Меню
Вгору

Хірургічна стоматологія

  • 5 хвилин від ст. метро Голосіївська, Київ, проспект Голосіївський, 58а

Видалення зубів і операції по їх збереженню

Хирургическая стоматология, фото

Хірургічні операції в порожнині рота – досить часто застосовується методика лікування в стоматології на сьогоднішній день. Видів оперативного втручання, а також способів його проведення існує безліч, і тут все залежить від серйозності конкретного випадку. Нижче наведені найчастіші види хірургічних операцій.

Видалення зуба

Цю операцію можна назвати найчастішою серед всіх інших і, часом, єдино можливою для вирішення проблем в порожнині рота. Суть її полягає в тому, що під час проведення операції спеціальними інструментами пацієнтові видаляється весь зуб, або ж якась його частина (наприклад, корінь).

Кваліфікована стоматологічна допомога в цьому випадку полягає в тому, щоб травматизація тканин, що оточують зуб, була мінімальною, і всі дії лікаря сприяли швидкому загоєнню лунки (правильна і ретельна обробка місця видалення, накладення швів в разі потреби і т.д.). Також, дуже важливо знизити ризики можливих ускладнень після проведення операції. Анестезія застосовується в обов’язковому порядку.

Хирургическая стоматология, фото

Звичайно, лікар завжди зробить все можливе для збереження зубів і вибере операцію з видалення тільки в крайньому випадку. Прямими показаннями для хірургічного втручання і видалення зубів є:

  • неправильне розташування зубів в порожнині рота (ортодонтичні показання)
  • рухливість зуба (пародонтит третя ступінь рухливості)
  • невиліковна терапевтичними методами стадія періодонтиту
  • порушення цілісності кореня зуба;
  • неправильне прорізування зубів мудрості;

Екстракція (видалення) зубів має протипоказання до проведення операції. Пацієнтам не може бути проведено хірургічне втручання при цукровому діабеті в стадії загострення, гострі інфекційні захворювання, а також патологіями психоемоційної спрямованості. У післяопераційний період стоматологи рекомендують не вживати абсолютно ніякої їжі в перші 2 години безпосередньо після екстракції, і протягом доби відмовитися від вживання теплою і гарячої їжі. Строго не рекомендується гріти місце видалення і активно полоскати ротову порожнину антисептичними розчинами. Перші кілька днів пережовувати їжу бажано на протилежному боці щелепи.

Хирургическая стоматология, фото

Гемісекція

Такий вид оперативного втручання характеризується тим, що в момент його проведення зуб видаляється не повністю, а частково. Використовуючи такий метод, можна видалити тільки уражену частину зуба і кореня, а здорову зберегти за допомогою протезування. Часто такою методикою при такій операції є коронорадікулярная сепарація. В основі методу лежить поділ зуба на дві частини, поверх яких згодом встановлюються окремі коронки. Показаннями для виконання такої операції є запалення простору між коренями зуба.

Цистектомія

Даний вид операції виконується при наявності кісти на верхівці кореня зуба. Суть її полягає в тому, що видаляється кіста повністю або разом з верхівкою кореня зуба.

Резекція

Хірургічна операція з видалення верхівки кореня зуба. В основі методу – видалення ураженої тканини навколо кореня зуба при наявності кісти або гранульоми. Разом з інфікованими тканинами видаляється і частина кореня зуба, яку вже торкнулася хвороба. Деякі випадки вимагають повного видалення кореня зуба.

Видалення зубів

Стоматологія відноситься до розділу медицини, який займається лікуванням зубного болю і, в крайніх випадках, видаленням джерела дискомфорту. За допомогою спеціальних інструментів і пристосувань лікар витягує з порожнини рота пошкоджені ділянки зуба (частини, корінь) або використовує ультразвуковий ніж (атравматично «операція», менш болюча).

Хірург-стоматолог буде намагатися нанести пацієнтові мінімальну травму при проведенні подібних процедур. У переважній більшості випадків використовується анестезія. При такому підході мінімізується ризик можливих ускладнень в період після операції, і настає швидке одужання. У Києві, ціни на видалення зубів в стоматології залежать від декількох факторів:

  • професіоналізму стоматолога;
  • вартості знеболюючих препаратів;
  • використовуваних матеріалів;
  • рівня складності процедури.

Є показання, які припускають хірургічне втручання:

  • запалення навколокореневих тканин – кіста (повторне лікування кореневих каналів не привело до одужання);
  • зростання зуба мудрості в неправильному напрямку (в щоку);
  • у пацієнта пародонтит важкого ступеня;
  • перелом кореня;
  • якщо рекомендує лікар-ортодонт.

Протипоказаннями до видалення є:

  • запальні вірусні процеси;
  • загострення розладів психіки;
  • цукровий діабет (стадія декомпенсації);
  • інші захворювання, пов’язані з погіршенням загального самопочуття пацієнта.

Де безболісно видалити зуб в Києві і скільки коштує процедура

Якщо зберегти зуб не вдається і доводиться вдатися до радикальної міри, пацієнта буде цікавити питання, скільки коштує видалення. Приходьте в клініку «Стоматологічна Династія» (Київ), оснащену найсучаснішим обладнанням. Кваліфікований стоматолог швидко і безболісно позбавить від існуючої проблеми в умовах максимального комфорту, а ціна, за якою можна видалити зуб в Києві цілком доступна і залежить від складності проведених маніпуляцій.

Клініка надає весь спектр найбільш затребуваних стоматологічних послуг. Своєчасне відвідування стоматолога дозволяє уникнути застосування більш дорогих і серйозних процедур в майбутньому.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації

Зв'язатися
# ХІРУРГІЧНА ПАРОДОНТОЛОГІЯ
Ціна
Пластика ясна (гінгівоектомія в ділянці 1-3 зубів)
від 4860 грн
Підрізання вуздечки (френулотомія) за допомогою лазера
2790 грн

Наші фахівці:

Всі фахівці:
Волокітін Володимир Миколайович
Доктор-консультант мережі клінік «Стоматологічна Династія». 40 років досвіду роботи.
Волокітіна Анна Володимирівна
Головний лікар мережі клінік «Стоматологічна Династія». Доктор вищої категорії.

Відгуки:

Дізнайтеся що про нас говорять наші клієнти:

КОНТАКТИ З нами ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ НАПИСАТИ НАМ АБО Ж ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ.