Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Лікування карієсуЗаписатися
Лікування карієсу, фото

Найвідоміше і поширене ураження зубів – це карієс. Причина його лежить в руйнуванні поверхневих структур зуба (емалі та дентину) через брак мінеральних твердих речовин. Внаслідок неналежної гігієни порожнини рота, на зубах починають розвиватися хвороботворні бактерії, виділяючи в якості продукту життєдіяльності молочну кислоту. Вона-то і руйнує тканини, дозволяючи своїм «виробникам» проникати глибше в порожнину зуба. Не чекайте цього – своєчасно звертайтеся до професійних стоматологів. Ми можемо запропонувати Вам лікування карієсу без бормашини (до якої більшість не байдуже). Наші фахівці володіють найсучаснішими методами лікування.

Найнебезпечніший вид пошкодження зубів – це пришийковий карієс. Лікування його ускладнюється недоступністю місця пошкодження і небезпекою пошкодження кореня зуба. Але ці незручності і ризики успішно долаються в нашій клініці.

Профілактика

Чому так важливо дотримуватися рекомендацій з очищення зубів і порожнини рота в цілому? Після їжі між зубами затримуються частинки їжі, які являють собою відмінні умови для розмноження стафілококів – «бактерій-шкідників». Крім того, є певні продукти, які для них найкращі – все, що містить вуглеводи. Також захисний шар зубів руйнується під впливом кислот, гарячої та холодної їжі.

Лечение кариеса, фото

Як і будь-яке захворювання, карієс проходить ряд стадій, і кожної відповідають свої методи лікування. Перша стадія називається поверхневий карієс. Вона полягає в проникненні бактерій в емаль, викликаючи її затемнення. Лікування тут досить просте – мінералізація емалі. Це робиться за допомогою втирання в зуби гелів і мусів, що містять необхідні речовини з фтором і кальцієм. Найбільш клопітливими пацієнтами стоматолога є діти. То бормашина їх лякає, то поговорити хочеться, то голка шприца їм «не подобається». Тому ми пропонуємо лікування карієсу у дітей без хірургічних інструментів, сучасними методами лазерного лікування. Друга стадія – середній карієс. В цьому випадку бактерії проникають в більш глибокий шар зуба – дентин. Визначити цю стадію можна по почорнінню поверхні зуба. Лікування карієсу полягає у видаленні уражених ділянок за допомогою бормашини і в установці пломби. Ми так само користуємося цими класичними методами, але пропонуємо пацієнтам та більш сучасне лікування карієсу озоном. Цей метод безболісний, не потребує анестезії і може успішно застосовуватися для лікування дітей та вагітних жінок. Подання про цей метод лікування можна отримати з наведеного рисунка. Третій етап – глибокий карієс. Якщо зуб починає боліти, значить бактерії досягли пульпи. Лікування, звичайно, складніше – видалення нервів, дентину, пульпи з подальшою реставрацією зуба (якщо пощастило, і не довелося його видалити). Таке лікування глибокого карієсу в класичному варіанті полягає в наступних етапах:

 • анестезія;
 • позбавлення від пошкоджених тканин;
 • установка лікувальної прокладки;
 • ізолююча прокладка (може і не встановлюватися);
 • пломбування тимчасової або постійної пломбою.

Обратите внимание! Одним из ключевых факторов, способствующих развитию кариеса, является общее здоровье организма. Сам же кариес может формироваться в период от нескольких дней и месяцев, до нескольких лет. При первых признаках патологии, необходимо выполнить стоматологическое лечение кариеса.

Позбавить пацієнта від звуку бормашини, диму з ротової порожнини і неприємних відчуттів лікування карієсу лазером. Цей метод дозволяє не тільки безболісно видаляти пошкоджені тканини, але і дезинфікує «робоче місце». На фото видно, що це лікування не тільки безболісно, ​​але навіть і приємно.

Лечение кариеса в Киеве, фото

Карієс

Це слово знають усі. Саме це захворювання часто виступає причиною першого в житті візиту до стоматолога. Його причиною є бактерії стафілококи, які живуть в ротовій порожнині і ушкоджують зубну емаль, розм’якшуючи її. Спочатку зуб темніє, потім з’являється дірка, а далі можливо повне руйнування зуба. Причини руйнування емалі та дентину

 • недотримання гігієни ротової порожнини;
 • неповноцінне харчування, в раціоні переважає вуглеводна їжа;
 • знижений вміст фтору в питній воді;
 • загальне зниження імунітету;
 • шлунково-кишкові захворювання;
 • шкідливі звички.
 • розвиток захворювання

Як і будь-яке інше захворювання, карієс в своєму розвитку проходить кілька стадій.Каріозні плями. Бактерії починають проникнення в емаль, вона темніє. Лікується легко і безболісно. Поверхневий карієс. Пошкоджена ділянка емалі стає чутливою і реагує на холодну, гарячу їжу. Біль швидко з’являється і так само швидко проходить. Можливе застосування лазерного лікування. Середній карієс. Бактерії добираються до дентину. Періодично виникає ниючий біль без видимої причини. Необхідно видалення уражених ділянок з подальшим пломбуванням. Глибокий карієс. Можливе ураження пульпи. Біль стає гостріше, триває довше. Можливі ускладнення. Лікування найбільш складне. Може знадобитися видалення нервів, дентину або видалення зуба.

Методи лікування

Стоматологія пропонує два основні методи лікування карієсу: консервативне і оперативне. Консервативне лікування включає в себе методи загальної і місцевої дії, спрямовані на зменшення ефекту демінералізації. Оперативне лікування застосовується на більш глибоких стадіях захворювання і складається з видалення уражених тканин з наступним пломбуванням каріозної порожнини. Лікування карієсу в клініці «Стоматологічна Династія» (Київ) можливо на будь-якій його стадії. Найголовніше – не забувайте чистити зуби двічі на день. Це найкраща профілактика і гарантія Вашого здоров’я.

Скільки коштує Лікування карієсу?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.