Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

ПлазмоліфтінгЗаписатися
Плазмоліфтінг, фото

У Києві медицина і б’юті-індустрія не стоять на місці, і сьогодні ми можемо легко побалувати свою шкіру, волосся, нігті різноманітними корисними процедурами – нанопластика, ботокс, пілінг, різні терапії і ін’єкції і т.п . Але не варто забувати про свою посмішку і здоров’я своїх ясен. Адже наші ясна, як і наша шкіра, потребують турботи, лікування та підтримці. У цьому прекрасний і незамінний помічник – інноваційна процедура плазмоліфтінг!

Плазмоліфтінг в стоматології – це важлива і неймовірно корисна і потрібна практично 90% людей процедура. Хоч з’явилася ця послуга в стоматології вже давно (ще в 2004р), але з кожним роком вона удосконалюється і стає все менш болючою. Це незамінна профілактика і відмінний метод лікування. Суть плазмоліфтінга для зубів полягає в тому, що в пошкоджені ясенні тканини вводиться власна аутологичная плазма пацієнта для лікування гострих і хронічних інфекційних запальних процесів, а також профілактики різних захворювань м’яких тканин.

Унаслідок повної біосумісності матеріалу що вводиться, плазмоліфтінг можна сміливо назвати цілком безпечною і гіпоалергенної процедурою. Саму плазму отримують в результаті забору необхідної кількості крові у пацієнта і подальшого її центрифугуванню (поділ на фракції). Цей процес, як правило, не займає багато часу.

Завдяки збагаченню тромбоцитами, кислотами, ферментами і різними вітамінами, плазма, стимулює розвиток стовбурових клітин, має прекрасні відновлювані і антибактеріальні властивості, нормалізує обмінні процеси, регулює клітинне дихання, підвищує опірність організму різним вірусам і захворювань, а також зміцнює імунітет. І ще один дуже важливий момент – плазма починає свою корисну дію практично відразу після ін’єкції. Це дозволяє почати процес регенерації і поліпшення стану м’яких тканин якнайшвидше. І позитивні результати ви побачите вже після першої процедури.

Плазмоліфтінг в стоматології показаний для профілактики і лікування різних захворювань, а також при кровоточивості, запальних процесах в області ясен, болі або неприємні відчуття при прийомі їжі. Вам потрібно спробувати цю стоматологічну процедуру якщо у вас:

 • гінгівіт (причиною найчастіше є незадовільна гігієна порожнини рота);
 • пародонтит (генералізований або локалізований);
 • переімплантіт;
 • процес приживання або підготовка до установки імпланта або протезування; – альвеоліт (після видалення зуба);
 • будь-які хірургічні процедури (видалення, остеопластика, синус-ліфтинг і т.п.);
 • запальні процеси;
 • рухливість зубів, слабкість м’яких тканин ясен;
 • неприємний запах з рота.

Всі ці проблеми можна вирішити за допомогою Плазмоліфтінга і регулярної профілактики. Крім поліпшення загального самопочуття, набуття впевненості в своїй посмішці і здоров’я порожнини рота, плазмоліфтінг дозволяє отримати такі прекрасні результати:

 • зміцнення тканин ясен,
 • поліпшення стану ясен (колір, структура),
 • зменшення рухливості зубів,
 • зменшення або повне видалення запальних процесів, кровоточивості і неприємного запаху, набряків,
 • зниження ризику відторгнення імплантів, прискорення остеоінтеграції (приживлення) і якнайшвидша адаптація до імплантам,
 • якнайшвидше загоєння ран, поліпшення регенерації ясен,
 • скорочення періоду відновлення після щелепно-лицевої хірургії.

Щоб відчути всі переваги даної процедури, запрошуємо вас відвідати одну з клінік мережі «Стоматологічна Династія». Ми надаємо широкий спектр послуг з лікування і профілактики захворювань ясен.

 Якщо ви приїхали до Києва вперше і вас цікавить ціна на плазмоліфтінг, ви потребуєте консультації стоматолога або лікування, ми запрошуємо вас відвідати нашу клініку і отримати ще більш детальну інформацію про цю процедуру (з розкладом індивідуального плану лікування). Наша стоматологія надає послугу плазмоліфтінг за попереднім записом і замовити її можна просто зателефонувавши за вказаними на нашому сайті номерам. Якщо регулярно проходити безкоштовні профілактичні огляди, то вартість лікування значно менша, так як будь-який складний процес можна побачити ще на початковій стадії і вирішити його при мінімальному втручанні і недорого. Не терпіть біль і дискомфорт, пам’ятайте, що будь-яку проблему легше і дешевше вирішити при перших ознаках.

Ціна плазмоліфтінга в стоматології в Києві залежить від того, буде це лікування або профілактика, а також – від кількості необхідних процедур. Догляд і лікування підбирається індивідуально, відповідно вашим потребам і можливостям. Наш доктор – пародонтолог має величезний досвід в лікуванні складних пародонтологічних захворювань і підкаже вам як краще доглядати за яснами, підбере відповідну вам зубну щітку і пасту, правильно поставить руку для кращої гігієни порожнини рота, дасть рекомендації по догляду та профілактики здоров’я ваших ясен.

Ми дуже любимо ваше здоров’я! І збережемо його разом!

Скільки коштує Плазмоліфтінг?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.