Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Ультразвукова чистка зубівЗаписатися
Ультразвукова чистка зубів, фото

Ультразвукове чищення зубів

Білосніжна усмішка – запорука впевненості в собі і визнання в суспільстві. Виконати чищення зубів можна самостійно, в домашніх умовах, але навряд чи результат виявиться таким же, як від професійного чищення. Пацієнтам слід знати, що чистка зубів можлива тільки в тому випадку, коли зуби здорові і немає ерозії емалі, тому при виявленні проблем в ротовій порожнині слід їх усунути. Стан зубів у всіх пацієнтів різний, тому вибір методики для проведення чистки дуже важливий. У нашій клініці «Стоматологічна Династія» висококваліфіковані фахівці виконають чистку зубів професійно і підібравши ту методику, яка підійде саме Вам. Це дозволить не нашкодити емалі і знизити чутливість після процедури.

Чищення зубів: методика проведення

Чистка зубов, фото

Перед процедурою відбілювання пацієнтам обов’язково проводиться чистка зубів від м’якого нальоту і зубних каменів. Процедура відбувається наступним чином:

 • пацієнта саджають у крісло і надягають на нього захисні окуляри, шапочку, покривають захисним фартухом;
 • за допомогою спеціального інструменту лікар проводить зняття зубного каменю з поверхні емалі над яснами, а якщо буде потрібно – то і під ними;
 • після закінчення механічного чищення наноситься спеціальний гель з кальцієм і фтором для зміцнення емалі.

Якщо у Вас дуже чутлива емаль, тоді лікар може запропонувати Вам місцеву анестезію, щоб не відчувати дискомфорт під час проведення процедури.

Ендовідбілювання

Депульповані зуби потребують ретельного догляду не менше, ніж інші. Коли зуб змінив колір, після лікування кореневих каналів, застосовують ендовідбілення. Процедура проводиться в два етапи, які мають на увазі дворазове відвідування стоматологічного кабінету. У перший прийом лікар вносить в порожнину зуба спеціальний гель і ставить тимчасову пломбу, яку потрібно носити два тижні. По закінченні цього часу стоматолог видаляє тимчасову пломбу, витягує гель і пломбує зуб вже постійною пломбою. На сьогоднішній день такий метод відбілювання депульпованих зубів є найбільш прийнятним і безпечним.

Чистка Air Flow

Процедура чищення зубів Air Flow за своєю суттю не є відбілюючою, але з її допомогою можна досягти освітлення зубної емалі (повернути зубу природний колір). Проведення процедури полягає в тому, що під тиском води і повітря мікро пісчінкі соди бікарбонату потрапляють на емаль і очищають її від щоденного і пігментованого нальоту. Цей процес займає близько години і є абсолютно безболісним. Далі лікар за допомогою спеціальної пасти та щітки полірує зубну поверхню і в кінці покриває зуби фторлаком, який зміцнює і захищає емаль. Вартість чищення – порівняно невисока, і доступна більшості пацієнтів. У тому випадку, коли камені на зубах привели до початку розвитку гінгівіту, простої чистки буде недостатньо. Буде потрібно проведення нескладної, але не дуже приємною пародонтологічної маніпуляції – кюретаж (очищення кореня зуба від каменів). Після чого пародонтальні кишені зрошуються лікарськими засобами для швидкого загоєння.

Запис на прийом

Відвідування клініки «Стоматологічна династія» проводиться за попереднім записом. Записатися можна на сайті або зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Відвідуйте стоматолога з метою профілактичних оглядів і при перших ознаках захворювань, щоб якомога швидше почати лікування і зберегти зуби здоровими надовго!

Білосніжна посмішка

Сучасний ритм життя часто стає перешкодою для ретельного догляду за порожниною рота. Щоденне чищення зубів не є гарантією їх здоров’я, цілісності. Необроблені на належному рівні ділянки накопичують м’який наліт, який поступово перетворюється в твердий камінь, який є причиною неприємного запаху, запалення ясен. Раніше, застосовувані для його усунення механічні інструменти могли пошкодити м’які тканини, а хімічні препарати – завдати шкоди емалі. Сучасна стоматологія пропонує методи, що забезпечують щадну чистку зубів за допомогою ультразвуку (УЗ) або лазером.

