Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Безметалеві керамічні коронкиЗаписатися
Безметалеві керамічні коронки, фото

Безметалеві керамічні коронки

Необхідність поставити на зуб коронку – ситуація цілком життєва і поширена. Найчастіше для виготовлення коронок використовують кераміку. При виборі матеріалу величезне значення має те, для якого саме зуба потрібна коронка. Наприклад, на жувальні зуби зазвичай ставлять кераміку на основі сплавів благородних металів. А ось для передніх зубів, які найкраще видно при розмові або посмішці, застосовуються коронки безметалові керамічні. Таким чином, у стоматологів склалися пріоритети:

 • Безметалова кераміка ставиться на зуби передні;
 • Металокераміка – на жувальні.

Коронка без металу

Безметалловые керамические коронки

Якщо ми назвемо безметалеву кераміку однієї з новітніх розробок в області стоматології естетичної, то анітрохи не перебільшимо. Безпосередньо в самій її назві абсолютно правильно розкрита сама суть послуги – встановлюється коронка, метал до складу якої не входить. Перед своїми металевими попередницями дана коронка має помітні переваги. Давайте їх розглянемо. У металевих коронок сам вид ковпачка, можна сказати, не дуже привабливий. І тут явний плюс на користь безметаллевій коронки – візуально її практично неможливо відрізнити від рідного зуба, матеріал виготовлення – фарфор. Неймовірне схожість з природного емаллю – це і ступінь світлопереломлювання, і прозорість.

Ще зовсім недавно Вам порекомендували б встановлювати неметалеві коронки тільки на передні зуби. Оскільки жувальним зубам доводиться випробовувати навантаження значно сильніші, то можна було припустити, що фарфор таких не витримає. Але, як показує практика, істині дане припущення не відповідає. Безметалева кераміка може бути застосована все ж на зуби жувальні, оскільки сучасні методи, освоєння стоматологією, як ливарна технологія виготовлення даних коронок, цілком дозволяє це.

Ливарна технологія виготовлення безметалевих коронок

Як вже доведено, останнє покоління коронок, що виготовляються шляхом лиття, далеко не таке крихке, як було ще буквально кілька років тому. Сьогодні можна, без сумнівів і коливань, сміливо ставити кераміку безметалеву і на жувальні зуби. Тут залежить все від Вашої переваги і бажання. Хоча металокераміка, впевнено себе зарекомендувала, своїх позицій здавати не має наміру і менш затребуваною не стала.

Безметалловые керамические коронки, фото

Оптимальна технологія для жувальних зубів

Стоматологи продовжують вважати її оптимальним варіантом для жувальних зубів. Але і ця область не стоїть на місці, а інтенсивно розвивається і оновлюється. Так сплав хрому і нікелю йде в минуле, а на зміну йому приходять коронки з платини і золота.

Це і зрозуміло. Хромонікелева основа виглядає не дуже органічно, просвічуючи крізь кераміку. Благородний метал виглядає на зубах більш природно і непомітно завдяки своєму світло-жовтого відтінку.

До того ж нікель має неприємну властивість з часом накопичуватися в організмі, що не дуже корисно для вашого здоров’я. Може змінитися також колір ясен. З коронками на золотоплатиновій основі подібних проблем точно не виникне.

Не варто забувати і про такий параметр, як точність «сидіння» коронки на зубі. Золото і платина відрізняються м’якістю, вони легко піддаються литтю. Тому і коронки з них виходять більш точними і комфортними.

Секрети «голлівудської» посмішки

Історія протезування зубів йде в минуле століття. Перші прототипи коронок були виготовлені і застосовані в кіноіндустрії Америки. У акторів, які знімалися великим планом, була необхідність показати зуби в естетично красивому ракурсі. Це були накладки з пластмаси, які кріпилися до поверхні зубів за допомогою спеціального клею. Вони застосовувалися на НЕ тривалий час і були неміцні. Їх застосовували тільки для створення образу актора на час зйомок. Напевно, з цих часів і з’явився вираз «голлівудська посмішка».

