Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Лікування зубів уві сні (під наркозом)Записатися
Лікування зубів уві сні (під наркозом), фото

В останні роки в стоматологічних клініках використовується седація. Седація – це альтернатива наркозу (багато хто називає седацію – лікування під наркозом, але це неправильно). Під час седації пацієнт спить, але свідомість не відключається. Він чує доктора і може виконувати його вказівки (відкрити рот, повернути голову і т.д.). Седація зручна тим, що дає можливість проводити тривале лікування (більше 3-х годин) і в той же час швидко розбудити пацієнта, коли лікування закінчено. Так само при введенні препарату, що забезпечує медикаментозний сон пацієнтові, паралельно вводяться протизапальні і протинабрякові засоби, в результаті післяопераційний період протікає легше.

Лечение во сне, фото

Лікування і видалення зубів під седацией показано:

 • якщо людина відчуває страх, дискомфорт, напругу на прийомі у стоматолога. Всі ці почуття можуть привести до запуску в організмі таких реакцій, як підвищення тиску, запаморочення, серцевий напад;
 • якщо пацієнт страждає підвищеним блювотним рефлексом, то в деяких випадках лікування буває взагалі неможливим без седації;
 • на дитячому прийомі;
 • при імплантації зубів і тривалих хірургічних процедурах висидіти в кріслі у стоматолога понад півтори години буває складно. При седації, поки ви спите, доктор працює стільки скільки потрібно, а Ви не помічаєте часу.

Після лікування уві сні пацієнт легко і швидко прокидається і вже через 10-15 хв може покинути клініку.

Під седацією можна проводити наступні маніпуляції: видалення, імплантація, різні хірургічні операції, лікування зубів у дорослих і дітей.

Перед призначенням медикаментозного сну (седації) доктор – анестезіолог збирає відомості про стан здоров’я і призначає, якщо необхідно, обстеження. Також анестезіолог проінструктує пацієнта як підготуватися до седації і буде стежити за показниками Вашого здоров’я на моніторі під час лікування.

В день лікування під седацією пацієнтам рекомендують утриматися від міцного чаю, кави і за добу від алкогольних напоїв.

Завдяки лікуванню уві сні, відвідування стоматологічного кабінету стало для пацієнтів більш спокійним і комфортним!

Повірте, це не боляче

Лечение во сне, фото

Боязнь візитів до зубного лікаря – одна з найпоширеніших фобій в наш час. Люди терплять зубний біль до тих пір, поки вона не стає нестерпним, і все це тільки заради того, щоб не сідати в стоматологічне крісло. А зважитися на похід в клініку, щоб видалити зуб, може стати справжньою проблемою. Запевнення лікарів в тому, що сучасна анестезія здатна знеболити кожен зуб, часто не переконують пацієнтів. В такому випадку стоматологія може запропонувати пацієнту лікування або видалення зуба під наркозом.

У стоматології загальний наркоз називають – седація. Цей термін (від латинського sedatio – заспокоюю) більш точно розкриває суть загальної анестезії в стоматології. При проведенні седації загальний наркоз не є повним. Всі життєво важливі процеси продовжують функціонувати. Пацієнт втрачає чутливість і знаходиться в стані легкої напівдрімоти, але не втрачає повністю контакт з навколишнім світом. Він здатний розуміти стоматолога і виконувати прості дії на його прохання (повернути голову, відкрити / закрити рот, відповісти на питання). Видалення зубів під загальним наркозом практикують в провідних стоматологічних клініках по всій країні і Київ – не виняток.

Коли рекомендується застосовувати загальний наркоз

 • Пацієнт відчуває нездоланний страх перед стоматологічним кріслом.
 • Якщо має бути тривала процедура. Наприклад, потрібно видалити кілька зубів за один прийом.
 • Якщо пацієнт – дитина.

Стоматологія під загальним наркозом в Києві

Лікування зубів під загальним наркозом – процедура, яка вже завоювала популярність у світі – тепер доступна і в Києві. У клініці «Стоматологічна Династія» присутні всі умови для проведення лікування або видалення зуба під повним наркозом. Доктор-анестезіолог, виходячи з даних про стан здоров’я пацієнта, проведе інструктаж перед седацією, розповість, як краще підготуватися до процедури. У разі необхідності спеціаліст призначить додаткове обстеження. Безпосередньо під час проведення процедури сучасна апаратура дозволить йому на моніторі стежити за станом пацієнта і своєчасно реагувати на будь-які зміни в його самопочутті.

Після процедури у Вас залишаться тільки позитивні емоції. І ніяких негативних спогадів!

Скільки коштує Лікування зубів уві сні (під наркозом)?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.