Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Відбілювання зубів системою OpalescenceЗаписатися
Відбілювання зубів системою Opalescence, фото

Сучасна стоматологія досягла дуже високого рівня у всіх напрямках, а стоматологічні клініки Києва ні в чому не поступаються зарубіжним. Все нове, що з’являється на світових стоматологічних виставках, мережа клінік «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» впроваджує в свою практику. Так вийшло і з отбеливающими системами.

На сьогоднішній день відбілювання зубів в Києві стало дуже популярним. Бажання мати здорові і красиві зуби все частіше призводить людей в стоматологічні клініки, адже тільки тут можна отримати грамотну консультацію і переконатися в тому, що відбілюванні зубів не завдасть шкоди Вашому здоров’ю. Мережа клінік «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» з успіхом застосовує систему відбілювання зубів від Опалесценс. Цю процедуру можна проводити як в стоматологічному кабінеті – офісне відбілювання, так і в домашніх умовах – домашнє відбілювання. Набори для відбілювання зубів Opalescence в офісних і домашніх умовах відрізняються. Система для офісного відбілювання Опалесценс містить гелі на основі 38, 40% перекису водню. І офісна і домашня система містить 20% води, яка дозволяє захистити зуби від зневоднення. Відбілювання зубів системою Opalescenceс – це щадне і безпечне відбілювання.

Отбеливание лазером, фото

Також існують протипоказання, але їх можна усунути:

  1. якщо у пацієнта, який звернувся з бажанням відбілити зуби, стоматолог виявив карієс – зуб необхідно пролікувати. Краще поставити тимчасову пломбу, а після відбілювання замінити її на постійну. Це пропонується для того, щоб Ви не платили двічі, адже пломби при відбілюванні не змінюють колір, а поруч стоять зуби які світлішають. У результаті виявиться різниця в кольорі;
  2. якщо у Вас запалення ясен, доктор порадить такі процедури, які приведуть ясна в нормальний стан;
  3. Ви вагітні або годуєте грудьми, можна процедуру перенести.

Як бачите, з цими всіма протипоказаннями можна легко впоратися, а саме відбілювання зубів Опалесценс дає хороший результат. За школою VITA можна піднятися на 5-6 тонів. Але відбілити зуби до білого аркуша паперу не у кожного вийде. Колір зубів спочатку залежить від кольору дентину, який розташований під емаллю. Так як емаль прозора, дентин просвічується через неї і визначає колір: сірий, жовтий, жовто – білий, сіро – жовтий. Зуби з жовтизною відбілюются легше, ніж сірі.

Відбілювання зубів Opalescence системою в кабінеті стоматолога триває 1 – 1,5 години. Для домашнього відбілювання Opalescence-системою в мережі наших клінік виготовляють індивідуальні капи і видають пацієнтові набір шприців певного процентного складу. Доктор навчає пацієнта, як проводити домашнє відбілювання і дає рекомендації.

Отбеливание лазером, фото

Скільки коштує Відбілювання зубів системою Opalescence?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.