Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Реставрація зубівЗаписатися
Реставрація зубів, фото

Що являє собою реставрація зубів – це спеціально розроблена технологія, що дозволяє повторити початкову природну структуру зубного ряду пацієнта. При імітації тканин зубів застосовуються кілька видів штучних матеріалів. Така послуга в Києві, як реставрація зубів, дозволить Вам виправити не тільки вроджені порушення зубів (їх зовнішній вигляд, становище), а й ліквідувати придбані наслідки життєдіяльності, тобто:

 • втрата коронкової частини зуба при травмах;
 • нерівність коронкової частини зуба;
 • зміни кольору;
 • поява з віком стирання.

Відомо, що відновлення зубів завжди обходиться дорожче профілактики та своєчасного лікування. Боязнь стоматологічного кабінету, що залишилася з дитинства, заважає вчасно звернутися за допомогою, уникаючи профілактичних оглядів 2 рази в рік і часто необхідного лікування зубного оплоту, доводячи його до жалюгідного стану. Виходом з такої крайньої ситуації є реставрація зубів, яку якісно і на довгі роки можна виконати в нашій клініці.

Косметична реставрація зубів

Мається на увазі не в сенсі «тимчасова», а в сенсі «красива».

У разі часткової чи повної втрати зубів, стоматологія приходить на допомогу. Сучасна реставрація зубів використовує медичні технології, які дозволять відновити пошкоджений зуб, а значить – уникнути його видалення.

Реставрация зубов, фото

Цілком зрозуміло природне бажання наших пацієнтів зберегти гармонійність і естетичний вигляд свого зубного ряду. Естетична реставрація передніх зубів виконується саме з цією метою. Що важливо, виконуючи такий вид робіт, на кінцевий результат величезне значення надають естетичний смак і досвід лікаря-стоматолога. З нашими професіоналами можна бути впевненими в відмінному результаті.

При відновленні зубів, якщо від пошкодженого зуба ще щось залишилося (можливо це зубна коронка, один корінь або одна стінка), використовуються спеціальні штифти, вкладки або накладки. Дуже ефективний спосіб – реставрація зуба фотополімером.

В цьому випадку, новий зуб, виконаний з пластичного полімеру, практично «наліплюваний» на збережену основу старого зуба. Спочатку м’яка маса, а потім полімерізується (це відбувається за допомогою потоку світла з певною довжиною хвилі) і стає міцною як природна кістка.

Протезування

При повній втраті зуба відновлення відбувається за допомогою протезування. Зубне протезування відновлює зуб, повністю імітуючи втрачений, з його естетичним відповідним видом (як і косметична реставрація зубів) і дбайливим ставленням до сусідніх зубах.

Протезування існує:

 • знімне, яке необхідно періодично виймати і промивати;
 • незнімне, яке встановлюється для тривалого носіння.

При протезуванні враховується вік пацієнта, кількість видалених зубів і всі супутні, особливо хронічні, захворювання.

Що являють собою знімні протези – це фактично пластикова копія щелепи. Але їх слід самостійно регулярно знімати, щоб проводити необхідну гігієну. Виглядають такі протези зубів дуже натурально. У порожнині рота дані протези кріпляться декількома способами: використовуються гачки, кнопочки.

Від посмішки стане всім світліше

Не у всіх людей з народження є рівні і естетично красиві зуби, крім цього, на протязі життя з різних причин вони можуть змінити свою форму і колір. Стоматологія здатна вирішити всі питання, пов’язані з лікуванням і реставрацією зубів. Відновити зовнішній вигляд і функціональність зубного ряду можливо за допомогою проведення реставрації. Блискуча посмішка не тільки заручитися підтримкою співрозмовників до діалогу, але і робить Вас більш відкритим і товариською людиною. Відновити натуральний вигляд зубного ряду можна двома способами:

