Меню
Вгору

Естетична стоматологія

  • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Зуб – найкрасивіша структура нашого організму, яка відіграє важливу роль в красі усмішки. Естетична стоматологія допомагає відновити анатомію і красу зубів. Це можна здійснити за допомогою художньої реставрації, керамічних вінірів, Люмінірів, керамічних вкладок.

Художня реставрація

Реставрація це відновлення втрачених тканин зуба за допомогою фотополімерного матеріала.Маніпуляція проводиться протягом одного-двох годин, в залежності від кількості зубів. Можна відновити колір, прозорість, форму, анатомію зуба. Мінус полягає в тому, що з часом реставрація вбирає в себе харчові барвники, тьмяніє, тому її потрібно полірувати один раз в три шість місяців.

Керамічні вініри і люмініри

Вибір між вінірами і Люмінірами залежить від показань і Ваших бажань. Люмініри це ультратонка керамічена накладка, яка фіксіється на вестибулярну (передню) поверхню зуба, при цьому зуб не обробляється (обточується), і не вимагає анестезії. Виготовляється Люмініри протягом 10-14 робочих днів, незалежно від кількості зубів. Ви приходите до лікаря, Вам знімають відбитки і через 10-14 робочих днів можна отримати гарну посмішку. Люмініри використовують при не великий скупченості зубів, проміжках між зубами і звичайно при бажанні зробити зуби білішими … Основна перевага Люмініра зуби залишаються в здоровому вигляді !!!!!

Вініри, керамічні накладки, які фіксуються на вестибулярну (передню) поверхню з переходом на ріжучий край. За допомогою вінірів можна радикально змінити колір, форму, нерівність зубів і закрити досить великі проміжки (діастеми, треми). Для виготовлення вінірів потрібно також два відвідування, але процес відбувається по-іншому. Під анестезією доктор обробляє зуби, знімає відбиток і тут же виготовляє тимчасові вініри. Через 10-14 днів у Вас ідеальна посмішка.

Ні вініри, ні люмініри з часом не тьмяніють, не втрачають блиск і форму на відміну від реставрацій.

На допомогу естетичній стоматології з’явилася програма DSD (цифровий дизайн усмішки). За допомогою цієї програми можна спроектувати красиву посмішку, врахувати всі анатомічні і функціональні особливості пацієнта. А головне, Ви, зможете побачити свою майбутню посмішку !!!!

Поговоримо про ще один варіант красивою і здорової посмішки. Це ортодонтія – розділ стоматології, який займається виправленням прикусу і нерівних зубів.

Так, процес виправлення нерівних зубів і неправильного прикусу досить довгий, але при цьому всі зуби залишаються абсолютно здоровими і їх не треба обточувати.

Брекет системи бувають різними (металевими, сапфіровими, керамічними, самолігуючі, класичними), фіксуються на вестибулярну або внутрішню поверхню зуба, на спеціальний матеріал для фіксації брекетів. Носяться брекети від року до двох років. Хотілося б також розвіяти кілька міфів, які існують. Карієс або біли плями, з’являються на зубах НЕ через носіння брекетів, а через відсутність або погану гігієни під час носіння брекетів !!!!!!

З’явилася альтернатива брекет системи – елайнери!! Прозорі капи, які непомітно для оточуючих виправляють нерівні зуби і неправильний прикус. Капи виготовляються в Америці, протягом місяця. Одна каппа носиться два тижні, потім наступний степ (капа) і т.д. Капи носяться 22 години на добу, знімаються на момент прийому їжі і на час чищення зубів.Переваги:працюють капи швидше, ніж брекети, непомітні в носінні, можна зняти в будь-який момент перед важливою подією в житті.

Красива посмішка це в першу чергу, здорова усмішка! Тому професійна гігієна (чистка) повинна проходити один раз на пів року.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися
# ПРОТЕЗУВАННЯ
Ціна
Коронка пластмасова
від 1180 грн
Коронка металокерамічна
від 9450 грн
Коронка керамічна на оксиді циркону, безметалова
від 10980 грн
Вінір керамічний
від 13250 грн
Куксова вкладка (1 од.)
від 2880 грн
Виготовлення протеза
від 8860 грн
Бюгельний протез (без атачменів)
від 24600 грн
Діагностичне дослідження Tskan
3260 грн
Цифрові скан відбитки
1955 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.