Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Професійна чистка зубівЗаписатися
Професійна чистка зубів, фото

Кожна людина, яка хоча б раз була у стоматолога, напевно, знає про важливість регулярного очищення зубів від нальоту. Є чистка зубів професійна (яку проводить стоматолог), а також домашня (самостійна). Ця проста, але, в той же час, обов’язкова процедура – один з основних способів профілактики більшості проблем із зубами і яснами. Доктора рекомендують чистити зуби 2 рази на день і кожні 6 місяців приходити на профілактичні огляди до стоматолога. Але навіть дотримуючись всіх рекомендацій по самостійному догляду, велика ймовірність утворення твердих зубних відкладень. І коли домашнього догляду недостатньо, застосовується професійна чистка зубів. Основні причини чому з’являється зубний наліт:

  • Нерегулярний і / або неправильний домашній догляд за порожниною рота;
  • Переважання в основному раціоні харчування м’якої їжі;
  • Жування тільки на одну сторону;
  • Порушення здоров’я (а саме – обміну речовин);
  • Постійне вживання води з високим вмістом солей і ін.

Що таке професійна чистка зубів і коли краще її робити?

Професійна гігієна порожнини рота – це комплексне очищення зубів від м’яких і твердих зубних відкладень. Така процедура дозволяє більш ретельно (ніж в домашніх умовах) очистити поверхню зубів від нальоту, а також освітлити і зробити їх більш гладкими. Залежно від індивідуальних показань, така гігієнічна процедура може проводиться один раз в три місяці або раз в шість місяців. Бувають і винятки, коли зубний наліт практично не утворюється і немає потреби в частій професійної гігієни, тоді вона проводиться раз на рік. Варто також враховувати, що чим краще ви доглядаєте за своїми зубами, тим менша ймовірність захворювань і проблем із зубами і яснами, і тоді професійна чистка зубів недорого буде обходитися, так як не буде необхідності в частому проведенні цієї процедури.

Професійне чищення зубів Київ. Основні етапи проведення процедури:

Після повного огляду порожнини рота і визначення комплексу, який буде застосовуватися для очищення, доктор, за допомогою ультразвукового скейлера акуратно знімає тверді зубні відкладення. При цьому абсолютно не травмується емаль, а зубний камінь видаляється не тільки на видимій поверхні зуба, але і з підясневих кишень. Цей етап найчастіше безболісний, але є ділянки, де чутливість зубів підвищена, і там можливо буде відчуватися дискомфорт. Як виняток, при таких маніпуляціях можливе застосування анестетиків для зменшення неприємних відчуттів. Другий крок – очищення зубів від нальоту у важкодоступних ділянках за допомогою апарату Air Flow або Profiflex. Суть методу полягає в тому, що доктор під напором струменя певного аерозолю проходить по всій поверхні зубів. До складу аерозолю входять спеціальні компоненти, які ретельно і дбайливо очищають поверхню зубів. Найчастіше такий аерозоль складається з дрібнодисперсного порошку (з кальцію-карбонату або бікарбонату натрію), води і повітря. Цей метод також включає в себе додатковий гідромасаж ясен, який позитивно відгукнеться на подальшому їх стані . Таке очищення практично безболісно і застосовується навіть діткам. Завершальний крок – полірування. На цьому етапі використовуються різноманітні щіточки, полірувальні диски і пасти, які дуже м’яко і приємно полірують поверхню зубів. Цей процес найприємніший з усього комплексу гігієни, так як проходить абсолютно безболісно, ​​а аромат поліруючої пасти дарує відчуття свіжості і чистоти. Такий поділ на етапи частково умовне, адже комплекс підбирається індивідуально кожному пацієнту, в залежності від стану його здоров’я. Так іноді в комплекс професійної гігієни входять і інші оздоровчі процеси, один з яких – ремінералізуюча терапія. Вона застосовується у випадках підвищеної чутливості зубів.

Професійне чищення зубів – ціна

Залежно від того який комплекс показаний пацієнтові – просто ультразвукове очищення з поліруванням або – з використанням додаткових аерозолів або паст, ціна на цю процедуру може значно відрізнятися. Відповісти на питання: «скільки коштує професійна чистка зубів» однозначно складно. Адже при цьому потрібно враховувати всі індивідуальні особливості пацієнта, регулярність і якість гігієни порожнини рота (яку пацієнт проводить самостійно), наявність ортопедичних конструкцій, частоту і регулярність відвідувань профілактичних оглядів у стоматолога, дотримання рекомендацій доктора і ін. Тому, вартість професійного чищення зубів може коливатися від 500,00 грн та до 2000,00. Але, однозначно, для розуміння остаточної вартості цієї процедури, вам необхідно приїхати на огляд і консультацію лікаря. І тільки тоді можна буде визначити який догляд за порожниною рота і за якою ціною потрібен індивідуально вам. Ціна на професійну чистку зубів в нашій клініці становить в середньому від 520,00грн (дитяча гігієнічна чистка ультразвуком). Нагадуємо, що, дотримуючись всіх рекомендацій лікаря, регулярно відвідуючи свого стоматолога, а також активно доглядаючи за своїми зубами і яснами, ви значно зменшите вірогідність значних фінансових витрат на лікування зубів. Адже регулярна профілактика – це вірний шлях до здоров’я, краси і прекрасного самопочуття. Професійне чищення зубів в Києві в клініці «Стоматологічна Династія» проводиться тільки кращими фахівцями, з використанням новітнього обладнання та відповідно до індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Для нас важливий результат нашої роботи, тому в процес профілактики і лікування включені тільки кращі і перевірені препарати і методи. Ми закохані в свою справу, тому запрошуємо вас розділити цю любов разом з нами!

Скільки коштує Професійна чистка зубів?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.