Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Відбілювання зубів Zoom системоюЗаписатися
Відбілювання зубів Zoom системою, фото

Відбілювання зубів системою ZOOM стало дуже популярним в Києві. Це приємно, тому що люди думають не тільки про здоров’я зубів, але і про красу. Білі красиві зуби завжди привертають увагу співрозмовника, а промениста посмішка відкриває двері до успіху. Відбілювання Зум – це відбілювання спеціальним гелем, який наноситься на зуби. Є три види гелю: зум, зум 2, зум 3. Іноді рекламу цієї процедури можна побачити в косметичних салонах і салонах краси, що безумовно насторожує. Відбілювання зубів гелем ZOOM, як і іншими системами, повинен здійснювати тільки лікар-стоматолог. Лікар стоматолог знає не тільки алгоритм зум відбілювання, а й анатомію і гістологію зуба. Стоматолог так само обов’язково звертає увагу на стан зубів перш, ніж почати відбілювання.

Отбеливание зубов Zoom системой, фото

Чому виникає бажання відбілити зуби?

Людина вживає в їжу продукти з барвниками: п’є чай, каву, соки та інші продукти, які впливають на колір зубів. Багато людей курять. Але ж фарбувальні речовини і тютюн міняють колір емалі. Спочатку зуби були світліше і, звичайно, хочеться повернутися до початкового кольору, а іноді і до більш світлого. За стандартною шкалою VITA існує 16 відтінків зубів. Перед тим як приступити до відбілювання зубів, пацієнт і лікар порівнюють колір зубів у роті з зубами за стандартною шкалою VITA. Доктор допомагає у виборі кольору, тому що як професіонал знає якого рівня відбілювання зубів можна домогтися в кожному індивідуальному випадку.

Як працює система відбілювання ZOOM

Зум відбілювання засноване на хімічній реакції, яка відбувається під дією ультрафіолетового випромінювання. Перекис водню, яка входить до складу гелю, під дією ультрафіолетових променів розпадається і виділяє кисень. Іони кисню, проникаючи в глибокі шари зуба, вступають в хімічну реакцію з іонами барвників і витісняють їх. Таким чином зуб звільняється від фарбувальних речовин і набуває свій первісний колір.

Отбеливание зубов Zoom системой, фото

Підготовка до відбілювання системою ZOOM

Щоб приступити до відбілювання зубів, лікар повинен переконатися, що у Вас немає протипоказань, що зуби Ваші здорові. При наявності порожнин в зубах, пацієнт направляється на лікування. Також доктор звертає увагу на стан ясен. Ясна повинні бути блідо-рожевого кольору, не повинна кровоточити, відповідати всім показникам здоровихясен. Обов’язково перед зум відбілюванням зубів здійснюється зняття зубних відкладень. Отже, здорові зуби, здорові ясна, відсутність зубних відкладень. Якщо всі ці критерії присутні, значить порожнина рота готова до відбілювання ZOOM. Якщо немає, доктор проводить лікування зубів, ясен і знімає зубні відкладення, а також збирає анамнез і вирішує, чи немає протипоказань для відбілювання зубів з боку загального здоров’я. Сеанс отбеливания включает в себя три подхода по 15 минут. Система отбеливания ZOOM все время совершенствуется. Первоначально мы пользовались ZOOM, потом появились ZOOM 2 и ZOOM 3. Все гели ZOOM качественные и дают хороший результат. Ціна на відбілювання зум системи залежить від закупівельної ціни. Робота доктора при відбілюванні ZOOM 2 або відбілюванні ZOOM 3 оцінюється однаково, так як алгоритм роботи не змінюється. Ми надаємо послуги відбілювання усіма видами.

Скільки коштує Відбілювання зубів Zoom системою?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.