Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Пластика вуздечки губ і язикаЗаписатися
Пластика вуздечки губ і язика, фото

Важливими компонентами зубощелепної системи є вуздечки язика і губ. Вони представлені у вигляді слизових складок і виконують функцію прилягання язика і губ до щелепних кісток. Саме ці маленькі складові організму впливають на прикус, правильну мову, естетику посмішки. Але в деяких випадках потрібна пластика вуздечок губ і язика (підрізання вуздечки). У ротовій порожнині є:

  • Вуздечка верхньої губи;
  • Вуздечка язика;
  • Вуздечка нижньої губи.

Особливості вуздечки язика

Пластика уздечки губ и языка, фото

Якщо вуздечка вкорочена, то маленька дитина відчуває труднощі в смоктанні, він не зможе своєчасно харчуватися, що може привести до проблем з розвитком. Після народження проводиться огляд порожнини рота і при необхідності виконується пластика вуздечки язика (підрізає вуздечку язика, якщо вона вкорочена). При цьому боятися за малюка не варто, післяпологовий стрес блокує больові відчуття. Після процедури рекомендується дати дитині грудне молоко, оскільки воно є найкращим кровоспинним засобом. В сучасних умовах дитину можуть відправити до стоматолога, де виконається процедура підрізання вуздечки в будь-який час. Укорочена вуздечка може призвести до проблем з вимовою приголосних звуків, так як дитині складно дістати кінчиком язика до верхніх зубів. В цьому випадку логопед може дати направлення на візит до стоматолога. Стоматологом операція може виконуватися під наркозом з накладенням швів або виконується пластика вуздечки язика лазером, безболісно і без накладення швів. Пластична операція вуздечки язика може здійснюватися у віці від 5 до 9 років. Після процедури необхідна робота з логопедом для правильної постановки звуків..

Проблеми вуздечки верхньої губи

Пластика уздечки губ и языка, фото

Виявити проблему допоможе пародонтолог, логопед, ортодонт. У цьому випадку буде потрібно пластика вуздечки верхньої губи, оскільки дитині можуть бути складності у вимові звуків, а в грудному віці з’являться проблеми з вигодовуванням. Способів виконання операцій кілька. Підрізання вуздечки верхньої губи не призведе до ускладнень. Але батьки повинні контролювати процес виконання операції, так як деякі лікарі просто перетинають вуздечку без накладення швів або відрізають її. Цей спосіб є невірним, оскільки призведе до формування «кінської посмішки».

Коли необхідна пластика вуздечки нижньої губи

Пластика уздечки губ и языка, фото

Пластична операція необхідна, якщо спостерігаються проблеми з прикусом або захворювання пародонту. Рекомендований вік для дітей – старше семи років. Для дорослих людей пластика вуздечки нижньої губи може проводитися спільно з пластикою передодня порожнини рота. У будь-якому випадку тільки лікар зможе визначити, чи потрібна пластика вуздечок губ і язика. У нашій стоматології таку операцію виконують тільки досвідчені лікарі, з хорошими навичками і великою практикою.

Скільки коштує Пластика вуздечки губ і язика?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ХІРУРГІЧНА ПАРОДОНТОЛОГІЯ
Ціна
Пластика ясна (гінгівоектомія в ділянці 1-3 зубів)
від 4860 грн
Підрізання вуздечки (френулотомія) за допомогою лазера
2790 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.