Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Ортодонтичні апарати



Записатися
Ортодонтичні апарати, фото
 

Зміна молочних зубів на постійні відбувається у віці від шести до дванадцяти років. Вона супроводжується суттєвими змінами в анатомії зубо-щелепної системи дитини, відбувається стрімке зростання нижньої і верхньої щелепи, нерідко призводить до різних ортодонтичних проблем, в тому числі порушення прикусу. Основною причиною порушення прикусу, є нерівномірне зростання щелеп – це призводить до нестачі місця для природного розміщення корінних зубів, змінюється напрямок їхнього росту, зуби викривляються, а також накладаються один на одного або навпаки, з’являється надмірний  простір між зубами. Щоб усунути патологічні зміни зубощелепної системи, вирівняти зуби і зробити посмішку естетичної, стоматологи застосовують спеціальні ортодонтичні апарати, що усувають проблему в мінімальні терміни.

Переваги сучасних ортодонтичних апаратів

Застосовувані ортодонтичні апарати в стоматології, забезпечують цілий комплекс переваг над альтернативними методами усунення анатомічних і фізичних дефектів зубного ряду. До основних переваг відносять:

  • Звужують або розширюють зубні дуги – дозволяють в мінімальні терміни відновити анатомічно правильний ріст проблемних зубів в ряду, зберігши природне здоров’я всієї зубощелепної системи пацієнта;
  • Направляють проблемні зуби – спеціальна конструкція ортодонтичних апаратів дозволяє дуже точно розгорнути зуб і направити його зростання в потрібному напрямку, мінімізувавши дискомфорт для пацієнта і загальний термін відновлення прикусу;
  • Виконують корекцію зростання щелепи – дозволяють ортодонту провести дуже точну корекцію зростання обох щелеп, щодо зубного ряду і правильності прикусу.

Апарат ортодонтичний володіє ще однією істотною перевагою над альтернативними рішеннями – забезпечує цілодобову або періодичну корекцію прикусу, незалежно від часу доби, дня тижня або графіка прийому лікаря. Встановлена ​​конструкція може не зніматися під час сну, прийому їжі або гігієнічної чистки ротової порожнини.

Особливості конструкції лікувальних ортодонтичних апаратів

ортодонтичні апарати у стоматології

Класична конструкція ортодонтичного апарату представляє собою спеціальну пластину, виготовлену в зуботехнічній лабораторії згідно з відбитком, точно повторює анатомічні особливості зубощелепної системи конкретного пацієнта. Установка пластини в ротову порожнину виконується за допомогою спеціальних металевих фіксаторів (кламерів), що забезпечують надійне кріплення конструкції. З урахуванням поставленого завдання, а також особливостей патології зубощелепної системи пацієнта, в конструкцію пластини, крім кламерів, можуть встановлюватися допоміжні пружини і гвинти – вони забезпечують додатковий тиск на причинні зуби, покращуючи і прискорюючи ортодонтичне лікування. Пружини, петлі та дротові дуги, використовуються для випрямління кривих зубів, в той час як гвинти встановлюються ортодонтом для розширення зубного ряду – це актуально при високій скупченості зубів. З метою поліпшення естетичних якостей ортодонтического апарату, для дітей молодшого віку, можна використовувати спеціальні дизайнерські рішення, наприклад, яскраві ортодонтичні пластини, прикрашені різними малюнками або блискітками. Можливість вибору дитиною дизайну пластинки, істотно знижує страх перед виконанням процедури, а також перетворює лікування в якусь гру, де дитина може отримати естетичне задоволення від носіння яскравих і красивих ортодонтичних систем.

Види знімних апаратів

Існує два основні різновиди знімних апаратів: однощелепной і двущелепной. Вибір оптимальної різновиди проводить тільки лікар, з урахуванням особливостей патології прикусу.

  1. Однощелепні – є незнімними і призначені для цілодобового носіння;
  2. Двущелепні – використовуються для нічного і домашнього носіння, не менше 12-14 годин на добу.

Корекцію ортодонтичних апаратів проводить лікар з періодичністю 1 раз в 2-3 тижні. Своєчасна корекція забезпечує максимально швидке і якісне усунення дефектів прикусу.

Особливості носіння апаратів ортодонтических

Оптимальним віком для виправлення прикусу у дитини вважається 4 – 10 років. У віці 10-12 років вже використовують брекет системи. Пацієнтам у віці 30 і більше років, виправлення прикусу, як правило, проводять шляхом протезування. Стоматологи рекомендують починати лікування дефектів прикусу якомога раніше, а також дотримуватися деяких правил носіння ортодонтичних апаратів, ціни на які істотно нижче, ніж на брекет-системи.

Як правильно носити?

Основні правила носіння ортодонтичних апаратів:

  • Зберігайте знімні апарати в окремому контейнері;
  • Суворо дотримуйтесь рекомендацій ортодонта;
  • Виконуйте гігієну ротової порожнини не рідше 2-х разів на добу;
  • При наявності істотного дискомфорту від апарату – негайно зверніться до лікаря (крім дискомфорту в період звикання)
  • Будьте готові до порушення мови в перші 2-3 тижні носіння, потім нормальна мова відновиться.

Залишилися питання щодо установки, носіння або ціни ортодонтичних апаратів? Зверніться до менеджерів стоматологічної клініки «Династія», і отримаєте розгорнуту консультацію!

Скільки коштує Ортодонтичні апарати?



Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам подолати страх та звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів у Києві доступні для кожного у зв'язку з різноманітністю якості матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги щодо доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ОРТОДОНТІЯ
Ціна
Брекет-система (1 щелепа)
від 15900 грн
Платівка ортодонтическая на одну щелепу
від 4200 грн
Елайнер-капи мінімальний кейс
від 62500 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.