Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Видалення зубів у дітейЗаписатися
Видалення зубів у дітей, фото

Гострий зубний біль часто стає причиною видалення зуба. Незважаючи на всі спроби стоматолога зберегти хворий зуб, пропонуючи пацієнтам провести деякі процедури, в тому числі і хірургічні, хворі нерідко воліють видалення зубів. Це, як правило, відноситься до людей старшого покоління, які не можуть забути неприємні враження, що залишилися після відвідування радянських зубних кабінетів.

Зуб підлягає видаленню

Крім психологічних причин є медичні показання видалення зуба. До таких неминучих випадків видалення відносяться наступні:

Удаление зубов у детей, фото
 1. При виявленні у хворого гострих гнійних запалень, які почали поширюватися на кістку. У таких випадках може знадобитися видалення кісти зуба.
 2. Лікування гострого гнійного періоститу вимагає комплексного підходу, який не гарантує збереження хворого зуба. У цьому випадку може знадобитися видалення нерва зуба і подальше його протезування.
 3. Аномальне розташування зуба, яке своїм неправильним розташуванням заважає прорізуванню нових і зміні молочних зубів. Надкомплектні зуби також часто доводиться видаляти. В цьому випадку може проводитися атиповий видалення зуба.
 4. До видалення зуба може привести карієс, пошкодження, причинами яких стали зовнішні умови. Практично завжди потрібне видалення зуба мудрості.
 5. Не зроблене вчасно видалення кореня зуба може викликати пародонтит, при якому запалюються м’які тканини, що оточують зуб і відповідають за його кріплення до щелепи.

Зуб видаляти не можна

Удаление зубов у детей, фото

Фактори, при яких зуб не можна видаляти:

 • Вагітність жінок, особливо початкова завершальна стадії. При видаленні зубів застосовуються сильні знеболюючі препарати, які можуть негативно позначитися на плоді.
 • Гемофілія й інші захворювання, при яких кров має погане згортання. Критичні дні, протягом яких жінка відчуває слабкість, підвищену тривожність, а також знижується згортання крові.

Видалення

Рішення про видалення зуба приймає лікуючий лікар після огляду пацієнта, ознайомлення зі знімками хворого зуба і оцінці доцільності лікування зуба. Практично завжди потрібне видалення верхнього зуба мудрості – його захворювання дуже болюче і призводить до нестерпного головного болю. Анестезія місцева або загальна – необхідна підготовча процедура для майже комфортного видалення. Принаймні, больові відчуття мінімізуються. Останнім часом широко рекламується видалення зубів під загальним наркозом. У стоматології доцільно його застосування при вирішенні пацієнта провести лікування всіх хворих зубів за один сеанс.

Скільки коштує Видалення зубів у дітей?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Ціна
Консультація (огляд, рекомендації, урок гігієни) зі складанням плану лікування
350 грн
Психологічна адаптація (від 30 хв)
190 грн
Цифрова рентгенографія (у ділянці 1-3 зубів)
195 грн
Надання допомоги при гострого болі
970 грн
Анестезія аплікаційна
95 грн
Механічна та медикаментозна обробка кореневого каналу
620 грн
Пломбування одного кореневого каналу молочного, постійного зубу
530 грн
Пломба
1380 грн
Гігієнічна чистка ультразвуком (1 щелепа)
780 грн
Видалення зуба
від 970 грн
Коронка дитяча металева
1685 грн
Герметизація фісур
від 675 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.