Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Дизайн посмішкиЗаписатися
Дизайн посмішки, фото

Перш, ніж зробити яку-небудь серйозну покупку ми завжди розглядаємо даний товар або послугу, ми приміряємо або пробуємо продукт, щоб розуміти, що в результаті ми отримаємо, і чи підходить він нам. Тим більше, перш, ніж зважитися на будь-яку косметологічну або медичну послугу, ми завжди хочемо розуміти, що з цього всього вийде. Ми перегортаємо фото «до» і «після» тих людей, які вже скористалися цією процедурою, шукаємо інформацію в інтернеті, щоб розуміти який результат можемо отримати ми. Але, погодьтеся, було б ідеально прийшовши до косметолога побачити своє фото з результатом від процедури (до того, як її проведуть). І вже тільки після цього вирішити яку саме послугу краще робити індивідуально вам. На щастя, стоматологія в цьому питанні впевнено йде величезними кроками до ідеального результату. На сьогоднішній день, щоб побачити свою посмішку з готовими реставраціями або ортопедичними конструкціями, не обов’язково чекати тижнями, коли весь комплекс необхідних процедур вам проведуть. Завдяки новітній технології Дизайн Посмішки в Києві сьогодні все це стало можливим! І тепер, щоб побачити свою майбутню красиву і здорову усмішку, досить прийти на консультацію до лікаря і в кілька етапів отримати бажаний результат.

Що ж таке дизайн посмішки в стоматології?

Як вже вище було написано, це візуальний приклад майбутньої посмішки. У ньому враховані всі потрібні параметри для ідеального результату – форма, колір, нахил, вид і повне естетичне співвідношення побажанням пацієнта і рекомендацій доктора для здорової і красивої посмішки.

Етапи, які включає в себе дизайн посмішки

Тепер розглянемо у скільки етапів і як відбувається в стоматології дизайн посмішки.

  • Перший крок – діагностика. Відповідальний і важливий етап. Разом з доктором пацієнт визначає всі параметри для майбутньої посмішки – побажання, обов’язкові вимоги для естетики і, в той же час, функціональності майбутньої роботи. Відбувається аналіз особливостей не тільки посмішки, але і особи в цілому (при різних емоціях і положеннях). На цьому етапі знімаються відбитки для діагностичних моделей.
  • Другий крок – віртуальне моделювання, ми ще ближче до результату. Шляхом обробки всіх отриманих даних спеціальним програмним забезпеченням, пацієнт отримує своє 3-D зображення з декількома варіантами фінального результату. На цьому етапі вносяться остаточні правки та побажання, можна підкоригувати колір або форму майбутніх зубів для того, щоб в результаті ми отримали заповітну бажану усмішку.
  • Третій крок процесу дизайн посмішки – примірка майбутньої моделі реставрацій. Пацієнт вже на практиці може випробувати майбутню роботу. Прикус, фонетичні, естетичні та функціональні параметри очікуваної роботи – все це доктор і пацієнт оцінюють на даному етапі.
  • Завершальний крок – створення прекрасної і здорової посмішки (шляхом створення реставрацій, установки імплантатів або будь-яких ортопедичних конструкцій) на підставі інформації з уже пройдених етапів. Цей етап вимагає від пацієнта лише трішки терпіння і часу. І зовсім скоро нас чекає прекрасний результат.

Наша клініка дизайн посмішки створює, дотримуючись всіх стандартів і вимог, щоб результат був понад всяких очікувань – повністю відповідаючи бажанням пацієнта і рекомендацій фахівця. Визначаючи на дизайн посмішки ціни, стоматології орієнтуються не тільки на собівартість самої послуги, а й на її цінність в цілому. Це абсолютно незамінна і важлива частина якісного робочого процесу. Вона дозволяє мінімізувати можливість невідповідностей очікування і результату в майбутній роботі. Плюс до всього, пацієнт протягом усього процесу створення його посмішки не хвилюється про те, що якийсь з його побажань може бути не враховано. Він бачить приклад кінцевого результату ще до початку створення посмішки безпосередньо в самій порожнини рота. А коли у співпраці лікаря і пацієнта присутні взаєморозуміння, спокій і впевненість у відмінному результаті, то вся робота проходить набагато швидше, якісніше і приємніше. Тому в такому понятті як Дизайн Посмішки вартість – це другорядний фактор, так як цінність придбаного результату набагато вище! Ми з задоволенням чекаємо вас в нашій клініці, щоб разом створювати прекрасні, здорові і незабутні посмішки!

Скільки коштує Дизайн посмішки?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію
# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.