Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Рентген зубівЗаписатися
Рентген зубів, фото
Рентген зубів – це високоефективний діагностичний метод, що дозволяє лікарю визначити наявність стоматологічних захворювань, скласти план лікування, а також перевірити якість проведених маніпуляцій, наприклад, при пломбуванні зубних каналів або установці імплантів.
Метод заснований на використанні рентгенологічного обладнання, призначеного для дослідження внутрішньої структури зубів і тканин ротової порожнини. Завдяки променю, який проектує картинку, лікар може виявити:порожнечі, ущільнення, зміни типу і складу тканини на сюжеті ділянці. Залежно від потреб, проводиться рентген всіх зубів або кожного окремо.

Особливості рентгенологічних знімків зубів

Рентген зубів є однією з найпоширеніших діагностичних процедур в сучасній стоматології. Він призначається в процесі діагностики більшості проблем: від каріозних поразок і флюсу, до виявлення кістозних утворень і контролю якості пломбування зубних каналів.
У процесі первинного огляду пацієнта, стоматолог може визначити причину виниклого дискомфорту або болю тільки за зовнішніми ознаками і проявів. Більшість складних стоматологічних захворювань, зачіпає не тільки поверхневі, але і внутрішні тканини зубів, ясен і щелепної кістки. Для постановки точного діагнозу лікаря потрібно отримати актуальне зображення тканин в області проблемної ділянки: одного, декількох зубів або всієї щелепи.
Зверніть увагу! Метод пломбування зубних каналів передбачає обов’язкове виконання рентгена зуба, для визначення точної глибини кожного каналу, якості проведеної очистки, а також ефективності пломбування. Якщо канал буде запломбований неправильно, лікар на рентгенівському знімку, побачить виражені порожнечі і проведе повторне пломбування. Наявність пустот може привести до запального процесу, що загрожує втратою зуба і іншими тяжкими наслідками для всього організму.
Показання до обстеження:
 • Запальні процеси в тканинах ротової порожнини, в тому числі кіста зуба;
 • Пізні стадії пародонтиту та періодонтиту;
 • Перед проведенням хірургічного втручання: видалення зубів, імплантація, остеопластика і т.д .;
 • Діагностика аномалій прикусу і інших ортодонтичних проблем;
 • Механічні травми ротової порожнини: переломи щелепи, відколи зубів і ін .;
 • Контроль якості проведених стоматологічних процедур.
Необхідність зробити рентген зуба, завжди визначає лікар, на підставі даних первинного огляду та інструкцій лікування стоматологічних проблем / патологій.

Рентген знімок зуба і щелепи: етапи проведення

Процедура виконується в спеціально обладнаному приміщенні, під суворим контролем лікаря-рентгенолога. Для пацієнта процедура не є складною і займає кілька хвилин. У рентгенологічному кабінеті стіни і підлога покриті свинцем, що не пропускає рентгенівські промені. Сучасні рентгенівські апарати мають мінімальну інтенсивність випромінювання, тому є фактично нешкідливими для людини.
Залежно від поставлених завдань, лікарі-рентгенологи можуть провести одну з чотирьох типових процедур:
 1. Прицільний рентген – спрямований на створення знімка 1-3 зубів, є недорогою процедурою, результат якої відомий вже через кілька хвилин після проведення;
 2. Панорамний рентген щелепи – дозволяє створити знімок всієї щелепи і гайморових пазух. Він необхідний в процесі лікування ортодонтичних або складних стоматологічних проблем;
 3. Рентген прикусу – дозволяє визначити наявність зубного каменю і карієсу в прихованих ділянках ротової порожнини, в тому числі біля коріння зуба;
 4. 3D знімок – сучасний рентгенологічний метод, який видає високоточну 3D картинку обстежуваної ділянки ротової порожнини. Лікар отримує оцифроване деталізоване тривимірне зображення зубного ряду.
Незважаючи на простоту проходження процедури рентгенологічного обстеження, вона передбачає кілька етапів – їх дотримання дозволяє отримати необхідний результат безпечно і в мінімальний термін.
Етапи виконання рентгена щелепи або зуба в стоматологічній клініці:
 • Пацієнт заходить в рентгенологічний кабінет, знімає з себе всі металеві прикраси та інші предмети, які можуть порушити роботу приладу і спотворити картинку;
 • Пацієнт сідає в крісло – лікар укладає на нього спеціальний захисний фартух якй містить вшитий свинцевий лист. Він захищає внутрішні органи від рентгенівських променів і знижує загальну дозу опромінення.
 • Під час проведення процедури пацієнт повинен перебувати в нерухомому стані кілька секунд. Також він утримує всередині ротової порожнини спеціальний датчик, на який реагує обладнання;
 • Лікар виходить в окреме приміщення, дає команди пацієнтові і запускає роботу обладнання – процедура фіксації знімку може тривати кілька секунд;
 • Спеціаліст знімає з пацієнта захисний фартух – на цьому процедура рентгена щелепи або зуба вважається закінченою, результат видається через кілька хвилин.

Рентген в київській клініці «Династія»

Мережа стоматологічних клінік «Династія» пропонує зробити рентген зуба в Києві на вигідних для клієнта умовах за низькою ціною. Ви можете замовити знімок одного, декількох зубів або всієї щелепи.
Наші клініки оснащені сучасним рентгенологічним обладнанням, що дозволяє створювати чіткі знімки з мінімальним рівнем опромінення. Процедуру проводять тільки досвідчені висококваліфіковані лікарі-рентгенологи. Вони суворо дотримуються правила безпеки і практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Необхідно зробити рентген зуба або щелепи в Києві? Дізнайтеся вартість, запишіться на прийом в клініку «Династія», і відчуєте переваги сучасної стоматології європейського рівня!

Скільки коштує Рентген зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.