Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Керамічні накладкиЗаписатися
Керамічні накладки, фото

Сьогодні стоматологію, як розділ медицини, неможливо уявити без ортопедії (протезування). Коронки, вкладки, вініри, люмініри, керамічні накладки, протези, капи – всі ці ортопедичні конструкції не просто допомагають зробити посмішку красивіше, але також виправляють дефекти і недосконалості форми зубів, зберігають природну жувальну функцію, попереджають розвиток патологічних процесів і ускладнень, а також покращують в цілому здоров’я і якість життя людини.

Вам потрібно звернутися до стоматолога-ортопеда якщо у вас:

Установка керамических коронок
  • Бруксизм або патологічна стертість.
  • Коронкова частина зуба сильно зруйнувалася – більше 30% (проблема може вирішуватися і за допомогою реставрацій уражених або зруйнованих ділянок, але якщо руйнування велике, то надійніше буде встановити керамічну накладку).
  • Коронкова частина зуба зруйнована повністю (в такому випадку використовують як метод відновлення коронкової частини зуба – коронки).
  • Відсутність одного або більше зубів (в залежності від розташування і кількості відсутніх зубів, можуть бути різні методи протезування в цих ділянках). Важливо пам’ятати, що втрата навіть одного зуба може потягнути за собою не самі приємні наслідки, при яких збиток може відбитися на всьому організмі.
  • Різні дефекти і пошкодження зубного ряду (наприклад, незадовільний колір і форму зубів можна відмінно скорегувати вінірами; бруксизм зменшить суглобова капа; здоровий, але сильно сколотий зуб можна повернути до колишніх форм акуратною керамічної накладкою і тд.).

До речі, якщо раніше навіть здоровий зуб, який підлягає протезуванню, доводилося депульпувати (видаляти нерв) і / або сильно обточувати, щоб покрити його коронкою, то сьогодні можна уникнути всіх цих не надто приємних маніпуляцій, і, навіть в дуже складних ситуаціях, є шанс врятувати зуб не тільки від зовнішнього руйнування, а й депульпування, шляхом виготовлення тонких, але дуже міцних керамічних накладок на зуби.

Розглянемо докладніше, що таке керамічна накладка, а також які її властивості і переваги

Керамические накладки в Киеве

Накладка керамічна на зуби – це міцна ортопедична конструкція, яка повністю виконана з кераміки і не дає усадки (щільно прилягає до країв зуба, що мінімізує можливість відколів, тріщин і повторного розвитку карієсу під самою конструкцією). Застосовується протезування керамічними накладками найчастіше тоді, коли руйнування зуба досягає не менше 30%. Якщо подивитися на зуб, який ортопед планує покривати накладкою і на саму накладку, то вона як пазл – ідеально замінює відсутню частину зуба. При цьому коріння зуба можуть бути абсолютно здоровими і тоді таке протезування незамінне, адже в такому випадку ми збережемо зуб здоровим і, в той же час, міцним.

Колір, форма, структура, світловідображення, розмір, витривалість – ця невелика конструкція має прекрасні показники і, до того ж, вона абсолютно гіпоалергенна (не викликає алергічних реакцій та подразнень). Для установки такої накладки не потрібно обточувати сусідні зуби, та й зуб, який протезують, проходить не більшу обробку (забирається мінімальну кількість твердих тканин зуба). В процесі використання, керамічна накладка не стирається і не забарвлюється, на ній також не утворюється зубний наліт, і по догляду нічим не відрізняється від того догляду, який потрібен і для своїх зубів.

За своїми властивостями, поверхня керамічних накладок дуже міцна і стійка до зношування, і жувальне навантаження керамічні конструкції переносять відмінно. Це також одна з причин, чому при великому руйнуванні зуба кращий варіант протезування – це керамічні накладки.

Тому ми рекомендуємо ставити саме керамічні накладки в Києві в одній з наших клінік. Кількість всіх перерахованих вище переваг робить такий вид протезування незамінним і, безумовно, дуже зручним. До того ж за часом з моменту зняття відбитків до виготовлення та встановлення таких керамічних накладок потрібно всього приблизно від семи до десяти робочих днів.

Вартість керамічних накладок

Керамические накладки на зубы

На керамічні накладки на зуби ціна в Києві варіюється в середньому від 5000,00грн до 12000,00грн. Залежно від клініки – в цю вартість можуть бути вже включені відбитки, фіксація конструкції та інші супутні процеси і матеріали, які необхідні при установці керамічних накладок (або будь-яких інших ортопедичних конструкцій). Керамічні накладки на зуби вартістю, звичайно ж, вище, ніж реставрації і відновлення зубів фотополімером. Але, варто враховувати той фактор, що такі накладки – це альтернатива коронкам або реставраціям, і ставляться вони, в більшості випадків, тоді, коли реставрація вже не зможе на довго зберегти зуб в цілісності.

Тому, не варто чекати, ми запрошуємо вас на безкоштовну консультацію по протезуванню в одну з наших клінік. Разом ми підберемо найкращий для вас варіант протезування, складемо план лікування і сплануємо візити так, як буду вам зручніше. І разом ми повернемо впевненість та красу вашій посмішки.

Скільки коштує Керамічні накладки?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.