов, фото

Так як імплантація зубів в нашій країні - процедура досить нова в порівнянні з іншими стоматологічними послугами, то і ставляться до неї багато пацієнтів з побоюванням. Страх пов'язаний, перш за все, з тим, що імплант може не прижитися. Але, як показує світова практика, така думка є хибною. Імплантанти складаються з інертного біоматеріалу, який відмінно приживається в тканинах, тому 98% операцій проведені успішно і імпланти служать багато років без будь-яких наслідків.

Сама процедура має на увазі установку імпланта в кісткову тканину щелепи, через 2-3 місяці установку формувача ясен і через 7 днів виготовлення коронки. Щоб операція пройшла успішно, доктор повинен бути кваліфікованим і досвідченим фахівцем, який підготує пацієнта до процедури, проведе необхідну діагностику та лікування.

block, icon

2177
ВСТАНОВЛЕНИХ ІМПЛАНТІВ

block, icon

7510
ПАЦІЄНТІВ

block, icon

10
РОКІВ ДОСВІДУ

Строгих протипоказань для імплантації зубів не існує, але все ж в період вагітності та годування груддю лікар порекомендує Вам перенести проведення операції. Пацієнти з цукровим діабетом входять в групу ризику, але якщо ґрунтуватися на даних по проведенню таких операцій у цієї групи пацієнтів, то можна сказати, що більша частина втручань була проведена без будь-яких небажаних наслідків.

Фахівці нашої клініки на безкоштовній консультації розкажуть Вам про всі найважливіші нюанси процедури імплантації і після огляду дадуть свої рекомендації щодо Вашого лікування.

Етапи проведення імплантації

Така методика, як імплантація зубів, дала лікарям усього світу можливість відмовитися від проведення неефективного лікування і виконання непотрібних операцій. Тому на сьогоднішній день у багатьох клініках пацієнтам радять проведення саме такого роду оперативних втручань, якщо того вимагає ситуація. Установка імплантів складається з таких етапів:

 • діагностика і обстеження (комп'ютерна томографія, комп'ютерний дизайн майбутньої роботи)
 • оцінка стану ротової порожнини для визначення можливості проведення операції;
 • безпосередня установка одного або декількох імлантов;
 • накладення швів і лікарські препарати, які потрібно приймати.
Имплантация зубов, фото

Як видно, процедура - недовга і нескладна, але вимагає від лікаря певних навичок. Зняття швів відбувається після 10 днів, після чого лікар дає рекомендації щодо адаптаційного періоду і подальших дій пацієнта.

Переваги процедури

Багато лікарів сходяться на думці, що імплантація зубів - набагато краще знімного протезування. По-перше, це довгострокова перспектива і незнімна конструкція, на відміну від протезів; по-друге - немає дискомфорту і відчуття чужорідного тіла в роті; по-третє, пережовування їжі залишається таке ж, як і зі своїми зубами. До того ж, термін служби якісних імплантів дуже великий, і з ними Ви будете відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації.

Імплантація зубів в клініці «Стоматологічна династія»

Наша клініка, грунтуючись на багаторічному досвіді роботи і високої кваліфікації лікарів, пропонує пацієнтам установку якісних імплантів. Вартість установки буде залежати від багатьох факторів і буде точно відома лише після огляду Вас лікарем. Для того, щоб дізнатися більш детальну інформацію, отримати рекомендації від лікаря і задати питання, варто відвідати нашу стоматологію особисто. Записатися на прийом можна на сайті або за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Щоб завжди бути в доброму гуморі і дарувати оточуючим радість, потрібно посміхатися! Ми допоможемо зробити Вашу посмішку яскравою, щоб Ви посміхалися частіше!

ПЕРЕВАГИ НАШИХ КЛІНІК

 • advantage, ico
  КОМАНДА
  ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ
  ФАХІВЦІВ
 • advantage, ico
  НОВЕ І СУЧАСНЕ
  ОБЛАДНАННЯ
 • advantage, ico
  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  ПІДХІД ДО КОЖНОГО
  КЛІЄНТУ
 • advantage, ico
  КОМФОРТ І ВИСОКИЙ
  РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
 • advantage, ico
  РЕЗУЛЬТАТИВНЕ
  ЛІКУВАННЯ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Імплантація

Імплантація зубів - які є показання для цієї процедури? Зуби варто берегти, але так сталося, що Вам довелося видалити один або навіть кілька, але ж хочеться мати чарівну посмішку, не відчувати дискомфорт, навпаки - упевненість, спілкуючись з друзями і при прийомі їжі. Імплантати - ось рішення проблеми. Попит на цю процедуру (Київ), незважаючи на ціну, зростає щодня, оскільки вони не заважають, навпаки - з ними комфортно, і виглядає імплант зуба природно, практично не відрізняючись від власних зубів.

Установка імпланта проводиться в стоматологічній клініці хірургом-стоматологом. Застосовується місцева анестезія, а за бажанням пацієнта можна застосувати седацию (медикаментозний сон). За тривалістю, установка одного імплантату займає 20-30 хвилин. Наступний етап - період приживлення, який триває на нижній щелепі 3 міс, а на верхній - 6 міс. Після його закінчення виготовляється коронка на імплантат.

