Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Коронки на імплантатахЗаписатися
Коронки на імплантатах, фото

Сучасна стоматологія дозволяє повернути функціональність зубного ряду і красу посмішки навіть у найскладніших ситуаціях: коли відсутній один або кілька зубів, аж до комплексного відновлення всіх зубів верхньої і нижньої щелепи. Це стало можливо завдяки методу імплантації, що передбачає установку імпланта (титанового кореня) в щелепну кістку і фіксацію на ньому коронки, яка виконує функцію здорового зуба.

Коронка – це верхня частина імплантованого зуба. Вони забезпечують реалізацію трьох основних функцій: механічну (подрібнення їжі і відкушування), анатомічну (повертають правильний прикус) і естетичну (покращують посмішку). Установку коронок повинні проводити тільки висококваліфіковані стоматологи із застосуванням професійного обладнання.

Види і переваги коронок на імпланти

Коронки на импланты

Існує три різновиди коронок на імпланти. Вони мають схожу конструкцію і відрізняються типом використаного матеріалу: металокерамічні, керамічні з діоксидом цирконію і металлопластмассові. Кожна з них має свої особливості і переваги, які можуть зіграти ключову роль в процесі вибору:

 • Металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки – це найпоширеніший різновид коронок для установки на імпланти. Вони мають суцільнометалевий каркас, облицьований керамічним матеріалом. Каркас може бути виконаний з дорогоцінних або спеціалізованих стоматологічних матеріалів. Моделі на основі дорогоцінних металів (платини, золота) мають вартість в 2-3 рази вище, ніж аналоги на основі спеціальних сплавів (хрому, кобальту, нікелю).

Перевагами установки металокерамічних коронок на імпланти є: тривалий термін служби, підвищена міцність під час жувальних і інших навантажень, висока біологічна сумісність з тканинами ротової порожнини (в окремих випадках може бути алергічна реакція на метал), а також високі естетичні показники (практично не відрізняються від природних зубів, навіть з близької відстані).

 • Керамічні коронки з діоксидом цирконію

Коронки на імплант з діоксиду цирконію – це найсучасніше рішення в сфері стоматологічного протезування. Головною особливістю є використання цирконієвого матеріалу. Він істотно легше і міцніше сталі, що не піддається корозії і володіє підвищеними експлуатаційними параметрами.

Застосовуються на жувальних і фронтальних зубах, практично не відрізняються від природних зубів з близької відстані, мають високу біологічну сумісність. Ключовим недоліком є ​​висока вартість, особливо відчутна при установці на весь зубний ряд.

До інших переваг керамічних коронок з діоксидом цирконію відносять: тривалий термін служби (15-20 років і більше), естетичні якості, структура аналогічна натуральному зубу, простий атравматичний метод установки.

 • Металопластмасові коронки

Вони є спеціалізованим тимчасовим рішенням, призначеним для установки на термін не більше 2-х років. Вони використовуються:

 1. При лікуванні широкого спектра патологій ротової порожнини і зубощелепної системи;
 2. На період виготовлення постійної коронки, що враховує анатомічні особливості прикусу конкретного пацієнта;
 3. У період відновлення функції втраченого зуба, з метою контролю поведінки імпланта на місці причинного зуба.

Незважаючи на те, що металопластмасові коронки є тимчасовим рішенням, вони мають ряд переваг, що дозволяє використання до установки постійних конструкцій: висока біологічна сумісність (не викликають алергічних реакцій), низька вартість, можливість виправлення анатомічної форми коронки безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта і т.д .

Особливості та етапи установки коронок на імплант

Стоимость коронки на имплант

У стоматології застосовується два основні методи фіксації коронок на імплантатах: гвинтовий і цементний. Кожен з них має свої особливості і переваги, які враховує лікар під час консультації пацієнта.

