Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Металокерамічні коронкиЗаписатися
Металокерамічні коронки, фото

Металокерамічні коронки з’явилися завдяки ВВС США. Перші зразки металокераміки були представлені світу в 1962 році, і їх можна без перебільшення назвати винаходом століття.

Коронка металокерамічна пройшла довгий шлях від дорогої інновації до доступного способу протезування. У 21 столітті вона все ще користується величезним попитом через естетичність, довговічність та доступність.

Установка металокерамічних коронок в клініках «Стоматологічна ДИНАСТІЯ»

У наших клініках в Києві ви можете встановити поодинокі металокерамічні коронки, мостоподібні протези, а також коронки на імпланти. Наші професійні стоматологи-ортопеди з радістю допоможуть замінити втрачені зуби за допомогою надійних і бюджетних коронок. Дізнайтеся більше про ціни і установку коронок металокерамічних на консультації. Записуйтеся і приходьте на прийом у зручний час!

Показання до установки металокераміки

Коронка з металокераміки – один з ефективних способів бюджетного відновлення зубного ряду. І ось, в яких випадках такі коронки рекомендують до установки:

Металокерамічні коронки

 • часткове руйнування зуба через карієс або травми;
 • протезування бічних і жувальних зубів;
 • великі відколи зуба;
 • мостовидне протезування;
 • протезування на імплантатах;
 • великі некаріозні ураження емалі;
 • аномалії положення зубів, які не можна виправити шляхом ортодонтичного лікування;
 • інтенсивна стираємість зубів;
 • заміна старих коронок;
 • шинивання зубів при лікуванні пародонтиту.

Через досить скромну естетику металокераміку рідко вибирають для протезування передніх зубів, однак у всіх перерахованих вище випадках металокерамічні коронки відмінно себе зарекомендували.

Види металокерамічних коронок

Коронка з металокераміки має литу основу з металу, яку зверху в кілька шарів покривають керамічною масою. Кожна зубна коронка формується техніком в лабораторії і виготовляється індивідуально для кожного пацієнта. За рахунок міцної основи такі конструкції відрізняються високою зносостійкістю і міцністю.

Залежно від матеріалу основи можна виділити наступні види коронок на базі:

 • сплаву хрому і нікелю;
 • кобальт-хромового сплаву;
 • палладиевого сплаву.

Для виготовлення основи металокераміки в наших клініках «Стоматологічна ДИНАСТІЯ» ми використовуємо сплави кобальту, хрому і нікелю, а також кераміку німецьких, японських і американських виробників.

Що стосується конструкційних особливостей протезів, то металокерамічні коронки на зуби можуть виготовлятися у вигляді одиночних і мостовидних конструкцій. Поодинокі коронки використовуються для прямого протезування, а також для установки на імпланти. Мостовидні металокерамічні протези, як правило, складаються з трьох або чотирьох елементів.

Переваги металокерамічних коронок

металокерамічні коронки фото

 • Міцність. За рахунок конструкційних властивостей такі протези відмінно відновлюють зубний ряд, витримують жувальні навантаження, тому їх беззастережно рекомендують встановлювати навіть на моляри.
 • Довговічність. Металокерамічні коронки мають досить тривалий термін служби і при правильному використанні служать 5-10 років, а іноді й довше.
 • Відмінне співвідношення ціна / якість. З огляду на міцність і естетичність протезів, ці протези можна заслужено назвати «народними». Самий бюджетний спосіб відновити красу посмішки – вставити зуби за допомогою металокераміки.
 • Естетичність. На відміну від суцільнометалевих коронок зуби з металокераміки виглядають досить красиво, хоча з естетики вони поступаються безметаловим коронкам.

В чому різниця: порівнюємо коронки на основі металокераміки і цирконію

Цирконієві коронки відносно нове рішення в ортопедичній стоматології. За естетикою і міцності вони перевершують, як металокераміку, так і керамічні протези. Ми вирішили наочно порівняти обидва види довговічних конструкцій, враховуючи естетику, міцність, довговічність і вартість.

Металокерамічні коронки Цирконієві коронки
Естетика
 • Підбираються під натуральний колір емалі;
 • Не просвічують на світло, тому можуть відрізнятися від натуральних зубів при певних зовнішніх умовах;
 • Утворюють металевий ободок у ясна;
 • У рідкісних випадках встановлюються на передні зуби.
 

 • Підбираються під натуральний колір емалі;
 • Просвічують на світло за рахунок чого виглядають дуже натурально;
 • Мають гарний природний блиск, тому виглядають неймовірно красиво;
 • Завжди встановлюються на передні зуби, якщо дозволяють фінанси.
Міцність
Міцні, встановлюються на жувальні зуби, імпланти. Міцні, встановлюються на жувальні зуби, імпланти.
Довговічність
Металокераміка служить 5-10 років і довше. Цирконій служить 7-12 років.
Цена
від 6460 грн  від 7980 грн

Протезування зубів металокерамічними коронками: етапи

У наших стоматологічних клініках в Києві ми встановлюємо металокерамічні коронки за кілька візитів. Приходьте на консультацію до нашого стоматолога-ортопеда, він огляне вашу ротову порожнину і проконсультує щодо протезування за допомогою металокераміки. Він розповість про необхідність і вартість попереднього лікування перед протезуванням, а також про ціни на металокераміку.

