Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Брекети (брекет-системи)Записатися
Брекети (брекет-системи), фото

Виправлення прикусу сапфірових брекетами

Сапфірові брекети встановлюють з метою виправлення прикусу або форми щелепи, вирівнювання зубів і усунення щілин між ними. Стоматолог може призначити ортодонтичну конструкцію для носіння в процесі підготовки до протезування. Нехтування лікуванням може спровокувати захворювання ясен, руйнування зубів, головні болі, а також проблеми з травленням. Пластини виготовляються із спеціально вирощених синтетичних сапфірів.

Переваги і недоліки

Головна перевага сапфірових брекет-систем – непомітність. Конструкція практично прозора. Матеріал несприйнятливий до неоновому висвітлення, що ідеально підходить для любителів нічних клубів і дискотек. Адаптація проходить швидко і безболісно. Відсутність гострих елементів запобігає появі подряпин або травм. Старі моделі сапфірових брекет-систем мали пухку поверхню, що сприяло утворенню темного нальоту. Сучасні вироби піддаються спеціальній поліровці, яка запобігає фарбуванню пластин.

Сапфіровий брекет не дає стороннього присмаку, а також є гіпоалергенним. Однак, подібні брекет-системи не підійдуть людям з жовтими або сірими зубами. Конструкції не годяться для лікування серйозних ортодонтичних патологій. Брекети вимагають дбайливої ​​експлуатації, так як при великому тиску вони можуть зламатися. Вартість сапфірових брекетів значно перевищує ціни на аналогічні металеві та керамічні конструкції.

Де краще встановити брекет-систему

Досвідчені фахівці в клініці «Стоматологічна Династія» допоможуть вирішити ортодонтичні проблеми і підібрати оптимальний варіант брекет-системи. Після первинного огляду лікар, в разі необхідності, призначає санацію ротової порожнини. Система встановлюється тільки на здорові зуби і тільки на зовнішню поверхню. Для виготовлення оптимально зручних брекетів необхідно зробити рентген черепа, панорамний знімок щелепи, а також фото пацієнта.

Ортодонтична конструкція являє собою пластини з сапфіра, металеву або облицьовану композитним матеріалом дугу і лігатури. Сам процес установки займає близько 2 годин. Пластини кріпляться до зубної емалі за допомогою стоматологічного клею, а пази вставляються в дуги. Після установки брекетів клієнту призначаються контрольні візити для коригування системи і заміни дуги на більш жорстку. По закінченню лікування відбувається зняття брекетів. Пацієнту можуть призначити ретейнери для закріплення результату.

Навіщо потрібні металеві брекети

У мережі клінік «Стоматологічна Династія» надаються послуги з ортодонтичного лікування. Неправильний прикус може спровокувати ряд серйозних захворювань: мігрені, хвороби шлунково-кишкового тракту, виразку шлунка, болю у вухах. Людина може відчувати проблеми з пережовування їжі і вимовою окремих звуків. Неправильно розташовані зуби змінюють будова обличчя і псують посмішку. Неприємний запах з рота також часто виникає через нестандартний прикус. Вирішити ці проблеми можливо шляхом установки металевих брекетів. Це один з найбільш дієвих способів виправлення неправильного прикусу.

Як правильно підібрати брекети

У радянській медицині застосовувалися масивні конструкції, які псували зовнішній вигляд. Сучасні дужки на зуби компактні і мінімально помітні, на відміну від своїх попередників. Стоматологи клініки допоможуть підібрати оптимально зручну конструкцію. Перед установкою скоб дантист проводить візуальний огляд ротової порожнини, в разі необхідності, призначає подальшу процедуру лікування. При наявності карієсу і запалення ясен носіння скоб протипоказано.

Найбільш популярними є металеві брекети. Вони володіють найбільшим рівнем міцності. Головна перевага – невисока вартість. Для кожного клієнта виготовляється індивідуальна брекет-система, яка враховує особливості розташування зубного ряду. Метал підходить більшості пацієнтів і є біосумісним з організмом. Мінімальна сила тертя між пазами і дугою сприяє більш швидкому й ефективному виправленню прикусу.

Особливості носіння

Мінімальний термін застосування скоб – від 1 року. Наявність сторонньої конструкції в порожнині рота може викликати дискомфорт на перших порах. Лікарі-ортодонти надають пацієнтам рекомендації щодо особливостей носіння металевих брекетів і догляду за ними. Фахівці клініки підберуть для клієнтів необхідні засоби по догляду за ротовою порожниною. Наші ціни на ортодонтичні послуги доступні широкому колу клієнтів.

Скільки коштує Брекети (брекет-системи)?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Приклади виконаних робіт

# ОРТОДОНТІЯ
Ціна
Брекет-система (1 щелепа)
від 15900 грн
Платівка ортодонтическая на одну щелепу
від 4200 грн
Елайнер-капи мінімальний кейс
від 62500 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.