Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Професійне відбілювання зубівЗаписатися
Професійне відбілювання зубів, фото

Відбілювання зубів системою ZOOM стало дуже популярним в Києві. Це приємно, тому що люди думають не тільки про здоров’я зубів, але і про красу. Білі красиві зуби завжди привертають увагу до Вас співрозмовника, а промениста посмішка відкриває двері до успіху. Відбілювання Зум – це відбілювання спеціальним гелем, який наноситься на зуби. Є три види гелю: зум, зум 2, зум 3. Іноді рекламу цієї процедури можна побачити в косметичних салонах і салонах краси, що безумовно насторожує. Відбілювання зубів гелем ZOOM, як і іншими системами, повинен здійснювати тільки лікар-стоматолог. Лікар стоматолог знає не тільки алгоритм зум відбілювання, а й анатомію і гістологію зуба. Стоматолог так само обов’язково звертає увагу на стан зубів перш, ніж почати відбілювання.

Профессиональное отбеливание зубов, фото

Чому виникає бажання відбілити зуби?

Людина вживає в їжу продукти з барвниками: п’є чай, каву, соки та інші продукти, які впливають на колір зубів. Багато людей курять. Але ж фарбувальні речовини і тютюн міняють колір емалі. Спочатку зуби були світліше і, звичайно, хочеться повернутися до початкового кольору, а іноді і до більш світлого. За стандартною шкалою VITA існує 16 відтінків зубів. Перед тим як приступити до відбілювання зубів, пацієнт і лікар порівнюють колір зубів у роті з зубами за стандартною шкалою VITA. Доктор допомагає у виборі кольору, тому що як професіонал знає якого рівня відбілювання зубів можна домогтися в кожному.

Як працює система відбілювання ZOOM

Зум відбілювання засноване на хімічній реакції, яка відбувається під дією ультрафіолетового випромінювання. Перекис водню, яка входить до складу гелю, під дією ультрафіолетових променів розпадається і виділяє кисень. Іони кисню, проникаючи в глибокі шари зуба, вступають в хімічну реакцію з іонами барвників і витісняють їх. Таким чином зуб звільняється від фарбувальних речовин і набуває свій первісний колір.

Профессиональное отбеливание зубов, фото

Підготовка до відбілювання системою ZOOM

Щоб приступити до відбілювання зубів, лікар повинен переконатися, що у Вас немає протипоказань, що зуби Ваші здорові. При наявності порожнин в зубах, пацієнт направляється на лікування. Також доктор звертає увагу на стан ясен, які повинні бути блідо-рожевого кольору, не повинні кровоточити, відповідати всім показникам здорових ясен. Обов’язково перед зум відбілюванням зубів здійснюється зняття зубних відкладень. Отже, здорові зуби, здорові ясна, відсутність зубних відкладень. Якщо всі ці критерії присутні, значить порожнину рота готова до відбілювання ZOOM. Якщо немає, доктор проводить лікування зубів, ясен і знімає зубні відкладення, а також збирає анамнез і вирішує, чи немає протипоказань для відбілювання зубів з боку загального здоров’я. Сеанс відбілювання включає в себе три підходи по 15 хвилин. Система відбілювання ZOOM весь час вдосконалюється. Спочатку ми користувалися ZOOM, потім з’явилися ZOOM 2 і ZOOM 3. Всі гелі ZOOM якісні і дають хороший результат. Ціна на відбілювання зум системи залежить від закупівельної ціни. Робота доктора при відбілюванні ZOOM 2 або відбілюванні ZOOM 3 оцінюється однаково, так як алгоритм роботи не змінюється. Ми надаємо послуги відбілювання усіма видами. Сучасна стоматологія досягла дуже високого рівня у всіх напрямках, а стоматологічні клініки Києва ні в чому не поступаються зарубіжним. Все нове, що з’являється на світових стоматологічних виставках, мережа клінік «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» впроваджує в свою практику. Так вийшло і з отбеливающими системами. На сегодняшний день отбеливание зубов в Киеве стало очень популярным. Желание иметь здоровые и красивые зубы все чаще приводит людей в стоматологические клиники, ведь только здесь можно получить грамотную консультацию и убедиться в том, что отбеливании зубов не нанесёт вред Вашему здоровью. На сьогоднішній день відбілювання зубів в Києві стало дуже популярним. Бажання мати здорові і красиві зуби все частіше призводить людей в стоматологічні клініки, адже тільки тут можна отримати грамотну консультацію і переконатися в тому, що відбілюванні зубів не завдасть шкоди Вашому здоров’ю. Мережа клінік «СТОМАТОЛОГІЧНА ДИНАСТІЯ» з успіхом застосовує систему відбілювання зубів від Опалесценс. Цю процедуру можна проводити як в стоматологічному кабінеті – офісне відбілювання, так і в домашніх умовах – домашнє відбілювання. Набори для відбілювання зубів Opalescence в офісних і домашніх умовах відрізняються. Система для офісного відбілювання Опалесценс містить гелі на основі 38, 40% перекису водню. І офісна і домашня система містить 20% води, яка дозволяє захистити зуби від зневоднення. Відбілювання зубів системою Opalescenceс – це щадне і безпечне відбілювання.

Профессиональное отбеливание зубов, фото

Також існують протипоказання, але їх можна усунути:

  1. якщо у пацієнта, який звернувся з бажанням відбілити зуби, стоматолог виявив карієс – зуб необхідно пролікувати. Краще поставити тимчасову пломбу, а після відбілювання замінити її на постійну. Це пропонується для того, щоб Ви не платили двічі, адже пломби при відбілюванні не змінюють колір, а поруч стоять зуби які світлішають. У результаті виявиться різниця в кольорі;
  2. якщо у Вас запалення ясен, доктор порадить такі процедури, які приведуть ясна в нормальний стан;
  3. Ви вагітні або годуєте грудьми, можна процедуру перенести.

Як бачите, з цими всіма протипоказаннями можна легко впоратися, а саме відбілювання зубів Опалесценс дає хороший результат. За школою VITA можна піднятися на 5-6 тонів. Але відбілити зуби до білого аркуша паперу не у кожного вийде. Колір зубів спочатку залежить від кольору дентину, який розташований під емаллю. Так як емаль прозора, дентин просвічується через неї і визначає колір: сірий, жовтий, жовто – білий, сіро – жовтий. Зуби з жовтизною відбілюются легше, ніж сірі. Відбілювання зубів Opalescence системою в кабінеті стоматолога триває 1 – 1,5 години. Для домашнього відбілювання Opalescence-системою в мережі наших клінік виготовляють індивідуальні капи і видають пацієнтові набір шприців певного процентного складу. Доктор навчає пацієнта, як проводити домашнє відбілювання і дає рекомендації.

Скільки коштує Професійне відбілювання зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.