Меню
Вгору
block, icon
  • 5 минут от м. Голосеевская Киев,
    пр-т Голосеевский, 58а
  • 0 800 337 287

Герметизація фісурЗаписатися
Герметизація фісур, фото

Сьогодні складно знайти людину, яка ніколи не стикалася з такою хворобою зубів, як карієс. Це найпоширеніше і найчастіше захворювання зубів у світі. Кожна людина хоча б раз (в кращому випадку), але стикалась з цією проблемою. Недуга, можливо, видається не дуже страшним і може навіть ніяк не турбувати (спочатку), але наслідки бездіяльності малоприємні – пульпіт або періодонтит, які, в свою чергу, можуть привести до набагато гірших наслідків. Не варто недооцінювати величину даної проблеми. Більшість людей думають, що від маленької плямочки на емалі не буде сильної шкоди. І прогресування карієсу може затягуватися на тижні, а то і місяці, що в подальшому призводить до ускладнень. Варто уважніше ставитися до здоров’я своїх зубів, адже це ключ до здоров’я всього організму і – до щасливої і красивої усмішки. Ми рекомендуємо відвідувати стоматолога не рідше 2-х разів на рік! І якщо на профілактичному огляді виявлено карієс (який би, здавалося незначних, розмірів він був), або будь-які інші проблеми, то потрібно прислухатися до думки фахівця і вирішити ситуацію, що склалася на початкових стадіях. Існує безліч методів і варіацій лікування карієсу. Але, як усім відомо, найкраще лікування – це профілактика. На сьогоднішній день є багато варіантів профілактики карієсу, які краще застосовувати в комплексі, але один з найдієвіших і швидких – це герметизація фісур зубів.

Значення і специфіка процесу «герметизація фісур»?

Розглянемо докладніше, що ж таке герметизація фісур і яким чином її проводять. Анатомія зуба складається з двох частин – коронка і корінь. Коронкова частина – це вся видима, яка виступає над яснами складова зуба. На її жувальнїй і бічній поверхні знаходяться своєрідні горбки і, відповідно, поглиблення. Ось дані поглиблення і називають фісурами. Через свої будови і функції, фісури частіше і більше за все схильні до каріозного утворення (особливо в ранньому віці). І саме тому потрібно особливу увагу приділити гігієні в цих ділянках і регулярно проходити герметизацію фісур не тільки дітям, але й герметизацію фісур дорослим. Звичайно ж, емаль дорослої людини міцніша і витриваліша, ніж тонка і крихка дитяча, але не варто нехтувати такою важливою частиною профілактики. Адже герметизація фісур у дорослих – це швидка і зовсім безболісна процедура, яка, що не менш важлива, на багато дешевша реставрацій і великих відновлень зруйнованих зубів. Процес герметизації фісур в стоматології складається з декількох простих, але дуже важливих етапів:

  • попередня підготовка і очищення поверхні зуба (практично безболісно, ​​в більшості випадків навіть без використання анестезії),
  • нанесення спеціального складу, який за короткий час проводить додаткове очищення поверхні і готує її до нанесення композиту,
  • нанесення самого композиту,
  • закріплення складу (шляхом хімічної реакції або використання фотополімерною лампи).

Види герметизації фісур

Існує два види герметизації фісур -інвазивна і неінвазивна, але суть процесів у них практично однакова, різна тільки площа, метод і глибина обробки поверхні зуба. Частота проведення даної процедури індивідуальна і залежить від багатьох факторів. Але якісно і своєчасно проведена профілактика зменшує сприйнятливість емалі зуба до карієсу, яка створює бар’єр для патогенних бактерій, а також зміцнює і ремінералізує емаль. Спочатку глибока і звивиста фісура, яка навіть при самій посиленій гігієні не очищається повністю, заповнюється композитним матеріалом таким чином, що подальша гігієна буде проводитися більш ретельно і легше. У той же час повністю зберігається індивідуальна і неповторна форма зуба, його борозенки і горби. Починати таку профілактику зубів краще з дитинства, коли тендітна і ніжна емаль особливо потребує допомоги і підтримки досвідченого стоматолога. У комплекс до герметизації фісур важливо включити регулярну і ретельну гігієну порожнини рота, профілактичні відвідування стоматолога кожні 6 місяців і уважне слідування індивідуальним рекомендаціям лікаря. І тоді ваші зубки будуть здоровими, а посмішка – прекрасним! Щоб перевірити стан ваших зубів, рекомендуємо записатися в одну з клінік нашої мережі. Отримати у нас повну консультацію і, якщо треба, герметизацію фісур в Києві дуже просто, головне зробити це заздалегідь, так як запис до наших фахівців ведеться на тиждень-два наперед. Щоб була можливість підібрати найзручніший для вас час і день, телефонуйте мінімум за два тижні до бажаної дати. Ми підберемо найкращий для вас варіант.

Ціна герметизації фісур

Ціна герметизації фісур залежить від декількох факторів – інвазивна це чи неінвазивная герметизація, а також яка кількість зубів потрібно буде обробити даними профілактичним методом. В середньому ціна герметизації фісур в Києві не перевищує 1500,00 грн за один зуб (у вартість включені всі етапи проведення процедури).

Скільки коштує Герметизація фісур?Лікарі клініки «Стоматологічна Династія» радять Вам побороти страх і звертатися за допомогою вчасно. Ціни на лікування зубів в Києві доступні для кожного в зв'язку з різноманітністю якості застосовуваних матеріалів і країн, в яких вони виробляються. Дисконтна програма дозволить Вам відчути наші переваги в доступності цін на лікування.


Записатися на консультацію

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.