Меню
Вгору
block, icon
 • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
  пр-т Голосеевский, 58а
 • 0 800 337 287

Художня реставраціяЗаписатися
Художня реставрація, фото
художня реставрація

Художня реставрація зубів – це актуальна стоматологічна процедура, що дозволяє поліпшити естетику посмішки і функціональність зубного ряду. Вона може включати цілий комплекс реставраційних заходів, спрямованих на відновлення анатомічної цілісності і правильної форми зубів. Головною особливістю художньої реставрації є творчий підхід професійного стоматолога. У процесі роботи він повинен врахувати цілий комплекс чинників, визначити оптимальний метод реставрації для конкретного пацієнта і відновити естетику посмішки, зробивши її максимально красивою, а стоматологічне втручання мінімально помітним.

Естетична стоматологія – художня реставрація зубів

Ключовим принципом художньої реставрації зубів є можливість усунення практично будь-якого естетичного дефекту всього за один або кілька візитів до стоматолога. Більшість дефектів усувається шляхом очищення ураженої ділянки і установки фотополімерних пломб, відповідних колірній палітрі природних зубів людини. При цьому не рідкісні випадки художньої реставрації зубів із застосуванням вінірів, Люмінірів або інших конструкцій. Зверніть увагу! Проведення естетичної художньої реставрації зубів можливо тільки при наявності здорової ротової порожнини. Тому у пацієнтів, що мають різні захворювання: карієс, пародонтит, пародонтоз, стоматит та інші проблеми, проводиться попереднє лікування. Тільки після повного одужання виконується процедура художньої реставрації зубів.

Показання до художньої реставрації зубів

Художня реставрація зубів дозволяє виправити широкий спектр естетичних недоліків зубного ряду. Вона стане справжнім порятунком для людей, які відчувають такі проблеми:

 • Патологічна стертість зубів – проявляється специфічним скреготом, зміною кольору зубної емалі в місцях прикусу, а також загальним погіршенням естетичних якостей посмішки;
 • Дефект форми зубів – в тому числі найпоширеніші: тріщини, відколи, деформації і т.д .;
 • Надмірний міжзубний простір – є одним з найпоширеніших естетичних дефектів зубного ряду. Супроводжується утворенням зяючих просторів між зубами одного зубного ряду. У важких випадках з’являється ефект втраченого зуба;
 • Пігментація емалі – характеризується зміною природного кольору зубної емалі. Пігмент з’являється в природних порах емалі, істотно погіршує естетику посмішки.

Незважаючи на те, що дефекти посмішки іноді стають «родзинкою» зовнішності конкретної людини, більшість людей прагнуть усувати такі проблеми, стаючи власниками гарної посмішки.

Види художньої реставрації зубів

Професійні стоматологи виділяють дваі основні різновиди художньої реставрації зубів: пряма і непряма. Вони відрізняються між собою особливостями запланованих маніпуляцій.

ціна художньої реставрації зубів
 1. Пряма реставрація зубів – передбачає усунення незначних естетичних і анатомічних дефектів зубного ряду. В процесі прямої реставрації стоматолог може відновити однорідний колір емалі або зруйновані зубні тканини. Під цей перелік, підпадає більшість стоматологічних маніпуляцій, які не передбачають виготовлення допоміжних матеріалів в зуботехнічній лабораторії;
 2. Непряма художня реставрація зуба – ціна на таку процедуру істотно вище. Вона включає проведення попереднього лікування стоматологічних проблем з використанням допоміжних матеріалів, наприклад, індивідуальних штифтів, пломб і т.д. Естетична частина реставрації виконується тільки після створення зліпка і виготовлення керамічної / металокерамічної вкладки для проблемного зуба.

Вартість художньої реставрації зубів може визначити тільки лікар, на основі даних анамнезу, первинного огляду ротової порожнини, а також додаткового обстеження проблемних зубів. Ціна художньої реставрації зубів формується з урахуванням різних факторів: від масштабів, складності патології і необхідності її попереднього лікування, до типу і якості застосовуваних реставраційних матеріалів. 

Переваги

Переваги художньої реставрації зубів в Києві:

 • Після реставрації, відновлені зуби не будуть візуально відрізнятися від інших зубів в ряду, ні за формою, ні за кольором – це буде забезпечено правильним підбором спеціальних реставраційних матеріалів під час процедури;
 • Застосування високоякісних фотополімерних пломб, дозволяє лікарю створити ідеальну геометрію зуба – пломбувальний матеріал твердне тільки після впливу на нього ультрафіолетового проміння певного діапазону (ультрафіолетової лампи);
 • Обходиться значно дешевше, ніж більшість регулярних процедур по відбілюванню зубного ряду або протезування;
 •  Під час естетичної реставрації, стоматолог видаляє мінімальну кількість зубної тканини – це мінімізує чутливість і зберігає природні тканини зуба.

Київська стоматологічна клініка «Династія» пропонує послуги з художньої естетичної реставрації зубів в Києві за найкращою ціною і на вигідних умовах! Залишилися питання? Зателефонуйте нашому менеджеру!

Скільки коштує Художня реставрація?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.