Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

ВЕКТОР (VECTOR) ТЕРАПІЯЗаписатися
ВЕКТОР (VECTOR) ТЕРАПІЯ, фото

Вектор-терапія

Досить часто пацієнти не уявляють, наскільки небезпечним може бути захворювання пародонту. Регулярне запалення, кровоточивість ясен можуть призвести до тяжких наслідків. Але хірургічне втручання, як правило, супроводжується хворобливими відчуттями, тому пацієнти уникають цього. Але є альтернатива – з’явилася вектор-терапія, яка дозволяє позбутися від проблем з яснами всього за одне відвідування.

Як це працює

Принцип дії полягає в передачі енергії ультразвуку, забезпечуючи чіткі дії доктора. Раніше за допомогою інструментів наносився швидше за шкоду, ніж очікувана користь в процесі роботи з кишенями пародонту. Вектор-терапія гарантує видалення отверділого нальоту – зубного каменю ультразвуком без пошкоджень м’яких тканин. За рахунок використання спеціальних суспензій, очищення кореня проводиться більш ефективно, оскільки дрібні частинки суспензії за принципом дії нагадують зубну пасту, забезпечуючи видалення каменя навіть зі складних ділянок. В результаті поверхневі корені очищаються, а також кількість бактерій знизиться, лікування пройде бистро.

Вектор (Vector) терапия, фото

В яких випадках використання системи «Вектор» дійсно виправдано

Інструмент, який використовується для видалення зубних відкладень – Vector Scaler призначений для гігієнічних процедур порожнини рота. Енергія ультразвуку дозволяє видаляти найстійкіші і тверді зубні відкладення. Полірувальна суспензія, яка використовується в процесі, зберігає емаль зубів. Тонкі інструменти навіть в самих важкодоступних ділянках дозволяють дуже дбайливо видалити з коренів зубний камінь, бактерії, при цьому не пошкодивши м’які тканини. Якщо потрібно провести видалення стійких зубних відкладень, використовуємо, завдяки наявності пьєзокерамічних дисків, посилення енергії ультразвуку. Результатом процедури стають очищені і відполіровані коріння.

Вектор-терапію застосовуємо при наступних операціях в порожнині рота:

 • Видалення зубного каменю;
 • Полірування кореня;
 • усунення запалення ясен (пародонтологічних кишень).

Система «Вектор» може використовуватися також при наявності у Вас імплантів – видаляється бактеріальний наліт з їх поверхонь, абсолютно не завдаючи шкоди матеріалам.

Вектор (Vector) терапия, фото

Мікроінвазивне препарування

Для цієї мети застосовуються гладкі інструменти, препарування здійснюється без температурних впливів, що не завдає шкоди пульпи.

Ефективність системи «Вектор» підтверджена зарубіжними дослідниками, оскільки зняття зубного каменю проводиться ретельніше, ніж при використанні ручних інструментів.

Підтримуюча терапія

Якщо у Вас захворювання пародонту, потрібно регулярне відвідування стоматолога для перевірки повторного запалення. При здійсненні підтримуючих процедур використовуємо інструмент, виконаний з матеріалу – вуглецеве волокно. За рахунок цього профілактичні процедури прості, менш болючі.

Vector-терапія в лікуванні захворювань пародонту

Гінгівіт, пародонтит, пародонтоз – ось перелік найбільш частих захворювань ясен. Захворювання пародонту можуть бути дуже небезпечними і привести до тяжких наслідків. Пародонтит – запальне захворювання, яке викликають бактерії, що живуть в ротовій порожнині. Вони накопичуються на зубах і створюють наліт, який, якщо вчасно його не очистите, твердне і перетворюється на зубний камінь. Симптоми захворювань ясен – кровоточивість, постійне запалення, гнильний запах з рота, розхитані зуби. Для припинення запального процесу необхідна чистка поверхневих коренів зуба. Існуючи раніше традиційні методики лікування супроводжувалися хворобливими відчуттями, і пацієнти намагалися їх уникати. Вектор-система, яку пропонує сучасна стоматологія, дозволяє позбутися від проблем з яснами за один візит і не залишить неприємних спогадів. Під час проведення вектор-терапії використовується сучасна високотехнологічна апаратура і це впливає на вартість процедури.

Кілька слів про те, як це працює

Процедура Вектор – революційна для стоматології та цим визначається її ціна. Апарат Вектор за допомогою енергії ультразвуку дозволяє очистити зубні відкладення під яснами. Від ультразвукових коливань гине бактеріальна мікрофлора. Ультразвукові коливання спрямовані уздовж поверхні кореня і тому процедура не пошкоджує м’яких тканин зуба і ясна, а подальша полірування поверхні кореня дозволяє запобігти повторному утворенню зубного каменю.

Сучасна стоматологія рекомендує застосовувати вектор-терапію в наступних випадках:

 • початкові стадії захворювань пародонту;
 • карієс;
 • чистка зубного каменю;
 • відбілювання.

Ціна на вектор-терапію в клініці «Стоматологічна Династія» (Київ) – одна з кращих. Вона виправдана, оскільки для її проведення необхідна відповідна апаратура і досвідчені лікарі. І ще. Альтернативою вектор-терапії є хірургічне втручання, якого кожному хотілося б уникнути. Пам’ятайте, що чим раніше Ви сіли в стоматологічне крісло, тим менше зусиль і коштів Ви витратите. Ціна чистки зубів вектор-системою може бути різною, і залежить від стадії захворювання.

Vector-стоматологія дає можливість стабілізувати запальні процеси і привести їх до стану ремісії. Але не потрібно забувати про те, що при захворюваннях ясен потрібно регулярно відвідувати стоматолога, щоб уникнути повторного запалення.

Скільки коштує ВЕКТОР (VECTOR) ТЕРАПІЯ?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.