Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Лікування зубів лазеромЗаписатися
Лікування зубів лазером, фото

Новітні технології істотно поліпшили якість послуг стоматологічних кабінетів. Знайшов собі застосування в лікуванні зубів і лазер. Унікальні можливості його променя дозволили виконувати лікування зубів лазером в багатьох випадках, що вимагають лікарського хірургічного втручання. Застосування лазера дозволяє:

  • якісно лікувати кісту зуба;
  • вибілювати зуби;
  • проводити імплантацію.

Це далеко не весь перелік можливостей лазера в стоматології. У досвідчених руках підготовлених фахівців нашої стоматології безболісний і стерильний лазерний промінь виконує досить великий обсяг робіт в упорядкуванні проблем в ротовій порожнині пацієнта.

Відбілювання зубів

Лечение зубов лазером

Зуби людини мають природне міцне покриття емалі, яке захищає їх від зовнішніх механічних і хімічних чинників. Але є у зуба і другий шар (дентин), який відповідає за колір зуба. Саме впливаючи на цей шар, стоматолог виконує відбілювання зуба. Найкраще з цією роботою справляється водень.

Отримати на поверхні зуба радикали водню для відбілювання дозволяє лазерне відбілювання зубів. На поверхню зуба наноситься пероксид водню у вигляді спеціального гелю і опромінюється лазерним променем. Лазерне випромінювання активує в гелі вільний водень, а він, у свою чергу, впроваджується в кристалічну решітку шару, що відповідає за колір зубів. Пігмент дентину освітлюється, і зуб виблискує білизною.

Щадна імплантація зубів

Установка в кісткову тканину імплантатів – досить неприємна, але дуже часто проводима операція. Значно скоротити дозу знеболюючих ліків або взагалі обійтися без нього при обробці ясен дозволяє лазерна імплантація зубів. Промінь лазера замінює бормашину і усуває всі пов’язані з нею неприємні відчуття. Кісткова тканина під інтенсивним лазерним променем випаровується, при цьому рана дезінфікується.

З усіх неприємних відчуттів можливо тільки відчуття невеликого нагрівання кісткової тканини. Але ці «неприємності» несумірні з фізичними та психологічними травмами від бормашини.

Обробка лазером кореневого каналу

Свердління зуба бормашиною, видалення нерва, чистка кореневого стовбура – всі ці болючі неприємні маніпуляції в порожнині рота замінює лікування кісти зуба лазером. Під впливом інтенсивного випромінювання кіста зуба випаровується, а корінь – стерилізується. Головна проблема при виконанні цього лікування, щоб світловод проник саме до місця запалення, так як кореневий ствол не завжди прямолінійний.

Скільки коштує Лікування зубів лазером?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.