Меню
Вгору

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
  • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ


У мережі клінік «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» еде прийом дитячий лікар. Дитячий стоматолог - це особлива категорія лікарів. Тільки людина, яка любить дітей, і вміє знаходити з ними спільну мову, вибирає цю спеціальність. Саме такі доктора працюють у нас, в дитячій стоматології Києва «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» - доктора за покликанням.


Ціни на послуги

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися

ПРИВАТНА СТОМАТОЛОГІЯ


Приватна дитяча стоматологія використовує в своїй роботі матеріали провідних фірм світу і сучасне обладнання, адже тільки платна стоматологія має можливість використовувати в своїй практиці дорогі матеріали.


Записатися на прийом

ПРОФІЛАКТИКА


У дитячій стоматології дуже важливими є профілактичні заходи - це герметизації фісур, фторування зубів, уроки гігієни.
.

block, icon

Зуб являє собою горби і «западини». «Западини» це і є фісури. Під час їжі в фісурах залишаються дрібні шматочки їжі, що згодом призводить до розвитку карієсу, тобто утворення порожнини в зубі. Герметизації фісур призводить до того, що западини стають менш глибокими, гладкими і їжа в них не затримується.

block, icon

Фторування зубів (ремінералізація емалі за рахунок надходження в неї мікроелементів) в дитячій стоматології - це теж дуже важлива профілактична процедура. В результаті зуби стають менш сприйнятливі до руйнівних факторів.

block, icon

Дитину потрібно привчити правильно чистити зуби, полоскати рот після прийому їжі і один раз в три місяці відвідувати кабінет дитячого стоматолога. Це необхідні заходи для того, щоб не допустити розвитку карієсу або виявити його на ранніх стадіях.

ЛІКУВАННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ


Деякі батьки вважають, що молочні зуби лікувати не треба - це помилка. Хворий молочний зуб робить негативний вплив на зачаток постійного зуба. Не забувайте, у нас не три ряди зубів, як у акули, тому потрібно берегти молочні зуби, а потім постійні! Сучасна дитяча стоматологія в Києві досягла такого рівня розвитку, що візит до стоматолога вже не викликає у дітей паніки. Але все ж ще залишаються дітки, які відчувають страх перед візитом. У мережі клінік «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» в такому випадку застосовується лікування зубів уві сні (седація - медикаментозний сон). Дитина спить, а в цей час доктор проводить лікування. При лікуванні під седацією поруч з Вашим дитиною перебуває команда анестезіологів, дитячий стоматолог і асистент.

Дитяча стоматологія в Києві на лівому березі розташована біля метро Осокорки, Позняки, а на правому березі - біля метро Голосіївська. Місцезнаходження наших клінік, виходячи з відгуків наших постійних пацієнтів, дуже зручне.

Ми допоможемо Вам і вашим дітям в будь-якій ситуації. Це не порожні слова, ми доводимо це кожен день на практиці! Приходьте в одну з наших дитячих стоматологій в Києві і переконайтеся самі: на Лівому березі наша клініка розташована біля метро Осокорки (Позняки), а на Правому березі - біля метро Голосіївська. Чекаємо вас щодня, крім неділі, з 9:00 до 21:00.


КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.