Ультразвукова стоматологічна чистка зубів є апаратним методом стоматології, що забезпечує професійне видалення нальоту (каменю), усунення неприємного запаху з ротової порожнини за допомогою впливу ультразвукових хвиль. Унікальна, високоефективна процедура, дозволяє стати володарем білосніжної усмішки без пошкодження емалі. Використання ультрозвукової чистки зубів здійснюється спеціальним апаратом, що забезпечує безболісне відновлення природнього кольору емалі, внаслідок видалення всіх твердих зубних відкладень. Лазерна чистка зубів в стоматології Києва має доступні ціни і цілий ряд переваг: безпеку, ефективність, паралельне відбілювання, усунення мікробів, відсутність шуму. Використовуваний лазер безпечний для тканин, що оточують зуб, і забезпечує чистку, видаляючи твердий наліт без нанесення шкоди емалі. У клініці «Стоматологічна династія» можна дізнатися актуальну ціну на чистку зубів за допомогою ультразвуку (узи), зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті dynastystom.kiev.ua. Рекомендується будь-яку стоматологічну процедуру починати з очищення поверхні оброблюваного зуба. Попереднє зняття зубних відкладень забезпечує якісне з’єднання пломби з тканинами зуба.

Технологія процесу

Ультразвукова чистка здійснюється за допомогою скейлера. Зняття відкладень проводиться спеціальною насадкою, яка, не пошкоджуючи емаль, знімає зубний камінь. Чистка не тягне хворобливих відчуттів, але, за бажанням клієнта, лікар-пародонтолог забезпечить місцеву анестезію. Обов’язкове знеболення застосовується при підясневому чищенні зубного каменю (кюретаж). Процес займає нетривалий період часу (близько години). На гладкій поверхні менше затримується зубних відкладень, зменшується ризик виникнення пародонтиту. В кінці процедури, при наявності запалення ясен, лікар робить аплікацію з лікарськими препаратами. Періодичність процедури залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта, його звичок. Рекомендується проводити один або два рази протягом року.

Переваги та протипоказання

Використання ультразвуку сприяє:

 • якісної обробки глибоких «кишень»;
 • ефект зберігається тривалий період часу;
 • усунення нальоту, що утворився від тютюнових виробів, кави, інших барвників, що входять до складу їжі;
 • полірування поверхневої емалі.

Перед сеансом необхідно проінформувати стоматолога про особливості організму, які можуть стати причиною відмови у використанні методу ультразвукового очищення.

Чищення зубів (Київ)

Чистка зубов в Киеве, фото

Пацієнтів, яких цікавить, скільки коштує зняття каменю, докладно поінформують в клініці, відповівши детально на питання. Залежно від кількості зубних відкладень і пігментованого нальоту, вартість ультразвукової чистки зубів буде відрізнятися. Але в будь-якому випадку, ціна професійної стоматологічної чистки ультразвуком себе «окупає», якщо порівнювати вартість на лікування і протезування зубів лікарями -стоматологами в Києві. Формування ціни відбувається після детального огляду. Дізнатися, скільки приблизно коштує процедура професійної ультразвукової чистки зубів у стоматологів Києва, можна зателефонувавши за вказаними на сайті клініки телефонами.

Ультрозвукова процедура, здійснювана руками недосвідчених фахівців стане причиною появи на поверхні зубів тріщин, сколів. Стоматолог клініки «Стоматологічна династія» (Київ), що має високу кваліфікацію і належний досвід роботи з ультразвуковим обладнанням, проведе якісну, безпечну ультразвукову чистку зубів (відбілювання) за доступною ціною і з гарантованим результатом. Майстерність працюючих тут лікарів-стоматологів передається протягом кількох поколінь.Наші послуги поєднують напрацьований роками досвід із застосуванням інноваційних методів стоматології. Всі види «зубних операцій» проходять в комфортній атмосфері, із застосуванням сучасної оригінальної апаратури. Наявні в ротовій порожнині дефекти усуваються швидко, безболісно. Клініка надає весь спектр стоматологічних послуг. Професійна стоматологічна консультація, профілактичний огляд – безкоштовні.

Скільки коштує Ультразвукова чистка зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.