Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287
Вініри, фото

Білосніжна усмішка, відтепер не є мрією, це можливо реалізувати в будь-який момент, коли це тільки стане цікаво Вам. Тому що сучасні матеріали, неодмінно дозволять досягти просто ідеального результату за всіма показниками, як за кольором, так і за формою, а також за структурою зуба. Більш того, не обов’язково робити зуби штучно білого кольору, розгляньте можливість застосування більш натурального відтінку, який буде створювати ефект натуральних білих зубів, що виглядає поза сумнівом, більш ефектно.

Гідна зміна металевим коронкам.

Виниры, фото

В першу чергу, привертають увагу вініри на зуби, так як це сучасна методика відновлення зубів, що дозволяє досягати позитивного результату і фіксувати його на тривалий термін. За своєю конструкцією, це пластинки, які надійно кріпляться до конструкції зуба за допомогою клейкої основи (це непрямі вініри). Безпосередньо в кріслі стоматолога може виготовлятися «скульптура» у вигляді зуба, яка «робиться» і твердне прямо на ушкодженому зубі (це прямі вініри).

Вже давно звичні коронки з металу, навіть з дорогоцінного золота, стали вже не модні, та й по практичності їх давно замінила металокераміка. На зміну коронкам прийшли вініри, як варіант «закамуфлювати» хворий зуб під інші зуби в порожнині рота. Найбільшого поширення мають порцелянові вініри, як найбільш звичні. Фарфор красиво виглядає, але крихкий і вимагає високої температури для нанесення. Тому стали застосовувати композитні матеріали, які тверднуть під впливом випромінювання.

Вони можуть бути виготовлені з кераміки або ж з композитних матеріалів. Зверніть увагу, що на відміну від порцелянових, саме композитні вініри можуть створюватися відразу на поверхні зуба і не вимагають попередньої заготовки. Відповідно, це швидше, якісніше і надійніше. Фахівці нашої клініки виконають цю роботу з наданням гарантії.

Можливості та переваги вінірів

Поставить виниры

Більш того, не дивлячись на відмінні дані за критерієм міцності і витривалості, матеріал легкий і наноситься тоншим шаром, ніж порцелянові моделі. Після установки, на виріб наноситься відповідна емаль обраного відтінку. Не обов’язково встановлювати їх на всі зуби в порожнині рота, досить буде задіяти зуби, які потрапляють в анатомічну посмішку кожної людини, тобто до іклів включно або до четвірок. В окремих випадках можна встановити голлівудські вініри. Можете також обмежитися тільки верхньою щелепою. Наша стоматологічна клініка володіє всіма сучасними технологіями.

Переваги вінірів (особливо прямих):

 • Швидкість виготовлення;
 • Мінімальна «насильство» над зубом;
 • Широкий вибір відтінків.

Таке відновлення, можливо, тільки при наявності здорових зубів (без карієсу), а також здорових ясен. Спочатку, як тільки керамічні вініри будуть встановлені, Ви відчуєте деякий дискомфорт, це пов’язано з невеликими ушкодженнями ясен, а також з тим, що щелепа не звикла ще до нової форми зубів. Через два або три дні, дані відчуття пройдуть.

Не соромтеся посміхатися

Завдяки сучасним засобам по догляду за зубами все більше людей відвідують стоматолога не через гострий біль, а заради ідеальної посмішки. На жаль, зуби також схильні до змін. Їх зовнішній вигляд з часом погіршується. Причинами можуть бути екологія, неправильне харчування, стрес, травми. А в результаті люди намагаються менше посміхатися. І якщо раніше для вирішення проблеми доводилося вдаватися до відбілювання або ставити протез, то зараз з’явилася альтернатива. Альтернатива не тільки по методам, а й за ціною. Ціни на вінір в цілому по Україні характеризуються великим діапазоном. Установка вініра на зуб може коштувати в Києві в залежності від рівня клініки по різному.

Вініри – це сучасне слово в стоматології. Зуби набувають ідеального виду і, при цьому, піддаються мінімальному фізичному впливу. Багатьох від походу в стоматологічний кабінет утримує страх перед можливими процедурами. В даному випадку установка абсолютно безболісна. Це скоріше схоже на облицювання, коли зуб покривають тонким шаром матеріалу, покращуючи тим самим його зовнішній вигляд.

	Установить виниры

Вініри потрібні Вам якщо:

 • зуби потемніли в результаті вікових змін;
 • на зубах є плями;
 • видна аномалія прикусу;
 • існує проміжок між зубами;
 • старі пломби;
 • присутні відколи або тріщини;
 • жовтизна, з якою не справляється відбілювання.

Сучасна стоматологія знає безліч видів і форм вініров. Але всі вони умовно поділяються на дві групи: прямі і керамічні.

 • Керамічний – виготовляється зі зліпків зубів пацієнта тонка пластина, яку стоматолог приклеює до поверхні пошкодженої ділянки.
 • Прямий – реставрація зубної поверхні, що проводиться безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Її особливістю є можливість провести процедуру за один візит. Але в той же час вона недостатньо довговічна.

Вартість установки винира в Києві.

Отже, Ви вирішили поставити вінір в Києві. У сучасній стоматології використовуються передові технології та дорогі матеріали, і це визначає ціну на голлівудські вініри в Києві.

Якщо Ви вирішили встановити вінір в Києві, Вас буде цікавити максимальну якість при прийнятній ціні. Ціна на установку залежить від виду матеріалу, методики його виготовлення і способу нанесення на зуб. Фахівці нашої клініки (Київ) дають гарантію на кожен встановлений ними екземпляр керамічного вініра. Ми дбаємо про те, щоб поставляти найсучасніші матеріали для вініра до Києва і, як наслідок, у нас найкраща ціна послуги за критерієм матеріал / якість роботи.

Скільки коштує Вініри?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Приклади виконаних робіт

# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.