Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Пластика яснаЗаписатися
Пластика ясна, фото

Погане харчування, стреси, незадовільна гігієна і неправильний спосіб життя – все це дуже негативно позначається на стані ясен. І якщо частину проблем з яснами можна вирішити шляхом поліпшення гігієни, харчування і пародонтологического лікування, то є й такі ситуації, коли без хірургічного втручання не обійтися, особливо, якщо справа стосується не тільки здоров’я, а й естетики. Один з таких методів хірургічного лікування це – пластика ясна.

Що таке пластика ясен і коли варто проводити цю процедуру?

Пластика ясен – це хірургічна операція, шляхом якої можна відкоригувати форму, контури і розміри ясен, а також вона допомагає поліпшити структуру м’яких тканин і навіть, як наслідок, нормалізувати обмін речовин і зменшити рухливість зубів. Залежно від виду хірургічної пластики можна вирішити ряд різних проблем з яснами. Пластику ясен проводять в таких випадках:

 • Для естетичного поліпшення контуру і додання правильної форми яснам;
 • Як додаткова терапія при лікуванні гінгівіту або пародонтиту;
 • При перших ознаках рецесії (оголення коренів зубів, посилення чутливості в області атрофії);
 • Після імплантації для відновлення основних показників ясна (колір, обсяг, структура і рівень м’яких тканин);
 • Також як профілактика прикореневого карієсу.

Підготовка до операції

Перед проведенням пластики ясен може знадобитися здача певних аналізів і проходження додаткових обстежень таких як: ЕКГ, загальний аналіз крові, коагулограма (визначення згортання крові), аналізи на ВІЛ, рівень цукру і резус-фактор, і інші. Про будь-які проблеми зі здоров’ям, непереносимості і алергічних реакціях на лікарські препарати обов’язково потрібно попередити доктора до початку операції.

Як відбувається процес пластики ясна

 1. Перше, що потрібно зробити доктору – це провести огляд порожнини рота пацієнта і зробити рентгенологічний знімок для діагностики повної картини стану зубів і рівня кістки, для того, щоб в подальшому в певних місцях додати потрібну кількість ясен.
 2. Після повної діагностики доктор презентує пацієнту попередній план подальшого лікування і можливі результати, які завдяки операції ми можемо отримати.
 3. Наступний етап – проведення пластики ясен. Варіантів проведення цієї процедури багато (в залежності від обраного доктором методу, відповідно до показань), але суть пластики полягає в тому, що клапоть ясен чи колагенову матрицю нашивають на певну ділянку, в якому не вистачає рівня ясен. Клаптик може бути взятий з небо або просто підтягується свої ясна до потрібного рівня. Після проведення операції потрібно близько тижня уникати фізичних навантажень, а також не вживати алкогольні напої.
 4. Не менш важлива частина всього процесу лікування – це притримування рекомендацій і призначень лікаря, а також регулярні огляди для контролю і підтримки хорошого результату.

Пластика ясна – вартість і специфіка процедури

Пластика ясен в Києві в нашій клініці проводиться з використанням скальпеля або лазера, в залежності від показань. До речі, використання лазера при видаленні і корекції ясен, дозволяє більш точно, швидко і практично безболісно провести дану процедуру. В такому випадку тканини менш травмуються, а крововтрата значно зменшується. Якщо у пацієнта спостерігається сильна атрофія ясен (оголення коренів зубів), то це може з часом привести до рухливості зубів, а якщо процес не зупинити, то – і до втрати зубів у подальшому. Тому важливо на ранніх етапах звернути увагу на цей показник і провести пластику ясен. На проведення пластики ясен ціна вказується відповідно, з тим обсягом роботи, який планується проводити. Але бувають випадки, коли в ході операції виявляються додаткові ділянки, де також необхідно провести хірургічні маніпуляції, тоді вартість може бути збільшена. В середньому на пластику ясен в Києві ціна від 1000,00грн до 10000,00грн. Хоча є клініки, які проводять пластику ясен вартістю на багато вище зазначеної. Але щоб здоров’я і краса стали більш доступними в фінансовому плані, в нашій клініці на пластику ясен ціна від 1000,00 до 8000,00грн, плюс діє система знижок для постійних клієнтів і членів їх сімей, а також інші приємні бонуси. Здоров’я і краса вашої посмішки – ось наш головний і такий приємний мотиватор! В нашу команду ми зібрали кращих професіоналів своєї справи і про це говорять тисячі задоволених клієнтів. Разом ми один злагоджений механізм, разом ми – Династія!

Скільки коштує Пластика ясна?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ХІРУРГІЧНА ПАРОДОНТОЛОГІЯ
Ціна
Пластика ясна (гінгівоектомія в ділянці 1-3 зубів)
від 4860 грн
Підрізання вуздечки (френулотомія) за допомогою лазера
2790 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.