Завдяки тому, що стоматологія, як і інші сфери нашого життя, постійно розвивається, з’явилося кілька видів матеріалів, які застосовуються для протезування зубів. Розрізняють стоматологічні коронки:

 • металеві;
 • неметалеві;
 • комбіновані.

У кожного з них є свої переваги і недоліки, але якщо брати два критерії – вплив на організм і естетику, то тут безперечним лідером виявляються безметалеві протези з кераміки, єдиний їх мінус – висока вартість (ціна).

Безметалловая керамічна коронка – характеристики і особливості

Коронка безметалловая

В даний час виготовляють протези: цільнокерамічні, цільноцірконієві і нанесені на каркас з цирконію керамічні накладки. Бажання пацієнтів мати в зоні посмішки зуби, які б мало чим відрізнялись від натуральних, допомогло перейти на новий рівень виготовлення і встановлення протезів. Застосовувані раніше в стоматології металокерамічні протези не вирішували таку задачу. Вони сколювалися і з часом набували темне забарвлення, що естетично виглядало непривабливо.

Позитивним моментом застосування безметалловой кераміки можна відзначити її використання, як для переднього ряду, так і для жувальних зубів, на які йде більш значне навантаження. Даний матеріал абсолютно нешкідливий для людей, схильних до прояву алергічних реакцій, і не робить ніякого впливу на травну систему їх власника.

Поверхня безметалевої керамічної коронки виглядає, як рідна емаль зуба. Її поверхня не створює відблисків і при денному освітленні не проглядається металевий каркас. У сучасній стоматології протезування зубів за допомогою безметалевих коронок з кераміки одного тону з власними зубами – це реальність.

Технологія виготовлення

Керамічні протези виготовляють в два етапи: перший – клінічний, другий – лабораторний. При цьому:

Безметалловые коронки цена
 •  стоматолог робить зліпок для виготовлення тимчасових коронок з пластмаси, щоб створити відповідний зовнішній вигляд зубного ряду до моменту установки протезів з кераміки;
 • лікар обробляє зуби за певною методикою під обрану конструкцію коронки і робить зліпки. Виготовляє і встановлює тимчасову коронку на тимчасовий цемент;
 • зліпки відправляються для виготовлення в лабораторію;
 • якщо форма протезів передбачає наявність каркасів, то відбувається їх примірка;
 • після виготовлення коронок відбувається їх примірка і, при необхідності, коригування, яка здійснюється до тих пір, поки не буде досягнутий комфорт і естетичність для пацієнта;
 • тільки після цього коронки фіксуються на постійний цемент.

Варто відзначити, що при виготовленні безметаллових коронок використовують такі способи:

 • пресованого лиття з подальшим нанесенням кераміки (шарами);
 • гальванопластики (виготовлення каркасів під облицювання керамікою);
 • моделювання за допомогою комп’ютера (новий напрямок в стоматології).

Скільки коштують (ціни) і де виготовити безметалеві коронки з кераміки в місті Київ?

Звернувшись в мережу клінік «Стоматологічна Династія», Ви отримаєте кваліфіковану допомогу в лікуванні зубів і ясен. Дітям і дорослим тут нададуть повний спектр послуг з надання допомоги в лікуванні ротової порожнини з пріоритетним напрямком збереження власних зубів. На сайті dynastystom.kiev.ua можна знайти:

 • перелік послуг, що надаються і їх вартість;
 • інформацію про фахівців клініки і часу їх роботи;
 • опис кожної послуги, що надається;
 • форму для запису на прийом;

При виникненні необхідності консультації фахівця, можна скористатися послугою безкоштовного дзвінка або написати повідомлення по електронній пошті. Клініка «Стоматологічна Династія» – це надійна і кваліфікована допомога в лікуванні проблем ротової порожнини у дорослих і дітей.

Скільки коштує Безметалеві керамічні коронки?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.