 1. Гвинтові фіксація коронок – припускає створення спеціального отвору з різьбленням в виготовленій коронки. Воно призначене для загвинчуванні коронки на абатмент зубного імпланта;
 2. Цементна фіксація – універсальний метод установки коронок (аналогічний стандартному протезуванні на природні зуби), що передбачає застосування спеціального композитного матеріалу (цементу). Коронка приклеюється до абатменту в ротовій порожнині пацієнта.

Незалежно від обраного методу установки, в процесі завжди бере участь перехідник (абатмент), що виготовляється з урахуванням характеристик матеріалу коронки. Він забезпечує високі естетичні якості конструкції в процесі експлуатації. Наприклад, не можна використовувати титановий абатмент для фіксації безметаллових коронок, тому під керамічні коронки підбираються керамічні перехідники.

Етапи установки коронки на імплантат:

 • Первинний огляд пацієнта – оцінюється стан ротової порожнини і причинних зубів, приймається рішення про встановлення імпланту;
 • Встановлення імпланта – виконується на місце причинного зуба. Як правило, приживлення імпланта займає від 4 до 6-ти місяців, після чого встановлюється постійна конструкція;
 • Установка абатмента – він забезпечує заміну природного кукси зуба, за аналогією з препарованих зубом, для установки класичної коронки;
 • Створення зліпка – необхідно для виготовлення коронки з урахуванням анатомічних особливостей ротової порожнини пацієнта;
 • Виготовлення коронки – проводиться в спеціалізованій зуботехнічній лабораторії, на основі заздалегідь підготовленого зліпка. Можуть застосовуватися різні матеріали (тип коронки визначається заздалегідь);
 • Установка коронки – виконується на заздалегідь підготовлений імплант одним з двох способів: гвинтовим або цементним. Процедура займає мінімальний час і не викликає серйозний дискомфорт у пацієнта.

Оптимальний спосіб фіксації коронки на імплантатах визначає лікар-стоматолог. Він враховує широкий спектр параметрів, в тому числі: тип і матеріал конструкції, рекомендації виробника, побажання пацієнта і т.д.

Яка ціна установки коронки на імплантат в Києві

Установка коронок на импланты

Ціна коронки на імплантат може істотно відрізнятися в залежності від цілого ряду чинників, в тому числі:

 • Цінова політика стоматологічної клініки – вартість послуги істотно відрізняється, в залежності від якості послуг, що надаються, рівня кваліфікації лікарів, оснащеності стоматологічних кабінетів і інших чинників;
 • Компанії-виробника імплантів і коронок – вартість послуг формує ціна, закладена виробником конструкції. Як правило, високу вартість / якість мають коронки, що випускаються компаніями з США, Німеччини, Японії і Південної Кореї;
 • Тип фіксації коронки на абатмент – гвинтова фіксація є більш складною ніж цементна, тому вартість такої установки буде вище недорогого цементного аналога;
 • Попереднє лікування – при наявності патологій / захворювань причинних зубів, а також тканин ротової порожнини, необхідно усунути стоматологічні проблеми і лише потім проводити установку коронки.

Вартість установки коронки на імплант, може залежати і від ряду інших факторів. Як правило, після первинного огляду, стоматолог оцінює складність і вартість майбутніх робіт, обумовлює всі етапи подальшого лікування з пацієнтом.

Переваги стоматологічної клініки «Династія»

Мережа стоматологічних клінік «Династія» надає послугу професійної установки коронок на імпланти в Києві. Установку проводять тільки висококваліфіковані лікарі-стоматологи, які мають досвід роботи з пацієнтами будь-якої складності.

У клініці створені всі умови для якісного обслуговування пацієнтів: кабінети оснащені сучасним діагностичним і стоматологічним обладнанням, лікарями застосовуються матеріали та медикаменти від кращих світових виробників.

Хочете замовити установку коронки на імплант, отримати розгорнуту консультацію від профільного фахівця або дізнатися вартість послуг? Зверніться до менеджерів клініки «Династія» прямо зараз, і відчуєте переваги професіоналів!

Скільки коштує Коронки на імплантатах?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Приклади виконаних робіт

# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.