Як правило, процедура протезування включає наступні етапи:

Перша консультація

На першій консультації лікар оцінює здоров’я ротової порожнини і зубів, становить план попереднього лікування (якщо воно необхідно) і подальшого протезування. На цьому етапі пацієнт визначається з типом конструкції (металокераміка або безметалева коронка).

Підготовка до протезування

Це етап опціональний. Справа в тому, що протезування зубів не терпить карієсу або захворювань ясен. Тому перед тим, як вставити металокерамічний зуб, необхідно, щоб ротова порожнина пацієнта була повністю здоровою. Для цього може знадобитися професійна чистка зубів, лікування карієсу, ясен, видалення зубів, які не піддаються лікуванню. Звичайно, якщо в цьому є необхідність.

Обточування зуба

Якщо ротова порожнина пацієнта здорова, то лікар переходить до першого кроку установки протеза – обточування причинного зуба. Для відновлення зуба металокерамічною коронкою лікар видаляє 1-2 мм емалі та дентину, а також при необхідності депульпує зуб. Раніше перед установкою коронок зуби депульповувалися в обов’язковому порядку. Сьогодні стоматологи, якщо це можливо, залишають зуб під протезом «живим». На підготовлений зуб стоматолог встановлює тимчасову коронку.

Зняття відбитків і виготовлення коронки

коронки металокерамічні

Далі для виготовлення майбутньої металокерамічної коронки лікар-ортопед знімає відбитки зубів пацієнта, підбирає тон керамомасси і передає все це в лабораторію. Причому відбиток знімається не тільки з протезованих зуба, а з обох щелеп. Адже при виготовленні коронки зубний технік враховує безліч нюансів, в тому числі і положення зубів поруч на обох щелепах.

Примірка і установка металокерамічної коронки на зуб

Через кілька тижнів після зняття відбитків, коли металокерамічна коронка готова, лікар запрошує пацієнта на примірку і установку. Спочатку коронка приміряється: металокераміка надягається на підготовлений зуб і закріплюється на тимчасовій цементуючій масі. Це дозволяє пацієнтові зрозуміти, чи добре «сидить» протез, чи зручно йому їсти, говорити. Через кілька тижнів при відсутності недоліків, коронка металокерамічна встановлюється на довготривалий цемент. Якщо у пацієнта є зауваження, лікар фіксує їх і віддає коронку на доопрацювання. Після цього процедура примірки та установки повторюється.

Кілька слів про техніку: як відбувається виготовлення металокерамічних коронок

Зуби людини, як і відбитки пальців, – унікальні для кожної людини. Звичайно існує ймовірність, що у деяких людей в світі є власний «зубний близнюк», однак при створенні металокерамічних коронок техніки не спираються на цю теорію. Виготовлення зубних коронок завдання високоточна, відповідальна і індивідуальна.

Насамперед фахівець виготовляє металевий каркас. Потім він пошарово покриває каркас керамікою в тон зубів пацієнта і формує фісури на коронці. Так зубна коронка отримує природну форму.

Як правильно доглядати за металокерамічними коронками: 3 головних правила

 1. Професійне чищення зубів раз на півроку. Процедура дозволяє позбавитися від нальоту там, де зубна щітка безсила: в області контакту протеза і сусідніх зубів, у ясна, в місці стику коронки і ясна, якщо мова йде про мостовидні протези.
 2. Обов’язкова чистка зубів двічі на день. Щоденна гігієна ротової порожнини дозволяє знизити ризик виникнення карієсу і захворювань ясен, що позитивно впливає на довгостроковість служби металокерамічного протеза.
 3. Раз-два на рік профілактичний огляд у лікаря-ортопеда на предмет пошкоджень протеза. Це дозволить лікарю вчасно відстежити, якщо з протезом буде щось не так, і рекомендувати ремонт металокерамічних коронок.

Якщо ви бажаєте вставити металокерамічну коронку на зуб, команда клінік «Стоматологічна ДИНАСТІЯ» з радістю допоможе в цьому. Приходьте до нас на консультацію і протезування зубів в Києві. Чекаємо вас з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу.

Скільки коштує Металокерамічні коронки?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

Популярні питання

🔬Коли потрібно ставити металокерамічну коронку?

Металокерамічна коронка (як і всі інші) встановлюється на зуб в разі відколу стінки зуба, руйнування коронкової частини зуба більше 70%, повної відсутності коронкової частини зуба, коли більшу частину зуба становить пломба.

🦷Який термін служби металокерамічної коронки?

Термін служби металокерамічної коронки, як і всіх видів ортопедичних коронок 5-7 років. Через кожні 5-7 років потрібно міняти коронки і мости, тк ясна сідати (пішов). Але, як правило, люди ходять з металокерамічними коронками до тих пір, поки щось не трапляється з самим зубом!

💰Скільки коштує коронка?

Вартість коронки може варіюватися в залежності від ступеня руйнування зуба, кількості відвідувань для підготовки зуба і додаткових складових, таких як культевая вкладка або скловолоконний штифт. Мінімальна вартість металокерамічної коронки від 6460 грн
КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.