Імплантація зуба - це вживлення штучного «кореня зуба» (імплантату) в кісткову тканину щелепи. Друга частина операції по імплантації зуба - протезування, тобто виготовленння коронкової частини зуба. Фахівці центру «Стоматологічна Династія» виконують таку роботу професійно, якісно і безболісно.

Використання імплантів дало можливість лікарям-стоматологам відмовитися від ряду неефективних процедур і операцій. З точки зору економічності, використання імплантатів вигідніше, якщо порівнювати з традиційним протезуванням, тому дана процедура в Києві стала досить поширеною. Сама технологія потребує використання інноваційного обладнання і матеріалів, тому вона не стала «ширвжитком». Далеко не кожна зубна клініка (Київ) оснащена відповідно, а практикуючі в ній фахівці здатні провести лікування, установку імпланта зуба (поставити, вставити зубний імплант) на високому професійному рівні, при цьому щоб ще і ціна виявилася доступною для пацієнта. Тільки такі стоматології, як наша, можуть якісно виконати цю складну операцію.

Профілактична підготовка

До початку операції імплантації проводяться комплекси лікувально-профілактичних, гігієнічних процедур, щоб виявити і усунути можливі захворювання, запалення або функціональні порушення в порожнині рота. Проводиться перевірка рівня щільності кісткової тканини в зоні розміщення штучних зубів. Детальну картину стану ротової порожнини покаже тривимірне або пошарове зображення внутрішньої структури, вироблене за допомогою томографа. За отриманим зображенню лікар-стоматолог робить реальну оцінку форми кістки, віртуально виставляє імплантат, виявляє можливі травми, аномалії. Наступним етапом, складається план лікування, грунтуючись на підсумках візуального огляду та вивчення знімків, результатів аналізів.

Технологія процесу

Етапи виконання процедури такі:

 • Підготовчий етап починається з обстеження - для цього пацієнту потрібно зробити комп'ютерну томографію.
 • Лікар, після аналізу результатів, визначає, чи достатньо кількість кісткової тканини для установки імплантату.
 • Далі - сама процедура імплантації. Робота з однією одиницею займає не більше півгодини.

Коли застосовується базальна імплантація зубів, цей час може бути навіть зменшено. Після 10 днів знімаються шви. Через 3-4 місяці після приживлення всіх імплантатів, можна подумати над встановленням коронки: металокерамічної або цирконієвої.

Імплантація - це відмінна заміна для знімних протезів. Якщо є достатня кількість кісткової тканини, має сенс задуматися і зробити правильний вибір.

Не можна не сказати про естетичний ефект, який дає імплантація. Колір відновлюваних коронок можна підібрати відповідно до кольору сусідніх зубів. Відрізнити імплантат від рідного зуба практично неможливо.

Імплантація зубів (установка зубного імпланта, імплантату зуба) в нашій стоматології (Київ) - це ціни, які Вас здивують, адже вартість цілком доступна і відповідає високому рівню і якості проведення процедури. Крім цього, стоматологія пропонує додаткові знижки на імплантацію. Хірурги-стоматологи нашої клініки - це професіонали, які проведуть лікування якісно і ефективно. У цьому легко переконатися особисто - відвідайте нашу клініку «Стоматологічна Династія» в Києві. Тут Ви отримаєте повну інформацію про те, яка ціна і скільки конкретно стоятиме послуга - лікування, імплантація зуба (поставити імплант) в кожному окремому випадку, ознайомлять з процедурою проходження всіх етапів установки імплантату.

# ІМПЛАНТАЦІЯ
Ціна
Встановлення імплантату
від 12642 грн
Синус-ліфтинг
від 5550 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

Встановити зубні імплантати (Київ)

Провести якісно імплантацію відсутнього зуба (вставити, імплантувати зуб) в Києві, за реальною ціною, можна в стоматологічній клініці «Династія». Професійний підхід до особливостей установки імплантату забезпечать доктора, що мають солідний досвід, багаторічну практику і високу кваліфікацію. При цьому, ми намагаємося, щоб вартість будь-якої послуги, в тому числі і встановити (вживити) імплант зуба, для наших пацієнтів була доступною.

Майстерність наших фахівців передається протягом кількох поколінь. Надаючи свої послуги, ми поєднуємо напрацьований досвід минулого з інноваційними розробками сьогодення. Наша робота викликає позитивні емоції, дарує пацієнтам стан душевного спокою.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Популярні питання

🔬Коли потрібно ставити металокерамічну коронку?

Металокерамічна коронка (як і всі інші) встановлюється на зуб в разі відколу стінки зуба, руйнування коронкової частини зуба більше 70%, повної відсутності коронкової частини зуба, коли більшу частину зуба становить пломба.

🦷Який термін служби металокерамічної коронки?

Термін служби металокерамічної коронки, як і всіх видів ортопедичних коронок 5-7 років. Через кожні 5-7 років потрібно міняти коронки і мости, тк ясна сідати (пішов). Але, як правило, люди ходять з металокерамічними коронками до тих пір, поки щось не трапляється з самим зубом!

💰Скільки коштує коронка?

Вартість коронки може варіюватися в залежності від ступеня руйнування зуба, кількості відвідувань для підготовки зуба і додаткових складових, таких як культевая вкладка або скловолоконний штифт. Мінімальна вартість металокерамічної коронки від 6460 грн
Зв'язатися
КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.