Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Т-СКАН зубівЗаписатися
Т-СКАН зубів, фото

Однією з вічних проблем в нашому житті був і залишається похід до лікаря стоматолога. З дитинства у нас закладаються неправильні асоціації і сприйняття про стоматолога. Але уникнути профілактичних оглядів у лікаря все-таки неможливо, особливо з огляду на, що хвороби зубів безпосередньо впливають на розвиток інших, істотно більш небезпечних захворювань. Важливо розуміти, що методики та технології в стоматології не стоять на місці, вони стрімко розвиваються і удосконалюються. Тепер процес лікування зубів став швидшим, безболісним і результативним. Дальше більше! Мережа клінік «Стоматологічна Династія» має кращі технології та обладнання в стоматології. Але з сучасних методик діагностичного аналізу широкої популярності набуло дослідження оклюзійних контактів за допомогою апарату T Scan. Ця технологія може бути недоступною в стоматологічних клініках міста. У наших докторів великий досвід комп’ютерного аналізу прикусу, адже за допомогою Тскан отримати дані для аналізу легко і швидко.
Дана діагностика застосовується при:

  • с-знімному і не знімному протезуванні
  • протезуванні на імплантатах
  • при конструкціях «все на 4» або «все на 6»
  • виготовленні вінірів, коронок
  • при ортодонтичному лікуванні
  • при терапевтичному лікуванні (множинні клиновидні дефекти, реставрації тощо).

Що ж таке окклюзійна сила і чому вона така важлива для нас?

Ротова порожнина підтримується нескінченно складною структурою м’язів, зв’язок і кісток. В ідеалі, всі ці компоненти працюють разом гармонійно, і сила на ваших зубах при накусиваніі збалансована. Орган розрахований на високе навантаження, його зусилля при жуванні може досягати 70 кілограмів. Коли сила стає незбалансованою, виникають хронічний біль і різні стоматологічні проблеми. До них відносяться: головний біль, біль в шиї, біль у скронево-щелепних суглобах (клацання при накусиваніі), стирання зубів, бруксизм, відколи зубів, реставрацій і багато іншого, про що б ми і не подумали. Старі традиційні методи оклюзійного аналізу можуть бути не точними і породжувати велику кількість здогадок. Жоден з традиційних методів діагностики не вимірює час і силу тиску при накусиваніі.

T-Scan забезпечує багатовимірне зображення з високою точністю. Це спеціальний прилад, який використовує ультратонкі індивідуальні датчики, на яких зберігатися вся інформація пацієнта.

T-Scan допомагає точно визначити проблему миттєво, покращує і прискорює лікування, скорочує кількість візитів для корекції пломб, реставрацій і ортопедичних конструкцій. Доктора мережі клінік «Стоматологічна Династія» у своїй роботі практично завжди використовують T-Scan, який допомагає забезпечити рівномірний розподіл сили прикусу, оптимальний комфорт і довгий термін служби реставрації, коронок, ортопедичних конструкцій.

Скільки коштує Т-СКАН зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.