Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Виправлення прикусу у дітейЗаписатися
Виправлення прикусу у дітей, фото

Красива посмішка – запорука успіху!

Навряд чи знайдеться той, хто зможе оскаржити, що людині з красивою і привабливою посмішкою підвладне багато. Але не завжди люди можуть пишатися зубами, що дісталися їм від природи або генетики. У цьому випадку на допомогу приходить лікар-ортодонт, який здатний зробити зубний ряд рівним і посмішку – як на обкладинках дорогих журналів. У суспільстві прийнято думати, що ортодонтія – виключно «дитячий» напрям стоматології і брекети встановлюють теж тільки в дитячому віці. Але це велика помилка. Виправити зубний ряд і зробити прикус правильним можливо будь-якій дорослій людині. Причинами виникнення неправильного прикусу і викривлення зубного ряду можуть бути генетична схильність, травми щелепи, вроджені особливості та патології і т. д. Завдяки сучасним методикам і технологіям, більшу частину проблем вдається виправити благополучно. Щоб виправити прикус, існує кілька видів конструкцій:

 • знімні (капи, трейнери, пластинки, LM активатори і тд)
 • незнімні (брекети: металеві, керамічні, сапфірові)

Установка брекет-систем – абсолютно безболісна, а носіння вимагає деякого часу для звикання. Але в цілому, брекети досить комфортні, не псують емаль зуба. Пацієнтам потрібно запастися терпінням, тому що час носіння брекетів – досить тривалий.

Вибір клініки і фахівця

Будь-яке втручання в природний плин процесів організму вимагає від лікаря знань, умінь і навичок, щоб підсумок роботи був якісним. Який би вид брекет-системи не був підібраний, дотримання всіх етапів діагностики і установки повинно бути обов’язковим. Якщо хтось із Ваших знайомих відвідував ортодонта, Ви можете поцікавитися усіма нюансами і побачити підсумок роботи на власні очі. Якщо ж Ви хочете вибрати лікаря самостійно, зверніть увагу на кваліфікацію, отримані дипломи, пройдені курси, досвід роботи. Говорячи про фахівців нашої клініки, ми з великою впевненістю можемо сказати, що в нашому штаті працюють тільки висококласні кваліфіковані лікарі-ортодонти, які відмінно знають специфіку своєї роботи і мають досвід в цій області. На прийомі Вам обов’язково проведуть діагностику зубо-щелепної системи і дадуть рекомендації щодо необхідної саме у Вашому випадку ортодонтичній конструкції. При цьому лікар обов’язково доведе свої рекомендації, щоб Ви могли розуміти, чому потрібно саме таке лікування, а не якесь інше. Також лікар проконсультує щодо термінів носіння брекетів, частоти профілактичних оглядів, догляду за конструкцією і дасть поради для прискорення адаптації до брекетів.

Види ортодонтичних конструкцій

стоматолог ортодонт киев

Видів брекетів на сьогоднішній день існує велика кількість, що дозволяє лікарям вибирати найбільш оптимальний варіант для кожного клінічного випадку. Класичні брекети складаються з таких елементів:

 • брекет;
 • дуга;
 • гумові тяги.

Матеріал, що використовується для виготовлення брекетів, може бути абсолютно різним (метал, пластмаса, кераміка і т.д.), і кожен вид брекетів матиме свої позитивні і негативні моменти. У нашій стоматології, крім лігатурних (класичних) брекет-систем можливо встановити і інші варіанти ортодонтичних конструкцій:

 • елайнери (прозорі капи);
 • самолігуючі брекети, які не потребують щомісячної корекції в клініці;
 • лінгвальні брекет-системи, які закріплюються з внутрішньої сторони зубного ряду і непомітні для оточуючих.
стоматолог ортодонт киев

Перед початком установки брекетів в обов’язковому порядку пацієнтові варто пройти терапевтичне лікування і вилікувати всі наявні стоматологічні проблеми (карієс, зубні відкладення і тд).

Пройти ортодонтичну діагностику і зафіксувати брекет – систему на зубах.

Лікування проходить повільно, так як переміщення зубів в правильне положення повинно бути поступовим, щоб кісткова тканина і зв’язковий апарат зубів встигали адаптуватися до змін. Відвідувати ортодонта Вам потрібно буде 1 раз на місяць, якщо лікар не порекомендує більш частого огляду. Після зняття брекет-системи на внутрішню поверхню зубів ставиться ретейнер (для утримання їх в цьому положенні), а зубна емаль полірується. Тепер Ваша посмішка бездоганна – посміхайтеся частіше!

Скільки коштує Виправлення прикусу у дітей?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Ціна
Консультація (огляд, рекомендації, урок гігієни) зі складанням плану лікування
350 грн
Психологічна адаптація (від 30 хв)
190 грн
Цифрова рентгенографія (у ділянці 1-3 зубів)
195 грн
Надання допомоги при гострого болі
970 грн
Анестезія аплікаційна
95 грн
Механічна та медикаментозна обробка кореневого каналу
620 грн
Пломбування одного кореневого каналу молочного, постійного зубу
530 грн
Пломба
1380 грн
Гігієнічна чистка ультразвуком (1 щелепа)
780 грн
Видалення зуба
від 970 грн
Коронка дитяча металева
1685 грн
Герметизація фісур
від 675 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.