Реставрация зубов в Киеве, фото
 • прямий – реставрація втрачених частин зубів за допомогою спеціальних матеріалів: фотополімерів. Лікар спочатку відтворює форму зуба. Потім, на етапі світового впливу (опромінення потоком фотонів певної довжини хвилі) відбувається полімеризація даного матеріалу, яка допомагає надати йому міцність природної кістки. Цей метод є більш щадним при проведенні даного виду робіт;
 • непрямий – відновлення за допомогою виготовлених фрагментів зубів: протезів (знімних і незнімних), накладок, вкладок, штифтів, коронок. Матеріал для виготовлення знімних протезів – пластикові копії щелепи, які кріпляться на гачки, кнопки або присмоктуються. Незнімні протези – мости і штучні коронки, виготовляються на основі имплауємого штифта, на який відбувається їх установка. Найбільш затребувані з них – металокерамічні, ідеально імітують живий зуб і доступні за вартістю. Даний метод дозволяє, в разі повної втрати зубів, не тільки відтворити втрачені одиниці зубного ряду з високим ступенем функціональності, але і виключити в майбутньому їх стирання.

Художня (естетична) реставрація зубного ряду – показання до проведення

У яких же випадках необхідно виконувати реставрацію як окремо взятих зубів, так і ділянки зубного ряду. Основними з них можна назвати наступні:

 • щілини;
 • різні дефекти: звуження, розширення і подовження зуба, освіта корозійної порожнини, механічні пошкодження, нерівна форма, вікове стирання;
 • відновлення кольору емалі (усунення плям, відбілювання);
 • неправильне розміщення (вирівнювання становища випирають зубів);
 • відтворення зубної одиниці.

В результаті успішно проведеної роботи стоматолога можна повністю відновити зубний ряд і захистити його від впливу зовнішніх факторів. Щасливий володар вилікуваних зубів отримує можливість без проблем пережовувати їжу, що матиме позитивний вплив на його організм в цілому. Успішно виконані маніпуляції лікаря зроблять їх термін служби тривалим, без виникнення непередбачених ситуацій.

Особливості виконання реставраційних робіт

У кожного методу (прямого і непрямого) є свої позитивні і негативні моменти, а саме:

Эстетическая реставрация зубов, фото
 • при проведенні реставраційних робіт прямим методом позитивним є те, що таким способом можна відновити за один прийом до шести одиниць. При цьому витрати часу на один зуб можуть бути різними – від 15 хв до 1-ої години, що зажадає від пацієнта великого терпіння. Негативним моментом даного методу можна назвати відсутність згодом первісного блиску зубів. Тому необхідно відповідально підійти до вибору засобів по їх догляду;
 • непрямий метод – установка протезів та коронок вимагає серйозного підходу. При цьому необхідно враховувати: вік пацієнта, кількість вилучених зубів, супутні або особливо хронічні захворювання. Фахівці не рекомендують використовувати даний метод реставрації зубів при: неправильному прикусі, відсутності жувальних одиниць зубного ряду; веденні екстремального способу життя (заняттям боксом і ін.).

При обох методах обов’язковою умовою є дбайливе ставлення до тканин порожнини рота і сусіднім зубам.

Скільки коштують (ціни) роботи з художньої (естетичної) реставрації зубів в Києві

Варто звернути увагу на проведення реставрації зубного ряду в мережі клінік «Стоматологічна Династія» (м.Київ), ціна на яку знаходиться в розумних межах для даного виду робіт. Ми відкриті для співпраці. На dynastystom.kiev.ua можна побачити приклади робіт лікарів, дізнатися рівень цін на послуги, що виконуються в мережі клінік «Стоматологічна Династія», прочитати відгуки пацієнтів. Ми працюємо не тільки з дорослими пацієнтами, але і з дітьми. На сторінці «Контакти» є телефони, за якими Ви зможете звернутися до наших фахівців за всіма додатковими питаннями. Мережа клінік «Стоматологічна Династія» – гарантія якості перевірена роками.

Скільки коштує Реставрація зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.