Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Панорамний знімок зубівЗаписатися
Панорамний знімок зубів, фото

У сучасній стоматології основне значення має діагностика стану порожнини рота і зубів. З її допомогою можна обійти деякі проблеми при лікуванні зубів, які поки не проявилися. Для виявлення цих невидимих ​​ворогів використовується панорамна рентгенографія зубів. Вона абсолютно безболісна. Крім того, сучасна рентгенографія безпечна, так як застосовуються мікродози опромінення.

Панорамний рентген зубів дозволяє провести об’єктивну діагностику

Для своєчасного виявлення проблем зубів, рекомендується відвідувати стоматолога не рідше, ніж один раз за півроку. Це допоможе виявити можливі проблеми і запобігти їх на ранній стадії. Але на практиці до лікаря звертаються, коли терпіти зубний біль стає неможливо. У цьому випадку без рентгена не обійтися. Слід зазначити, що панорамний знімок зубів на плівці в стоматології істотно підвищив якість діагностики і лікування.

На сьогоднішній день панорамний рентген зубів допомагає виконати аналіз стану порожнини рота і визначити найбільш ефективний метод лікування. Якщо потрібне лікування зуба, то буде потрібно один знімок. Але якщо є серйозні проблеми, то потрібно зробити панорамний знімок зубів, за допомогою якого можна визначити стан пародонта і виявити захворювання по кожному зубу. За допомогою панорамного знімка можна виявити:

  • Стан кісткової тканини зуба і щелепи;
  • Стан в альвеолах і пазухах, що дозволить не упустити жодної деталі. Деякі запальні процеси неможливо визначити візуально, так як вони протікають без виражених симптомів, тому рентген дасть повну картину.  

У радянській стоматології були проблеми з пломбуванням кореневих каналів зуба, дефекти яких доводиться виправляти зараз. Подібні помилки не будуть допущені в сучасних умовах, оскільки лікарі не працюють наосліп. Виявити і ліквідувати недоліки допоможе рентген або панорамний знімок зубів, без якого неможливо виконати якісне лікування.

Панорамний знімок зубів виконують мінімум двічі на рік.

Панорамный снимок зубов, фото

У випадках, коли потрібне відновлення зубів, необхідно декілька знімків. Один знімок буде потрібно, якщо необхідно виконати лікування ясен і конкретного зуба. Після виконання всіх процедур, буде зроблений ще один знімок з метою контролю та усунення сумнівів у правильності обраного методу лікування.

У сучасних умовах для виконання рентгена зубів використовується якісне обладнання. Тому не варто боятися процедури, краще зробити знімок і уникнути проблем. При наявності хронічних захворювань або вагітності, слід повідомити лікаря перед рентгеном. Якщо пацієнт піддавався опроміненню до відвідування лікаря, то, швидше за все, рентген запропонують перенести на інший день. У будь-якому випадку потрібна консультація зі стоматологом.

Для чого потрібна комп’ютерна томографія при лікуванні зубів

Діагностика в стоматології, на сьогодні, має велике значення для визначення стану зубів пацієнта, порожнини рота. Важливо, що вона дозволяє запобігти проблемам в ротовій порожнині, які в даний момент ще й не проявилися. Об’ємна «фотографія» зубного ряду забезпечує сканування ротової порожнини, виявляючи невидимих ​​«ворогів».

Обладнання, яке використовує сучасна стоматологія, зокрема клініка «Стоматологічна Династія» (Київ), дозволяє зробити комп’ютерну томографію (КТ) порожнини рота (зубів, щелепи) з отриманням панорамного знімка, при цьому пропонуються комфортні умови для проведення процедури і доступні ціни. Вартість комп’ютерної томографії (КТ) зубів залежить від якості використовуваного обладнання і від розташування, масштабу зубной області, яка повинна відображатися в панорамному знімку. Процедура безболісна, безпечна, оскільки мікродози опромінення шкоди принести не можуть.

Стоматологічне лікування щелепно – лицевої ділянки має грунтуватися на точному діагнозі, при наявності повної інформації про стан важкодоступних зон і глибоких тканин. Томографічні знімки представляють собою панорамне відображення порожнини рота з деталізацією різних зон, доступних для перегляду в декількох ракурсах.

Сама об’єктивна діагностика – панорамний рентген зубної порожнини

Стоматологи наполегливо рекомендують приходити на прийом кожні півроку не дарма. При регулярних оглядах у доктора можливо виявити проблеми з зубами на початковій стадії і запобігти їх розвиток. Але багато пацієнтів, на практиці, звертаються в клініку, коли вже з’явився нестерпний зубний біль. Без рентгена, в цьому випадку, взагалі не обійтися. Томограма дозволяє більш об’єктивно провести дослідження проблемної зони, а панорамний знімок, зроблений в стоматології, за статистичними даними, значно підвищив якість лікування і діагностики.

Панорамний рентген аналізує стан порожнини рота пацієнта, і, вже за результатами аналізу, лікарем визначається більш ефективний і якісний спосіб лікування. Якщо має бути тільки лікування зуба, то робиться один знімок. Коли у пацієнта є зубні проблеми значно серйозніші, виявити їх зможе панорамний знімок. З його допомогою виявляють:

  • в якому стані, на даний момент, кісткова тканина щелепи, зуби;
  • оскільки складно помітити деякі запальні процеси візуально, тільки рентген покаже реальну картину, стане видимим стан в пазухах, в альвеолах.

Багато поколінь пацієнтів пам’ятають, як їм проводили пломбування каналів зуба в державних лікарнях радянських часів – практично наосліп. Тепер є томограф – чудова можливість не допускати подібних помилок, і головне – якість лікування зростає в рази.

Процедура КТ виконується мінімум двічі на рік

Буде потрібно зробити кілька знімків. Пацієнту пропонується зробити перший знімок перед початком лікування зуба або ясен. Наступний знімок можна назвати контрольним – його роблять, щоб упевнитися в результаті лікування і усунути всі сумніви в правильності проведеного лікувального процесу.

Сьогодні стоматологи в сучасних приватних клініках використовують інноваційне якісне рентгенівське обладнання. Процедури остерігатися немає причин, вона безпечна. Якщо пацієнтка вагітна або у відвідувача клініки присутні хронічні захворювання, доктор повинен про це знати. Також процедуру слід перенести на більш пізній термін, якщо пацієнт найближчим часом піддавався опроміненню.

Якщо є проблеми з зубами – з лікуванням затягувати не слід; в нашій клініці комп’ютерна томографія буде проведена професійно, а ціна не стане для пацієнтів обтяжливою.

Скільки коштує Панорамний знімок зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ
Ціна
Розширена консультація з планом лікування
685 грн
Цифрова рентгенографія (у області 1-3 зубів)
195 грн
Панорамний знімок
540 грн
Компютерна томографія
від 680 грн
Анестезія
380 грн
Седація (медикаментозний сон) (1 година )
4700 грн
Програма анти-СНІД
195 грн
Надання допомоги при гострого болю
2480 грн
Реставрація зуба
від 1790 грн
Механічна та медична обробка кореневих каналів
від 640 грн
Пломбування кореневого каналу
від 640 грн
Відбілювання зубів
від 8820 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.